reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Kur.wa mac !!!! Jak sie jeb.ie to po calosci !!! Sorryy musze sie wykrzyczesc...
Zgubilam dowod i orawojazdy :( tak jak prawko latwo szybko zrobie to dowodu nie ;(;( bede mudiala kupe kasy wydac na paszport 3 dniowy..jezdzic do edynburga ;( ehhh w doope jeza !!! Zamiast w kuchni to bede lazic i szukac dokumentow !! Zajebi.scie ;(
 
reklama
hello. Akuku to musialas to gdzies polozyc i nie pamietasz, sprobuj sobie przypomniec kiedy ostatnio mialas je w rece bo w nerwach nie znajdziesz juz ja to wiem, bo tez mam problem z gubieniem. Donka jak bylismy u neurolog to nie dala nam skierowania na rehabilitacje, mowila ze to jest lekka asymetria pokazala kilka cwiczen do domu i to wszystko , za 2 msce mozemy pojawic sie ponownie na kontrole jezeli pediatra stwierdzi ze to konieczne. Nisiao moj pije 5 x na dobe po 160 m mleka mieszanego moje sciagniete plus mm i nocne karmienie piersia, to mysle ze kolo 900 na dobe sie uzbiera, oczywiscie nieraz sa dni ze troche mniej pije, troche wiecej roznie. No i te stale pokarmy ktore juz mu podaje.
 
brrrrrrrrrr, ale u nas zimno! Oszaleć można z tą pogodą.

nisiao - ja karmię mm, z tym, że moje dziecko "książkowe" nie jest i nie jada o regularnych porach z ilością też różnie. W każdym razie jak nie woła to wcisnąć sobie nie da nawet 20 ml. Tak więc ja karmię mm na żądanie. Zjada o 20 przed spaniem 100 ml, a później w zależności o której obudzi się i stęka, że głodna. Przez ostatni tydzień była ta pobudka dopiero o 4-5 rano. Dziś o 2:30. Zjada wtedy 100-120 ml. W sumie nie wiem ile teraz je na dobę bo od kiedy wprowadziłam jej kaszkę na 2 śniadanie i zupkę na obiad, to mleczko przestałam liczyć.

jenyy, ja też mam jakieś schizy żem w ciąży! Okresu brak, śpiąca jestem, sikać w nocy wstaje...
 
Dziewczyny m znalazl dokumenty moje w aucis ! Uff . Musialy mi wypasc z portfwla...ja ich nie nosze w reku wiec wiedzialam ze nie odlozylam nigdzie ... myslalam ze w sklepie z portfela wypadly... dobra juz mi nerw schodzi... jedziemy zawiesc dzieci ..i zmykam do kuchni uff
 
Hej. Ja tak tylko o sobie bo z telefonu. Marudzenie osiagnelo szcZyt. W nocy pobudka co 1.5 godz a w dzien tylko noszenie na rękach. Dałam troche marchewki tak po 1/3 łyżeczki przez 3 dni ale jakies baki ma po tym więc moze sie wstrzymac? Czy lepiej zmienic warzywko? Pogoda do kitu. Wyjelam spacerowke. Może za wczesnie ale w gondoli jest juz taki wrzask ze nie ma opcji juz tak wyjsc.
Aha i na skończone 4 misiace weszlismy w pampersy nr 4 :)
 
elama jak rozmawialam z koleżanką co ile karmiła corkę to ona zdziwiona i mówi ,że karmiła mm i na żądanie nie trzymała się godzin i jej oreczka to jest wcześniaczkiem i tyle na początku przeszla a teraz,taki rozkoszny z niej klocuszek,ale pozytywnie.
Czasem własnie trzymanie się ścisłych godzin też może nie jest dobre,choć rożnie słyszałam,że to potem tkie karmienie o rożnych porachpowoduje wzdęcia itd,ale zauważyłam właśnie,że jak chce dać czasem Kindze co 3 godziny,to nie raz 15 min przed czasem jest płacz,bo nie chce a 15min później wsysa butelkę do sucha :eek::tak: no i miałam takie godziny karmienia 6:00 9:00 12:00 14:30 17:30 19:30 lub 20:00 22:30 lub 23:00 i 2:00 ,ale widzę że pasuje jej 6 posiłkowy schemat,tak mi się wydaje dostaje mleczko o 6:30 lub 7:00 i zjada mi 170ml lub 100ml potem 10:00 13:00 16:00 19:00-tutaj mleczko daje przed kąpielą a zawsze dawałam po,ale po kapieli taki placz że nawet nie zdążyla ze zmęczenia zjeść i zasnęła,bo tak się wcześniej upłakala przy ubieraniu,potem 22:30 lub 23:00 i koniec i zjada mi więcej,choć może powinnam byla jeszcze utrzymywać o 2:00 np jedzonko

