reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

reklama
Fifka kurcze mam nadzieję że nie autyzm. Wcześniej pisałaś że młody nie mówi, to niestety też jest przy autyźmie, ale te objawy też mogą być przy niedosłuchu jak np migdałek jest przerośnięty...Może uda się Wam dostać gdzieś szybciej - będziesz wtedy spokojniejsza...

u nas masakra - starszy angina - do wtorku antybiotyk, ale poprawy brak, kaszel się nasilił tak, że aż zdarza mu się zwymiotować. Jutro idę do lekarki - niech coś wymyśli... mam już dość siedzenia w domu - wyjazd weekendowy ze znajomymi poszedł się... kurcze przez to że mnie nie słuchał teraz cierpimy wszyscy... M pojechał na basen ze średniakiem - chociaż oni mogą się ochłodzić... Ale jestem zła na starszaka ....

Sprzedaliśmy rano wózek na all i oczywiście jak już "poszedł" to telefon się rozdzwonił i 2 chętnych do zakupu się znalazło z innego portalu gdzie wystawialiśmy za wyższą cene i bez wysyłki by było i prowizji ...:baffled: no cóż tak to jest.... tylko czekam żeby ci z all się odezwali i szybko zapłacili...


akuku - a może dzidziuś :confused:;-)
 
Sylka my pod Wrocławiem o godz 15 mieliśmy 34 stopnie...

Spędziliśmy dzień w rozjazdach :) Pojechaliśmy na lody a zrobiliśmy ok 160km... Ah ta klimatyzacja :p Zosia coraz bardziej rozrywakowa :) Próbuje raczkować i prawie siedzi :)
 
alez tu nowosci :) jutro nadrabiam, dzis tylko na szybko :)

Upaly u nas straszne, leze przd wiatrakiem i umieram.
Biedny ten moj synek, jesc nie chce, spac nie moze, tylko wode popija chetnie, tak goroco.

Fifka, trzymam kciuki za Konrada! Mam (a raczej mialam, bo nasze drogi sie rozeszly) kolezanke, ktorej synek mial hiperleksje, mial dosc podobne objawy, tak jakby wybieral zeby nie slyszec, ale pamietam, ze byl strasznie zdolny, czytal bardzo wczesnie, rozwijal sie tez zupelnie prawidlowo, a nawet byl uznawany za niezwykle madre dziecko, taki maly geniuszek ;)
Ale prawda jest taka, ze bez lekarza lepiej nie diagnozowac, bo tylko stres i nerwy. A 2 latka to trudny wiek :)

Kaczuszka, zdrowka dla synka!
 
Fifka ja mam nadzieję, że to nie autyzm. wiem łatwo się pisze ale poczekaj na werdykt lekarzy. może to taki większy bunt dwulatka... ehhh. Nataniel też się boi obcych, dzieci a nawet znajomych czasem... jejku nie wiem jak cię pocieszyć :(


u nas kiepsko, lekarze mają nas w doopie. dzwoniłam do szpitala, bo dostaliśmy skierowanie na neurologię, to pani ordynator postawiła nam diagnozę nawet nie znając wieku dziecka... tak aroganckiej i wrednej kobiety jeszcze nie spotkałam. wprost powiedziała, że stanowimy za mało ciekawy przypadek...
 
Witam
Byliśmy dziś znów u siostry, Laura połowę dnia przespala. Dziwne taka senna a po tym przypadku odwodnienia tamtego 18 msc dziecka to jestem czujna.
Laura dziś zjadła marchewke papke. I zabrała z talerza ogórka świeżego. Tak go ładnie ssala z każdej strony
DONA tak słyszałam bo i AZS może być od pasozytow. Ponoć ciężko je wyhodować i to że ich nie ma w badaniu to nie znaczy, że nie ma naprawdę. Np lamblie wybada sie tylko jak jajeczkuja. Ponoć sanepid ma najlepsze pozywki i tam najlepiej zanieść. Dobre są też laboratoria uniwersyteckie albo weterynarze. Oprócz tego są jeszcze grzyby i drozdze w układzie pokarmowym
FIFKA nie nakrecaj się. Poczekaj na diagnozę. Jak cię to bardzo niepokoi to może prywatnie gdzieś pójdź
KACZUSZKA dużo zdrowka dla starszaka
VINGA co za s**a. Czyli co? Nie chcą was przyjąć?
 
Hej kochane


Co do Konrada to nie musi być autyzm ani nawet spektrum autyzmu ale coś jest na pewno... czeka nas teraz maraton po lekarzach... :-(



Sylka nie ma nic złego w małym wzroście :-) Ja tam się cieszę ze Adrian jest taki drobniutki! Zaraz będzie miał 8 miesięcy a ja wciąż mam małego bobaska w domu! Dłużej mam niemowlaczka w domu :-D


Dona nie chrapie... na pewno dostaniemy skierowanie do laryngologa ale mi się wydaje ze to nie to. On w ogóle ust nie składa jak trzeba. Wszystko przypomina słowo "baba" "papa" Nie układa ust w "u" "o" oj dużo tych głosek których w ogóle nie wymawia. Słyszeć to słyszy tak drobne szmery że szok... ale tak jakby nie chciał słyszeć tego co do niego mówimy. Nie skupia się zupełnie na tym, ale np. karetkę pogotowia wyhaczy wszędzie.. nawet kiedy ja tego nie słyszę i dopiero po chwili mogę zrozumieć dlaczego on tak pokazuję w "dal"
Dona a mały nie ulewa? Bo kaszel często towarzyszy ulewaniu.


Kaczuszka
współczuję chorób.... a cóż za wózek sprzedawałaś?


Monika oh... u nas brak klimatyzacji... już sobie powiedzieliśmy że następne auto MUSI mieć klime :-) Bo w takie upały idzie oszaleć...


Vinga
ależ d*$$#@ baba... :-( A co podejrzewa? Nie możecie zdiagnozować go jakoś bardziej "zdalne"? :-( Co do Konrada to się dopiero okażę...


Marika
na tą chwilę nie mam kasy na takie wizyty :-( Czekamy na wypłatę ale czy pójdę w połowie sierpnia czy już 4 września to jeden grzyb... a to fajna neurolog.




Zauważyłam ostatnio ze jak mówię do Konrada spokojnie i się nie denerwuję więcej zyskuję... ale powiem wam ze to nie jest wcale łatwe... wczoraj cały dzień wył, ale dzięki temu ze ja byłam spokojna dość szybko udawało mi się wprowadzać z tych histerii.
 
VINGA szok. A inny szpital? Kurcze na jakąś diagnozę powinni was przyjąć!!!
FIFKA dla mnie to są okropne czasy. Gdzież takie kolejki! Male dzieci powinni przyjmować na cito!
 
reklama
Marika dostałam skierowanie do konkretnego szpitala. jutro idę po następne skierowanie, pilne do neurologa, podobno natychmiast z takim skierowaniem muszą przyjąć. Gabi powinien mieć niedługo powtórkę usg a zwykły lekarz nie może takiego skierowania wypisać, tylko neurolog.
 
Do góry