reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Wojtuś ma wzdęcia. Niby daję mu espumisan tak jak lekarka kazała 3 razy po 3 krople ale wczoraj taki był nagazowany że jak ćwiczyłam nóżkami i nosiłam pionowo tak trochę bujając to bombardowanie w pampersa. Po godzinie jak mu przeszło to zasnął ze zmęczenia. Dziś powtórka z rozrywki ale dziś jak chciałam go odłożyć i poćwiczyć nóżkami to był płacz niesamowity. W końcu mu przeszło i teraz śpi a mi ręce odpadają ze zmęczenia.
Nie wiem czy dziś pójdziemy na spacer. Na razie brak sił.
 
reklama
Cześć Słonecznie
Cleopatra- szkoda małego:( strasznie nie lubię patrzeć jak mały się męczy a w sumie nie ma jak mu pomóc:(
Akuku- mam nadzieję, że dzisiejszy dzień lepszy
Fifka- po 7 no to ładnie my dopiero po 9.. ciekawe kiedy dzieciaki się przestawią:)

My dziś byliśmy u moich rodziców jakoś po 8 u nich bylismy dopiero wróciliśmy, męczący jest taki dzień w gościach z małym i mam wrażenie, że mały jest za młody na takie wypady... często wychodzicie w gości ze swoimi maluchami? czy raczej goście do Was? mój to był cały czas spał więc co się obudzi zje chwile się po uśmiecha i już jest zmęczony i jęczący, że chce spać a jak się idzie w gości to wszyscy chcą go ponosić więc on robi większą awanturę.. myślę, że maluch jest za mały na takie wypady a Wy jak myślicie?
 
Cześć dziewczyny. U nas spokojnie i w miarę baz stresu. Byłam z Olivierem u pediatry z tymi kupkami bo mi znowu kilka dni nie robił. Pani doktor osłuchała obejrzała i dała debridat zawiesinę 3 x dziennie. to było w piątek a wczoraj już była kupka gigant. W nocy pobił swój rekord spania 7 godzin bez pobudki :D Coraz częściej mu się to zdarza. Śpi w łóżeczku, no chyba jak mega marudzi to z nami ale to kilka razy się zdarzyło.

Co do gości to raczej do nas przychodzą. My raz u teściów byliśmy ale jakoś w domu mi łatwiej z nim...
 
Fifka no to niech powoi wychodza te zabki, bo im pozniej tym niby mocniejsze..nie wiem czy tak rzeczywiscie jest..ale tak mowia:sorry2:

Moj Dawid jak mial roczek wazyl 9300, a i mam wage zapisana jak mial 3,5msc to 6150, z Wiktorekiem bedziemy miec szczepienie w polowie kwietnia to ciekawa jestem czy bedzie wazyl tyle co brat.

Kaczuszka szybko Twoj sredniak zaczal chodzic, mojego brata coreczka jest taka malutka drobniutka i tez pociesznie wyglada, niby miala 11scy jak zaczela ale wyglada na mlodsza wiekowo.

A DAwid skonczone 13 jak zaczal chodzic juz na dobre, bo pierwsze kroki przed roczkiem na Mikołaja.

Papagu, ja wole jak goscie do nas przyjezdzaja, raz na jakis czas mozna sie wyrwac gdzies,,wiadomo ze to troche meczace ...ale z drugiej tez nam sie nalzey troche rozrywki. Trzeba sobie wtedy zorganizowac caly ekwipunek dla malucha.

Cleo i Caro to niech juz odpuszcza te wzdecia maluszki..biedactwa.

Akuku na tym zdjeciu z chlopakami wygladasz zupelnie inaczej niz na tym w avatarze..jakby dwie rozne osoby. Laseczka z Ciebie :)
 
Papagu ja chodze ale nie pozwalam by kazdy meczyl mi dziecko..moga popatrzec sobie. Dzis bylam z dziecmi na urodzinach I byla glosna muzyka I dyzo dzieci .jakies 30 albo wiecej. .. no I dwi dziewczynki zaczely go glaskac po glowie...jedna delikatnie a druga az mocno..powiedzialqm zeby robila to delikatnie I ze nuz starczy bo on nie lubi.. a jak ide do kogos I maly jeczy to nie daje na rece. To nie zabawka ;)
Cara
 
Sorki wyslalo mi sie. .

Cara super ze kupa byla I ladnie Ci spi.

Dziewczyny dzieki za komplement ale zadna laseczka...

