reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

cze!

u nas też wolne, jakieś religijne coś. I dodatkowo jutro dzieci mają wolne. A my dziś jedziemy do 3 knajp, coby 1 wybrać na chrzciny te. I apropos alkoholu, to u nas też będzie - źle zrozumiałyście:) Ale winka trochę , może piwa, bo tu bez piwa sie nie da. Piwo, czekoladki i frytki od rana do nocy. Ale nie, ze hulaj duszo, litry gorzały i do zrzygania za przeproszeniem...

Sobie eyeliner wsadziłam w oko właśnie - wniosek: nie malować oczu przy pisaniu na kompie

Nocka - do bani, Laurencja kończy jutro 30 chyba, bo znowu ma skok. Niedługo będzie starsza od matki własnej, czyt: ode mnie

Akuku - na stówę bedzie bosko i obłednie, już ja to widzę. Wydrukuj to, co piszesz nam o urodzinach dziecięcia, o przygotowaniach i daj solenizantowi na 18 - oj, bedzie Mu miło:)

Sylka - lepiej, ze przełożone szczepienie zatem! a wzrostu ile ma???

Fifka - ale jaja! ja chcialam właśnie Ci zaproponować żebyś nasze wpisy sobie poczytała, bardzo się emocjonowałyśmy tu wszystkie:)

Nisiao - bedzie dobrze, nie ma tak, ze lek skończony i już jest dobrze wszystko, poczekaj troszkę

noż kurde z okiem tym! szlag!
 
reklama
Anbas ja chyba wczoraj w koncu nie zloyzlam Ci zyczen a mialam pisac. Wszystkiego najlepszego !!! U nas na poczatku jak dostawal po kilka lyzeczek to byl dodatek do mleka a teraz jak zjada solidna porcje zupki to karmienie mlekiem miedzy jednym a drugim przesuwa sie wczasie. Teraz mleka je 5x na dobe, plus karmienie piersia, picie, zupka warzywna i owoc. Inomama 69cm. Yoanna dzisiaj nie za bardzo pije z tego kubka ale moze dlatego ze jest chlodniej i mu sie nie chce tak pic.
 
Ostatnia edycja:
Fifka czyli moja Zosia nie śpi tak mało :) A buzię ma otwartą non stop i czeka chyba aż samo jej wleci, gdy jabłuszko skrobię to pomiędzy łyżeczkami się denerwuje i mruczy żeby szybciej :p Ja z gotowaniem zup czekam na swoje warzywa bo te sklepowe to tragedia :( Póki co dajemy słoiczki akurat w biedronce promocja to się zaopatrzę :)

Jagus ja gdy zaczełam dawać mm to się poddałam i przestałam karmić piersią, moje lenistwo wzięło górę :p
 
Monika podoba mi sie ta siateczka chyba tez zakupię dla mojego malego, ale powiedz mi jak to sie myje?tzn czy łatwo z tej siateczki wyciagnać resztki jedzenia?

Nisiao nie mam pewnosci ale mysle ze kaszel moze utrzymywac sie jeszcze przez jakis czas

ja wszystko sama kupowalam na chrzest

Akuku jestes wielka z tymi figurkami. biedny Emilek z ząbkiami, u nas na razie niec nie wskazuje na ząbki i dobrze bo masaze w buzi trwaja:), starsza pierwszy zabek miala w wieku 7 miesięcy wiec moze i Antek nie bedzie sie spieszyl

Yoanna u mojej starszej wysypka mniejsza, ale podaje leki antyhistaminowe no i slonca od 3 dni nie bylo , bo ja podejrzewam ze to uczulenie na slonce

Jagus spokojnie zacznij jej podawac jakies jedzonko w miedzyczasie i bedzie dobrze. kazda z nas dziennie sie czegos uczy wiec nie badz na siebie zla, nikt nie jest doskonaly

Monika mój dużo spi, ostatnio ładnie spi w nocy ,, budzi sie 2,3 razy na picie i spi dalej, a w ciagu dnia tez zalicza duzo snu, godzine a nawet 1,5 godziny co 3 godziny. tylko ostanio pozniej chodzi spac bo mimo ze kąpie o stalej porze od urodzenia to teraz zapysia mi o 9 wieczorem a niedawno o 7 juz spal. ale coz za cos.

Sylka a wy z ta asymetria chodzicie gdzies na rehabilitację czy tylko noszenie macie zmienic?

