reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

A tak Arek przygotowuje sie do raczkowania:-) narazie lapie rownowage ;-)
P_20140820_142955.jpg

p.s. sory za post pod postem ale tablet nie ogarnia :p
 

Załączniki

  • P_20140820_142955.jpg
    P_20140820_142955.jpg
    25,6 KB · Wyświetleń: 53
Ostatnia edycja:
reklama
Hello. Znalazłam chwile:) kupilam dzis sukienke na chrzciny. Nareszcie!!!!:) wczesniej ciągle problem bo się czułam we wszystkim jak parowka. A teraz w tali 38 rozm a biust sie wylewa. No ale znalazłam w końcu po długich poszukiwaniach:) nie dogodzi kobiecie:)

Jeśli chodzi o powrót do pracy to nie wiem jak to bedzie:) nie wyobrażam sobie jak kiedys było tylko 6 mc macierzyńskiego...:/ ja chyba tylko na 1/2 etatu wrócę na początek. A powidzcie czy za okres macierzyńskiego czyli za ten rok nalicza się wypoczynkowy???.


Co do zasypiania przy piersi ehhhhh... Nie mam sily już. :( u nas jest masakra. Usypianie w domu wyglada tak: noszenie, wyciszanie potem proby lulania śpiewania - jest placz- znowu noszenie- i tak w kolko w między czasie cyc i po jakiejs godzinie juz taki ryk ze przy cycu pada. Czasen nawet dłużej to trwa. Horror. Na spacerze jest przeważnie lepiej. Ale ci zrobie jak lada moment będzie jesień i deszcze i nie wyjde? Noce tez super. Najpierw ze 2 godz snu a potem co 30 minut placz albo częściej. To wyglada tak jak by sie bala zasnac. Lekko sie przekreci przy przewracaniu i juz przez sen placz a potem rozbudza sie i ryk. Ledwo z M żyjemy:/
Wiem ze niektórym wyda sie to smieszne ale wczoraj bylismy na 1 spotkaniu takiej terapi snu dla niemowlat u psychologa. Chwytam sie juz czego moge. :/
 
Witajcie dziewczyny!
Na poczatku chcialam zyczyc zdrowka wszystkim choruszkom, bo sie troszke nazbieralo tutaj!

Przewinal sie tu watek pracy, i ja niestety ze wzgledu,ze moj zaklad pracy zlikwidowali, jestem nauczycielem,ide do pracy, choc zdeklarowalam na rok, trafila sie okazja od wrzesnia w przedszkolu i to blizej niz mialam przedtem. Bedzie mi na pewno ciezko bez synusia, juz jak o tym mysle to ryczec mi sie chce , ale zostaje z moja mama, razem mieszkamy, wiec wiem, ze zle mu nie bedzie, bedzie u siebie w domku z babcia, a pierwszy tydzien z tatusiem tez. Powoli wiec odstawiam od cycusia, tzn. w dzien go przetrzynuje i podaje butle z mm, naszczescie pije ladnie. W nocy normalnie cycek :-) najbardziej sie boje,ze ludzie powiedza,ze jestem wyrodna matka,ale niestety sytuacja finansowa do tego mnie zmusza :-( musze dac rade!
Gratuluje postepow maluszkow, my w piatek nauczylismy sie ladnie pelzac dopiero :-)

Pozdrawiam!
 
Tamtusia nie mysl o tym co ludzie powiedza ! Sama wiesz co powinnas zrobic! I robisz to co najwazniejsze dla swojej rodziny...a to ze jakis glab wymyslil ze kobiety maja wracac do pracy zamiast zajmowac sie dziecmi...a sa takie a nie inne czasy i z jednej pensji ciezko wyzyc.
 
hej, brakuje mi doby, tak mi tu czas leci.
Ja juz nie karmie piersia od prawie miesiaca, pierwszy tydzien bylo mi smutno ale teraz juz o tym nawet nie mysle, moj maly budzi sie w nocy 2 razy jeszcze i dostaje butle, a czytalam ostatnio ze w 8 mscu odzwyczajac od nocnego jedzenia ale jak to zrobic jak budzi sie i chce jesc. Pomimo ze wdzien je sporo, nawet juz podjada czasem z mojego obiadu, jak widzi kogos jedzacego to buzia mu sie sama otwiera.

