reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2014 :)

Miejskibandyta nie znam się, ale to chyba niezbyt legalne by było, wiesz chodzi o skarbówkę głównie według mnie, wiadomo, że nie od razu by się dowiedzieli itd, no ale mało "życzliwych" jest? Chociaż jak już pisałam, ja się nie znam na tym hihi :)

Cieszę się, że u Fifki już lepiej, oby Adrianek posiedział jeszcze kilka tygodni :)

Ja dziś śpię dosłownie na stojąco, nie wiem, czy mam niedobór czegoś, czy to ta pogoda. Normalnie na nic nie mam siły i spaaaaaaaaać mi się chce :)
Wkurzyłam się dziś bo, przyjechał kurier do braciszka po paczki dla nas i nie wziął bo ponoć jedna za duża była, dzwoniłam do firmy pośredniczącej, mają to wyjaśniać i dać znać, ale się wpienie jak coś będzie nie tak :wściekła/y:
 
reklama
Aniia powiedz mi ile kosztuje kurier do Ciebie ?? U mnie 1200km jest a zycza sobie 1800zl to duZo ??

Łooooooohohoho noooo :) ale to jeszcze zależy jakie masz paczki itd. Ja mam 3, jedna z wózkiem 92x59x32 30kg, druga z fotelikiem 73x44x32 8kg i trzecia z leżaczkiem bujaczkiem 75x45x21 też koło 8 kg i gość mi wycenił to na 70euro, z domu do domu a to około 2300km :-D
 
Ile 70€ szok tylko??? To masz ok no 50kg ja bym miala jakos w 7 paczkach ok 120 kg i facet do mnie pani nikt pani za mniej niz 1500 tego nie przewiezie a no polowa drogi przeciez.. Chyba ze to kwestia ze ja kurier i bus towarowy juz czy co no az mnie przytkalo
 
Ania - dzięki za odp., kurcze też mi się wydaje, że to średnio legalne, ale teraz np. rozkminiam jak to na allegro wygląda.
Jak sprzedaję raz na jakiś czas to kurcze, to jakoś trzeba opodatkować czy whaaa?
Albo jak się coś swojego sprzedaje, dajmy na to za małą sukienkę, to też nie tegez? Jaaaj, trudne to.
 
Bandyta Na allegro widziałam trochę przedmiotów hand made np biżuterię, ja kiedyś kupiłam torebkę i czapki wełniane i to były osoby a nie firmy... Może poszukaj po forach opinii...
 
Bantyta - a pamietasz jak wystawialas te ksiazki ze zmierzchu co to mundurowy Cie odwiedzil ? :) i nie pisalo nic o prowizji mi sie wydaje ze to wszystko zalezy od zysku jezeli nie przekracza dochod miesieczny danej kwoty to spoko ale to tylko moje mysli :p

Ehhhh czekam na meza juz poltorej h i przeciaga i przeciaga teraz sie okazuje ze dopiero za h bedziie ma kogos na boku czy co to joch chociaz mi szampana przywiezie i jedzie dalej kurde nooo :/ jak nigdy nagle ma tyle pracy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Dziewczyny macie może jakiś pomysł co kupić chłopakowi na osiemnastkę? Kuzyn zaprosił nas na taką posiadówkę, myślimy że kasę dostanie od naszych rodziców więc można by mu kupić coś ciekawego, tylko pytanie co...:baffled:
 
Do góry