reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Cześć babeczki!

Dona może rośnie ci mały informatyk skoro już go tak ciągnie no na razie do kabla bo jest na jego wysokości;)

emka no z kaszkami nie pomogę bo też dopiero próbujemy wprowadzać a waga jak by powiedział mój lekarz rodzinny " Pani ...(tu nazwisko) do małych to pani córka nie należy" ale nie ma co się martwić na zapas przecież jak maluch głodny to nie powiesz " dziś nie jesz bo masz dietę" będzie jeszcze super laska zobaczysz.

Milusia super fotelik a ile kosztował jeśli można wiedzieć?

Akuku jak sutki?? Mam nadzieję że lepiej a nie pomogę bo pojęcia nie mam

Jaguś faceci tak mają że aliena nie chcą usuwać tylko idź do mamy:)
Marika a właśnie jak z tą wątrobą Laurki poza twoją dietą i lekami? Kiedy macie jakieś kontrolę?

Moje dziecko dziś marudne bo gorąco. Po 16 pospacerowaliśmy na festyn. Dla Wojtusia to najlepszy byłby chyba wózek z klimatyzacją :) a że się nie dało to podpięty do niekapka jak do kroplówki i jechaliśmy tak. Wojtuś dostał gratis wiatraczek a reszta dla starszych dzieci była.
 
reklama
Wiecie co na grupie karmienie piersią mama 18 msc córeczki napisała że pogotowie zabrało jej córeczkę nieprzytomna. Odwodnila się. Pisała że często przedstawiała do piersi, w nocy też często a mała aż straciła przytomność. Przerazilo mnie to bo my dużo na podwórku i mała się poci, z reguły nie dopajam. Często i to bardzo przystawiam. Dziś lyzeczka dałam kilka razy wody.
MILUSIA fajny ten foteliku. A wyjazd należy wam się :)
AKUKU ponoć hormony, może jesteś przed owu a jak nie to, to może grzybica
JAGUS ja też się nie przejmuje wagą tylko bardziej ta wątroba. Bo ta diagnoza jest na chybił trafił
Mój M to może z 2 razy przewina Laure i to jak mnie nie było ;)
EmKa tak kaszki tucza, może ta jaglana nie tak ta z Holle bo inne mają cukier i inne zapychacze
DONA to fajnie że lubi kąpiel w baseniku :) Laura niekoniecznie
CLEO Co z ta wątroba to nie wiem, to co brała Sylimarol to tylko jakas ziolowa. Dietę swoją powoli rozszerzam. Jem już więcej rzeczy, ona też. Mam to kontrolować co 2 msc i dodatkowo jakieś 2 rzeczy, czyli razem 4. Szczepienie wisi, już mnie ścigają, bo niby szczepic można. Jak będę u rodzinnej to poproszę o skierowanie i znów będą ją kluc :(
 
hej dziewczyny jak zawsze ni to z gruszki ni z pietruszki:) ja was cały czas czytam i chyba się uzaleźniłam:) ale niestety jakos po tak długim czasie jakim piszecie ciezko sie mi wtopic:( ale dzieki wam sporo rad uzyskalam i bardzo dziekuje!
Mirka ja ci chcialam wlasnie napisac o karmieniu na spiocha bo mam problem z mlekiem juz 3 tydzien a tu napisalas o tym dzieciatku i jestem przerazona:(!!!!! bo ja tak czesto robie:( i co ja mam teraz zrobic?
ja ostatnio karmilam moja malutka po kapieli kaszka i ona usypiala wiec troszke nosilam i dawalam do lozeczka:( fakt chodze zagladam no ale nie raz karmie ja ok 5 rano i tez tak samo klade spac bo karmie na spiocha.
teraz niewiem jak dzien rozlozyc co myslicie o takim:
5 rano dawalam mleko ok 150 teraz niewiem co robic
8-9 kaszka uda sie przemycic ok 120
12-13 obiadek sloiczek
15:30-16 owocek
ok 17:30 cud jak udaje sie przemycic ok 100 ml mleka no i na noc po kapieli kaszka nawet do 200 ml
a moze lepiej po owocku dac ok 19 kaszke i po kapieli troche mleka?
 
ech a wczoraj to dzien i noc wyjete z zycia:( i kupy jak by przeleciały ze słoiczka:( , takie pytanie do mam które wprowadzaja gluten nie zauwazyły że dzieciatko sa jakies nerwowe po niej? kurcze mi sie wydaje ze jak dam to jest taka nerwowa i wcale nie chce spac po obiadku a jak nie dam to przysypia chociaz na pół godz a nie jak wczoraj spała w ciagu całego dnia 15 min:( i nie daj boze zeby mama mogla isc siusiu albo nawet sie odwrociła od niej:(
 
Ja z kolei swojemu daje bardzo duzo wody przegotowanej takie upaly ze mi sie chce pic a co dopieru dziecku. mimo tego ze pije moje mleko daje mu i tak wode i tak strasznie lapczywie pije.
 
no chore to. moj mimo ze ma 6 ms i tak sie domaga wody wiec mu nie żaluje. daje mu mleko a on nie chce wiec daje mu wode a ten za butelke i siorbie dlugo :D


musze sie pochwalic dzisiaj rano laktatorem sciagnelam prawie 350 ml ^^^ jestem w szoku bo wieczorem sciagalam 150 ml. a tak rano to gora 200 sciagalam ostatnio:D to chyba wczorajszy grill wychodzi :D
 
cze!

pozdrawiam znad pudeł:)
w jednym siedzi dziecko z kotem
tylko tak daje się bez wycia:)

Ja myję i sprzątam - wolę to niż spacer w słońcu, bo od wycieczki do Wersala mam słońcowstręt. Ale było cudnie! Tylko Kajcisława mi brak...

całuję dzieciaczki wszystkie forumowe w nogi lewe, pa!

jeszcze tylko napiszę, ze mnie totalnie rozwalił tekst "Akuku jak twoje sutki" umieram ze śmiechu:):):)
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny i maleństwaale upal niemilosierny, tzn ja uwielbiam upaly ale jak jestem wyspana i wyluzoana i moge napic sie piwka a tutaj nic z tych rzeczy, chociaz wczoraj zakupilam sobie piwko bezalkoholowe w czechach i pozniej skusze sie na szklaneczke, tzn juz mi sie chce ale dam sobie spokoj na raziedziewczyny moj tez ostatnio mniej je, ale dzisiaj napil sie troszke przegotowanej wody bo do tej pory do picia bylo tylko mlekowiec jest postęp:)maly komputerowiec znowu leci przez caly pokoj zeby tylko chwycic za zasilacz komputerowy:)
 
reklama
Te dziecko pilo i jadło normalnie za dnia plus cych na rzadanie. W nocy cyc często a rano było nieprzytomne. A przecież takie dzieci często noc przesypiaja bez picia i jedzenia a ta dziewczynka piła dużo cyca. To mnie przeraża bo my z Laura dużo na podwórku. Cyca ssie nawet i co 10 min
CCZARNOOKA ty musisz dawać wodę bo przy ściąganiu nie da się dawać na rzadanie.
Wow super ją daje rady 50 ml
JULI mój syn był na MM i pił 6x150ml i raz posiłek stały. Dietę rozszerzalam od 4 msc. Jak byłam z nim w szpitalu na zapalenie płuc akurat jak skończył 6 msc to mówili, że takie żywienie jest prawidłowe. Nie zawsze wypijal te 150ml
 
Do góry