reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

nie karmie od wczoraj piersią:-( i wiesz co Fifka?Miałaś 100%racji pisząc że karmienie butelką to zupełnie inna intymność niż pierś...(jest mi ciężko ale nie mam wyboru...na szczęście mała lapnęła butelkę...)
 
reklama
hej:-)

ale dzis u nas ladna noc;-) Arek spal od 21 do 4:30...pozniej troche cyca i dalej do 8, az nas budzik zbudzil:tak:

jutro mamy wizyte kontrolna u chirurga z bioderkami. trzymajcie kciuki- mam nadzieje,ze bedzie to tylko formalnosc.

pogoda u nas kiepska- raz slonce swieci, raz leje ostro...nie wiadomo jak sie na dwor wyszykowac...

a u Arka oczy niebiesko-szare, ale zmieniaja sie na zielono-brazowe:-p czyli takie,ze nie wiadomo na jakim kolorze sie skonczy, a wloski raczej jasne-coc nie wiem po kim:-p
milego dnia!:-)
 
cze!

czy ktoś mnie kocha w ogóle????????

bo ja siebie nie! tragedii ciąg dalszy. Ja wiem, ze co tam taka tragedia, ale ja do cholery nie śpię już 2 tydzień!!!!!!!! Dziś w nocy zaczęłam bluzgać, mąż się boi. Laura budzi się co godzinę bądź co pół. Je cyca non stop, po czym wymiotuje bo ma za dużo już mleka. I znowu wyje. Kajtek krzyczy z pokoju swego "cicho!!!!!!!!"
Po prostu cudnie jest do cholery.

i tak wierze, ze laski się nie obraziły, tylko na chwilę poczuły dotknięte:) i wrócą przecie na łono naszej rodzinki! bo w każdej rodzince są różne chwile, oj są!

idę się narąbać chyba
 
Fifka moj brat byl blondas az bialy a teraz czarny hehe.

A jak to sie stalo ze upadl... poszlam starszakowi owsianke zrobic ...emilek codziennie rano przyglada sie drzewu za oknem...pptrafi tak lezec i lezec...m byl w pokoju zobaczyc jak Emis i lezsl sobie grzecznie na srodku ...a po chwili bum i placz...a krew z nosa bo on na brzuch i twar polecial... nie wiem jak dokładnie. .. teraz juz opuchlizna zeszla i znosa i z wargi gornej..i normalnie sie usmiecha i gaworzy...ale dlugo sie zalil rani..juz nie plakal tylko tski dziubek robil i uuuu ..uuu chcial zrby go glaskac tulic itd...

Glupia jestem bo mam kamerę ktora mogę obracać jak chce...a korzystam z niej tylko jak spi...ale juz będę z niej korzystać.

Nie wiem czy wyrobie sie z tymi tortami ehh
 
Juli u nas Kinga zjada od 700ml do 920 ml zalezy od dnia,rozbite jest to na 6,7 posiłków w tym jeden posiłek na razie jednoskładnikowy obiadek

Akuku j
asny gwint,to nie fajnie upadl,to wlasnie jest chwila moment

Ja ti się boję spać z małą,raz że sie boję że ją przygniotę a dwa że spadnie,zresztą nawet jak na chwilę ją wezmę do naszego łóżka to szybko się denerwuje,woli swoje małe łoże:-)

Milusia chyba
kazda mama karmiąca piersią jak odstawi dziecię ,bo musi czy nie ma pokarmu to swoje się wyplacze,bo to przykro jednak.
Inomama współczuje dalszych ciężkich chwil,sajgon jak nic.Po takiejmalej ilości snu to ja się nie dziwię,ze juz nerwy puszczają.

Co do dziewczyn,to ie wydaje mi się aby miały wrócić,Pustiszi np usuneła mnie z facebooka,zdecydowała się faktycznie odsunąć od wszystkiego co ma związek z forum,troszkę jak teraz myślę to tak może zbytnio emocje wziely górę,nadal dziwi mnie,że tak się potoczyła ta dyskusja
 
Inomama oczywiście, że Cię kochamy:)


Milusia
szkoda, że musiałaś skończyć kp:( To przez problemy z nerkami?


Nisiao
mi zdarza się spać z małą chociaż obecnie rzadko. M mi mówi, że od kilku dni mam tak mocny sen, że musi mnie budzić bo jej nie słyszę:szok: Zaskoczył mnie tym, bo karmię ją tak automatycznie że nawet nie pamiętam że mnie budzi;-)


Akuku wiem jak po takim upadku człowieka męczą wyrzuty sumienia...


A u nas dziś był dalszy ciąg problemów z kupką, w końcu dałam małej 1/4 czopka i pomogło, chociaż konsystencja była strasznie zbita i nie dziwię się, że miała problem. A jak 3 godziny później już lajtowo sobie sama poradziła to cieszyłam się, jakby to nie wiem co było, i pomyśleć że człowiekowi kupa może dać tyle radości:-D
 
Jaguś sprobuj dawac śliwki suszone, u mojego pomagaja cwiczenia a ze wykonujemy 3 razy dziennie tak po ok 15 minut ciężkich ćwiczeń vojtą to wszystkie mięśnie są zaangażowane stad i dzienna kupka:)

jutro mam neurologa, prosze o kciuki bo jakos sie boje
 
reklama
Dobry wieczór kobitki! ( mam nadzieję że coraz lepszy u wszystkich)

kamag ja miałam problem z wypadaniem włosów. Żeby rozczesać to najpierw stałam i wyrzucałam całe kłębki do kosza. Tak wyłysiałam że 1,5 mc temu na chrzciny Wojtusia nie mogłam mieć fryzury tak jak chciałam i fryzjerka uczesała mnie inaczej bo byłoby widać na zdjęciach te łyse placki. Teraz wykiełkowały nowe z przodu mają gdzieś 0,5 cm i każdy układa się w swoją stronę.

Mój Wojtuś ma oczka niebieskie, ja szaro zielone a m szaro niebieskie.

Inomama współczuję:( mam nadzieję że już nie długo choć trochę odeśpisz

Akuku bardzo mi przykro. Ucałuj Emilka od cioci bb żeby szybko się zagoiło.

Ja głównie jak mały nie może zasnąć nad ranem a mi się oczy zamykają to biorę małego do łóżka bo przy cycku to on ma od razu odlot:) a ja wtedy śpię tak sztywno że na pewno go nie przyduszę ale fakt jak wstaje to wszystkie kości mnie bolą.

Milusia bardzo mi przykro:( sama się tego boję a też wiem że mnie to czeka nie długo:(

Nisiao to już ładnie ci malutka wypija. A ile teraz waży? Ja nie wiem ile mój Wojtek wypija bo on na piersi w większości - czasem chciałabym wiedzieć;) a wagę napiszę jutro bo idziemy na szczepienie to pewnie od razu go zważą.

Więcej grzechów nie pamiętam.... Tzn nie pamiętam komu miałam jeszcze odpisać ale wszystkim życzę zdrówka wyspania się i postępów u maluszków
 
Ostatnia edycja:
Do góry