reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Dona moj Emil to i co pol godziny się budzi przez te zeby... kursowac bede miedzy sypialnia kuchna salonem ;)
Dam rade
 
reklama
Cleopatra a może łyżeczka mu nie pasuje? U nas najlepsza jest z canpola-widziałam w tesco za niecałe 6 zł, a wszystkie inne jakoś średnio małej podchodzą
 
Donka nie wiem dlaczego nie chce jeść łyżeczką. Tak z dnia na dzień "Ne" i koniec zamknie usta i już. Próbowałam go namawiać, rozśmieszyć co by tylko otworzył usta ale to coraz trudniejsze bo on też się szybko uczy i jeszcze trochę a będzie się uśmiechał z zamkniętymi ustami. Dziś też jak już zrzucał rączkami z łyżeczki to poszłam rozwodniłam i dałam w butelce.

Jaguś my też mamy taką łyżeczkę dla dzieci chyba właśnie z canpola ale nie pamiętam dokładnie.
 
Ja dzis mam 29 dc od 2 dni brak bolu brzucha a bolal tydzien.. test dwa dni temu negatywny..ah te hormony ;/
Pojutrze zrobie znowu test jak @ nie przyjdzie...
 
Hej Mamuski!

Fifka- zgadzam sie siedzenie ulatwia zycie mamy, Antos jeszcze nie calkem stabilnie siedzi a ja juz czuje ulge, kiedy sypne mu zabawki I przez chwile sie zajmie
Dona- moj Antos tez duzo gorzej spi juz nawet nie wiem ile razy sie budzi, wczoraj mialam wrazenie ze wogole nie spi, ale u nas to zeby, dwa dni goraczkowal, mamy 3 na dole I 3 na gorze I ciagle nie spi wiec moze ida nr 7 I 8 nie wiem w kazdym razie zdecydowalismy z pediatra o suplementacji fluoru bo Amelki zabki tez wychodzily tak szybko I szkliwo jest cieniutkie

Akuku- trzymam kciuki aby test wyszedl po Twojej mysli, czyli co? 2 kreseczki?
Kaczuszka - zdrowka dla Was
Inomama- sil , niech mysl o lampce wina we wlasnym pieknym salonie dodaje ci sil:)))

Nie pamietam co komu milam odpisac, przez to kiepskie spanie , nie ogarniam wszystkiego ale jakos dozyje do dnia kiedy dzieci usna wieczorem I wstana rano........................coz za bloga mysl:sorry2:

caluski
 
Wlasnie skonczylam tort ;) ide pospac dwi godzinkki.. troche mi sie nie podoba ale juz nic bie poprawie ..nie mam jak.
 
Hej kochane!


U nas dzisiaj szalony dzień! Szykujemy się na jutrzejszy wyjazd do siostry męża na chrzciny :-) W maju moi chłopcy doczekali się braciszka! To niby nie jest daleko, no ale czeka nas godzina jazdy w jedną stronę a skoro msza jest na 10 to pewnie po 8 będziemy wyjeżdżać.


Inomama
hm... raczej udzieci nic się nie przyśpiesza :-) same do pewnych rzeczy dojrzewają i to z dnia na dzień. Ja Adriana nigdy poduszkami nie obkładałam. Jedyne co to sadzam go sobie na kolanach... tak samo z siebie wyszło,

A tak btw. Kocham czytać twoje posty :*

Kaczuszka bardzo wam współczuję tych chorób... zdrówka! :*

Dona
oj Adrian za bratem w ogień by poszedł. Starszy zazdrosny o tego małego i nie koniecznie jest zadowolony że ma się z nim bawić.... No ale z wiekiem jest zdecydowanie coraz lepiej!


Marika i tak może być własnie że to bunt2 latka i zazdrość o brata...


Cleo heh może faktycznie to zęby? Dzieci czasem miewają swoje dziwne bunty...


Akuku
czekamy na fotki tortu!!!! Że też się tobie chce....?


Emily
ale nawet zrobić siku jest łatwiej :-D Bo człowiek posadzi da coś w łape i będzie cicho :-) Na leżaco nie interesował się aż tak zabawkami jak teraz.



Łącze się w bólu z dziewczynami które nie śpią... u nas też już 3 noc słaba... - a spał całą noc z jedną pobudką... - coś mu w nosku zalega... niby nie katar ale ma tak suchy nosek ze poezja... Biedny nie chce ssać... dusi się i denerwuję... :-( Dzisiaj zawiesiłam mokry ręcznik na okno - było lepiej... ale to jeszcze nie to co być powinno...
 
Jezuu oczy mi się kleja ;)
Emil strasznie zle spal w nocy... poszlsbym spac z 2 godz szybciej gdyby nie budzisl sie co chwile :(

Tort spider man choc nie wyszlo jak chcialsm:( figurke ppwonnam zrobic kilka dni wcześniej.

Dorobilam ozniej gwiazdki ale zdjecia juz nie robilam.. bo dzis mi sie o gwiazdkach przypomniało.
Tort zabtany ..zaplacone (moj pierwszy tort zarobkowy)

Milego dnia
 

Załączniki

  • 1406359709648.jpg
    1406359709648.jpg
    25,6 KB · Wyświetleń: 41
  • 1406359727948.jpg
    1406359727948.jpg
    22,3 KB · Wyświetleń: 36
  • 1406359748763.jpg
    1406359748763.jpg
    30,7 KB · Wyświetleń: 38
reklama
Akuku swietny torcik, gratuluje pierwszych zarobionych pieniazkow, niech sie interes rozkreci na maksa :-)

U nas w koncu pogoda sie zrobila, tata wzial synkow na spacer, w sumie juz upal powinni zaraz wrocic. Dzisiaj w nocy wraca juz do domku, my zostajemy, przyjedzie na chrzciny przed 10.08.

Moj bezzebny jest, wyglada jakby mial wyjsc ten zabek ale nic nic stuka.

No to udanego weekendu :-)
 
Do góry