Widze, ze nie tylko ja wracam do pracy..nic trzeba jakos to przezyc,coz takie zycie, powinni placic macierzynski do 3 roku zycia, bo to najlepszy moment dla dziecka , kiedy chce juz przebwac z roweisnikami a i mammom troszke lzej sie rozstac niz z takim malenstwem.

Kaczuszka buziak dla odwaznego synusia, ze zniosl to zakladanie szwow. Moj starszak dwa raz mial rozbita glowke , dwa razy zakladane szwy :/

Clleo udanego wypoczynku w gorach , wdychajcie wszyscy swiezego gorskiego powietrza :-)


Kasia super Areczek moze niebawem ruszy na tych czwoakach, moj tez na czworakach ciagle stoi i potrafi sie kawalek przemiescic do przodu ale szybciej mu sie czolgac.

Julii moj tak nie chcial ssac jak mial zapl.ucha, bolalo go wiec w ogole nie chcial buzia ruszac, Moze w tej buzce cos ma rzeczywiscie i stad problem z ssaniem.

Malinka powodzeniqa w szpitalu, musisz sobie wziasc cos, zeby malemu ani Tobie sie nie nudzilo. szybko zleci.

Ja dzisiaj bylam skoczyc zeba , robilam kanalowo 3 kanaly w jednym zebie i 450zl a jeszcze kilka ubytkow jest do zrobienia,chyba zbankrutuje przez te moje zeby.

A nie pisalam,ze jezdze samochodem sama, mam nadzieje,ze jak wroce do Wrocka to tam tez bede rownie odwazna i miejska dzungla mnie nie przerazi.

Fifka 40 m wiecej to ty masz teraz megaa duzo miejsca. Moje mieszkanko ma 47 , takze bedac tu u rodzicow w domu czuje sie taka fajna przestrzen. Gratki zakonczonego remontu.

Kamag kiedy macie chrzicny? My juz 1,5 tyg po jestesmy.

Tamtusia fajnie z ta praca Ci sie udalo, jak jest fajna oferta to trzeba korzystac, zwlaszcza ,ze maly z babcia bedzie ja wszystko bym dala zeby moc zostawiac swojego z mama, ale niestety 500km to za daleko ;/

Tyle zapamietalam co mialam napisac.

Padam, dobrej nocki.:-)
 
Ostatnia edycja:
Sylka zmniejszaj ilosc mm w nocy . Ja tak odzwyczajalam starszakow ale mieli ponad rok... w koncu doszlo do picia wody w nocy ;)
 
Sylka chodzi mi o to zeby bylo tyle samo wody a mniej proszku np i pol miarki co drugi dzien ;) poczatkowo mozesz o miarke mniej ;)
 
reklama
Dzieki dziewczyny za odpowiedzi :) No nic bede musiała dalej walczyc i cos probowac:) Dzisiaj rano mała zjadła bardzo ładnie kaszke wymieszana z deserkiem!! WOW ! wiec jest postep i wieczorkiem na kolacje Sinlac i troszke cyca :)) Bede probowala cos dzialac z tym sinlacem bo widze ze jej bardzo smakuje ale wiem ze za duzo tego nie mozna:) Jestem swiadoma tego ze sama sobie nawazyłam tego piwa.... tto moje pierwsze dzieciatko wiec robie tak jak mi podpowiada instynkt choc widac nie zawsze slusznie. Malutka spi ze mnaw lozku i jak sie budzi to jak krecik szuka tego cycka z zamknietymi oczami i ma go od razu pod reka. Nauczyło sie dzieciatko ze cyc jest zawsze na zawolanie i nie ma sie co dziwic to moja wina bo ja ja do tego przyzwyczailam i nauczylam a ona bidulka nie wie ze mozna inaczej. Moja kochana perełka. No nic chyba bede musiala ktoregos dnia ja zostawic z S wieczorem i liczyc na to ze sobie poradzi, ale z drugiej stron czy nie bd sie czula odrzucona ze mnie nie ma? dziewczyny ja nie mam nawet na chwile z kim mojej malej zostawic i ona dlatego do mnie tak przywiazana jest. Z S sama rzadko zostaje i o najwzyej na godzine. Czas pokaze
 
Do góry