reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2014 :)

Akuku, przestań! Kocham Cię miłością nie opisaną :) nie jesteś powodem żadnych zgrzytów - forum jest od wyrażania opinii ;)
 
reklama
ja nie widzę tu żadnego udziału biednej Akuku:-D
Po prostu już od dawna nie podoba mi się takie wydzielanie...I nie rozpoczęłam tematu po to by wywołać jakąś kłótnie ,ale po to by wszystkie dzieci były traktowane tak samo, ja nie jestem w stanie pisać życzeń wszystkim-więc nie piszę nigdy nikomu:tak: żeby nikomu nie zrobiło się przykro,ani nikt nie został faworyzowany:-) tyle z mojej strony:rofl2:
 
Ale dzis u nas brzydka pogoda ...

Ja w poniedzialek wracam do pracy ;( ojj jak mi sie nie chce..haha

Od czasu zalozenia strony mialam kilka pytan na temat tortow..ciast...ale chyba ludziom drogo...a nie wiem czy oplaca sie pracowac za 20 f spedzajac przy tym mnustwo czasu.. nie wiem. Zobaczymy jak yo sie rozwinie.
 
Siva- no fakt, nie zauważam u siebie niczego złego, bo złożenie życzeń dziecku to chyba inna sytuacja niz ta na wątku o formie....

A przykro tylko sie robi jak raz na jakiś czas sie napisze cos, a zaraz jakieś uwagi lecą... akurat moje życzenia komuś przeszkadzają...
Szkoda,bo odechciewa sie tu wchodzić....
 
Akuku, współczuję powrotu do pracy :( mi na samą myśl o powrocie skóra cierpnie brrr
Milusia, u nas też wieje strasznie, a słońce cudne - ale wolę już taką jesień niż deszczową ;)

Aaa Ja na każdym wątku mam takie same zasady :))
 
Proponuję nie komentować, jeśli komuś szkoda słów :)

Co do tortów Akuku, to mi się wydaje, że to za dużo czasu pochłania, żebyś je za bezcen robiła.

Marika - zdrowia dla Ciebie i Alana!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Co za kłótnie, dziewczyny nie szalejcie.
Byliśmy w przychodni, Alan ma zapalenie oskrzeli i antybiotyk :( Conajmniej tydzień siedzenia w domu.
Jutro Laura ma do kardiologa, będzie miała echo serca.
Mieliśmy koszmarną noc. A teraz śpi od 18, czyżby noc odsypia. Oczywiście tradycyjnie w swojej huśtawce. JA w czwartek lub piątek spróbuje pójść do tego pulmonologa
Laura na swpacerku.jpg
Tutaj jej aktualne zdjęcie
 

Załączniki

  • Laura na swpacerku.jpg
    Laura na swpacerku.jpg
    33,2 KB · Wyświetleń: 50
Do góry