Jak probowałam wrocić do starego systemu to o tej 9:00 nie chciała jeść tak więc nowe godzinki muszą zotać bo to chyba jej najbardziej pasuje a najczęsciej jest tak,że ona i tak o tej 16:00 czy 19:00 daje znać,że jest już głodna...

spróbuje w nocy podać jej mleczko,ona i tak na śpiocha je,oczy zamkniete wycmoka jak ma ochote i odkladam do łóżeczka i tak śpi do 6:30 :):tak:


no nie mam co narzekać i nie chce zapeszać.ale wczesniej gdyby nie karmienie non stop w nocy to Kinia spi noc jest nocą ,dzień dniem i tak mamy,o ile się to nie zmieni jak zęby pojdą na calego...

Akuku no pieknie,ale sobie stracha napędziłaś,no nie za ciekawie by było jakbyś faktycznie zgubila te dokumenty,ale dobrze że to falszywy alarm i się znalazły:tak:

Kamag można przez 7 dni na zmianę podawac raz dziennie marchewkę potem sam bokuł lub kalafior albo przez 2-3 dni podawać jeden rodzaj warzywka i obserwować a potem nastepny rodzaj,choć jak zauważylas że cos sie dzieje to może chwila przerwy i podać np kalafiorek

Przede mną jeszcze wprowadzanie tych pokarmow,więc też będę miała te dylematy a jaeszcze jak dziecię ma skłonności do alergii to tym bardziej może być różnie
 
Ostatnia edycja:
Witam sie po długiej przerwie :) !!!

nie nadrobie was bo to nie realne :(

akuku współczuje zagubionych dokumentów :( przerabialam to 2 razy i 2 razy znalazłam ale nerwy poszarpane :)

kamag ja tak samo robię jak pisze nisiao 3 dni podaje marchew potem 3 dni brokol po marchewce jest ok ale po brokule brzuszek boli :(

elma myślisz ze możesz byc w ciazy ???

U nas bez zmian Oliwia maruda pierwsza klasa nie polezy nigdzie dłużej jak 5 min w dzien śpi jak mysz pod miotla 15 min to max i dlatego usypiam ja co godz dłużej nie wytrzyma tak marudzi :( waży 9kg ząbki mamy 3 ostatnio zaliczylismy pierwsze przeziebienie katar kaszel i gorączka obie moje damy starsza młodsza zaraziła potem ja i na końcu R
malo sie udzielam cigle na dworze jesteśmy lub w gościach z uwagi na moja depresję nie moge siedzieć w domu tylko wychodzić do ludzi a ze mieszkam na zadupiu to wszedzie musze dojeżdżać męczące to ale za to głowa zdrowsza :)
 
Melduje że żyję, ale po wczorajszej wizycie u stomatologa bez znieczulenia chodzę jakby do tyłu, a zaraz dzieciaki się zejdą na kinder bal do Julki, bo ona w Dzień Dziecka ma urodziny i dziś dla koleżanek ze szkoły impreza. Odezwę się wieczorem jak sił wystarczy.
 
Cześć laseczki! Tak produkujecie że ciężko doczytać.

U mnie nie dość że i tak cały dom, zakupy i inne na mojej głowie to jeszcze mąż złamał 3 palce a cała ręka w gipsie

także fajnie jest:( a i jeszcze Wojtuś od kilku dni budzi mi się w nocy kilka razy więc zapałki w oczy i zmęczona cały czas.

Blanka, dona pytałyście o rehabilitację. Tak chodzimy. Poszliśmy. z powodu trochę płaskiej główki z jednej strony. Jak się okazało bardziej należy się przejmować szyjką żeby przykurczu nie było bo w ogóle nie mógłby się odwrócić w tą stronę. W domu ćwiczymy codziennie. Dostawaliśmy ćwiczenia więcej i trudniejsze w raz z wiekiem małego. Np na budde takie ćw. Resztę musiałybyście zobaczyć bo nie wiem jak się nazywają.
 
reklama
Magsus ile??????????9kg??????????:szok:
spojrzałam z jaką wagą się urodziła (prawie taka jak u nas 3kg) Nasza waży ok.6,5kg
 
Ostatnia edycja:
Do góry