A wyobrazcie sobie jak moj Viki na 8miesiecy nosil ciuszki na 3-6 miesiecy...hehehe I on chodzil jak mial 8 I pol miesiaca... on mi do kolan siegal hahha. Moze tycke wyzej. Pozniej poszukam zdjec...smiesznie wygladalm gruba niska chodAca kulka...a nogi az mu sie uginaly pod jego ciezarem hahaha.

Fifka ja stwierdzilam ze za duzo krzycze o *******y...zmieniam taktyke bo oni poNiej jak faktycznie jest cos powaznego to nie czuja powagi sytuacji.
Dzis bylam z nimi na tych urodzinach I pozniej po pizze bo sie zbuntowalam I obiadu nie robie. .. no I nanpierw wyjelam wozek...przypielam emila w foteliku... dopiero pozwolilam im rozpiac pasy I wyjsc z auya..od razu musieli zlapac sie wozka. Jeden z jednej drugi z drugiej strony. .. nie m ze boli...no I ladnie szli..ale przy kasie puszczali wozek I prpbowali ile moga...powiedzialam ze jak jeszcze raz puszcza wozek to nie dostana tych slodyczy co dostali na zakonczeniu urodzin...no I puscili..slodyczy dzis juz nie ma.
Musze pilnowC kar w 100% nie ma ze boli..

Ja do dzisiaj sie otrzasnac nie moge z wczorajszego dnia... w nocy mialam koszmary... jeszcze dzis nie cwiczylam a po cwiczeniach wiecej usmiechu pojawia sie na mojej twarzy.

Mam taki burdel w domi...juz nie balagan tylko burdel doslownie...2 prania Emila...3 prania nasze... masakra jakas..topie sie w ciuchach.

Podlogi juz nie wiem kiedy mylam...kleimy sie juz do nich...ahh
Jutro rano wracam ze szkoly cwicze..I zabieram sie za konkretne pozadki.

Zamowilismy wczoraj sale na Alexa urodziny...urodzil sie 15.07 ale wyprawiamy 24 .05... chcialam w czerwcu ale sala zajeta... a w lipcu jest 07.7 ale kto przyjdzie jak wszyscy na wakacje jada... a tutaj malo kto zostaje w miescie na wakacje. Sala jestvz zameczkiem do skakania...
Ja zrobie jedzenie..kinder bal ...musze sobie wszystko zaplanowac... jeszcze jutro zadzwonie do innej sali gdzie tez jest zameczek I jak tam bedzie wolne w czerwcu to zmienie... bo moge zrezygnowac do tygodnia przed.
Ciekawa jestem jak to wszystko ogarne bo po imprezie mam 15 minut na posprzatanie .I 15 minut przed moge przyjsc ja przystroic... troche malo czasu..a jednak mamy malego Emilka... do tego glupia godzina bo od 10 do 12...
Chcialam dzieciom porobic tatuaze I twarze pomalowac... coa malutkiego bo calej twarzy nie dam rady sama obalozyc 30 dzieci... albo wogle twarzy malowac nie bede... nie wiem... jeszcze obsluzyc rodzicow kawe herbate...ahh juz sie boje...
 
Cleo a jaki ten espumisan dajesz? Ten dla dzieci? My dawaliśmy na początku małemu tak jak na ulotce, chyba 20 kropel. Można 2 razy dziennie taką dawkę czy jakoś tak - już nie pamiętam. Ja dawałam tylko na noc, w dzień jakoś nie miał takich problemów.

A ile ważą wasze dzieciaczki? Mój 5,800 a ile mierzy to nie mam pojęcia, ubranka na 68 są w sam raz
 
Papagu my zapraszaliśmy gości do nas a teraz po szpitalu to w ogóle jeszcze. Pierwszy raz w gości pojedziemy na święta. Trochę się obawiam jak dam radę zwłaszcza że u teściów to 100km trzeba jechać i będziemy tam nocować.

caro ja dawałam tak jak lekarka kazała 3 razy 3 krople - zwłaszcza że w szpitalu a potem w domu dostawał antybiotyk i nie chciałam przedobrzyć a wcześniej nie miał takich problemów - dopiero wczoraj i dziś. Mam nadzieję że to tak wyjątkowo... Już myślałam czy coś nie zjadłam ale nic nie wymyśliłam.

Wojtuś na bank waży ponad 6 kg bo prawie 3 tyg temu w dniu wyjścia ze szpitala miał 5660

Akuku trzymam kciuki za udaną imprezę i podziwiam - ogarnąć taką grupę to jest wyzwanie. A u was wszystkie dzieci tak obchodzą urodziny?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cleopatra nie ja pierwszy raz tak robie bo mamy male mieszkanie I zawsze zapraszalismy tylko znajomych
.a Alex chce z klasy dzieci..do konca maja jeszcze troche
 
Do góry