Fifka jak tak czytam to widze ze mój mały sypia tez tak dużo jak twoj

Inomama przepraszam ale zaczęłam sie śmiać jak napisalam o tym eyelinerze
 
Dona dzieki ;) mam nadzieje ze dzieciom sie spodoba ;)

Jagus moj tez je z 2 piersi i mimo wszystko mam raz za duzo raz za malo pokarmu...ale on wtedy placze...

Jezuuuu dziewczyny akurat teraz ten zabek musi wychodzic ?? Przy pieewszyn prawie nie plajal a teraz masakra... a ja dopiero biszkopta pieke a krem ?? Wlalam do miksera i czeka...truskawki czekaja na pociecie..ehh a jeszcze tyle roboty ;( nie wyrobie sie nooo...
 
Dona to jest materiał więc nie ma problemu z myciem :) Ja to myję pod bieżącą wodą a później zalewam w szklance wrzątkiem z czajnika i nie ma problemu. Polecam mocno od dziś są podobne w Biedronce :) U nas jest drzemka 30 min co 3-4 g od święta jej się zdarzy pospać przez 2 h

Ania nie mam :p

Akuku głowa do góry! Dasz radę napewno :* Wierzymy w Ciebie :)
 
hej moje stycznióweczki ;**

my znów w gipsie :( zdejmujemy za 2 tygodnie, a potem specjalne buciki na noc będziemy zakładać.
poza tym z mamuśką otwieramy biznes (tzn. na razie bez zakładania firmy, tak na próbę) będziemy szyć dziecięce kocyki, rożki, poście itp. na razie zaczynamy od kocyków :) materiały już zakupione więc ruszamy z szyciem :)

zaczęliśmy rozszerzać dietę, zjedliśmy jabłuszko, potem marchewkę... no i na tym koniec... bo po marchwi tak go wysypało że masakra! stwierdziłam, że młody i tak ładnie przybiera więc poczekamy jeszcze z jedzeniem...

ej laski, a co z naszym zlotem czarownic? jakieś nowe pomysły są?
 
Dona właśnie to jest tak, że nie przeraża mnie jakoś sam fakt rozszerzania diety bo to tak czy tak miałoby miejsce, bardziej do siebie miałam pretensje że mała coś licho przybiera, nie najada się a ja z tym nic nie robiłam... No nic, trzeba teraz ją podtuczyć i będzie dobrze;-)


Akuku u mnie często jest tak, że zje z obu, potem popłacze kilka sekund dosłownie aż do odbicia i już nie, więc też nic z tym nie robiłam...
Współczuję ząbka akurat teraz - szkoda że to się tak nałożyło w czasie z tymi urodzinami...


Monika dzięki za info, że w Biedronce są te siateczki! Też mnie zainteresowały więc jutro pędzę się zaopatrzyć:-D


Vinga fajnie, że się odezwałaś:) A więc jednak gips:( Najważniejsze, by Gabrysiowi pomogło:tak: I trzymam kciuki za biznesik:)


Zrobiłam dziś próbę z łyżeczką marchewki i momentami się zastanawiałam, czy tam przypadkiem soku z cytryny nie ma bo tak się krzywiła że szok:-D Ale jak już coś przełknęła to nie było najgorzej;-)
 
reklama
hej laseczki I dzieciaczki!

My po szczepieniu, ryk byl niemozliwy, chyba wszyscy go slyszeli w promieniu kilometra, ale fakt ze ta pielegniarka jakos szczegolnie sie nie stara:wściekła/y: Antos wazy juz 8,8 kg dlugi na 70 cm czy ktores styczniowiatko tez tak wazy czy tylko moj taki klocek?

Pogoda piekna, wiec lece odebrac Melke I spacerujemy,a co po 5 miesiecznej zimie nam sie nalezy:)
Antos juz dostaje jabluszko, a to dlatego ze tak na nas patrzy kiedy cos jemy ze serce mi peka , bardzo mu smakuje.

Dzisiaj odwiedzila mnie kolezanka I tak spacerujemy promenada I podchodzi do nas starsza pani I pyta czy to moje jedyne dziecko, mowie ze drugie ona mi streszcza historie bezplodnej corki I proponuje " kupno" mojego dziecka, grzecznie odpowiadam ze nie jest na sprzedaz :) kilka metrow dalej podchodzi do nas dziewczyna informujac ze to rodzaj ankiety czy badania . uff szok troche zelzal

Zdrowka dla wszystkich dzidzioli.....
Akuku- skoro sie podjelas takiego wyzwania tzn ze w siebie wierzysz a skoro ty w siebie wierzysz to my tez :-)
 
Do góry