reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Olich mi się wydaje, że mimo że już miałaś @ to hormony jeszcze szaleją i dlatego póki co nie ma kolejnego.

Yoanna tak mi powiedział, ale nie brałam tego tak do końca na serio bo ten lekarz to taki jajcarz i jak spytałam czemu nie można robić zdjęcia to powiedział że "dziecku nie będzie mleko smakowało";-) Szukałam trochę na necie na ten temat i faktycznie, kiedyś się tego unikało, ale teraz spokojnie można. Przeciwwskazania są wtedy, jak robi się zdjęcie z kontrastem. A on mi powiedział że mam się wstrzymać bardziej przez to że muszę zrobić kontrolę po skończeniu karmienia i druga sprawa ten jeden ząb jest raczej nie do uratowania więc pewnie tam będzie mi potrzebne konkretne znieczulenie...

Emigrantka ja prawie zawsze przygotowuję małej kaszki na mm, mało kiedy uda mi się ściągnąć trochę mojego:)
 
reklama
Hej moje kochane!


Ja tak na szybko bo jedziemy zaraz na zakupy :-)


Adrian czuję się świetnie! Wczoraj co prawda zwymiotował około czasu obiadu )myślałam ze ducha wyzionę bo nic takiego nie zjedliśmy a wymioty to pierwsza oznaka wstrząsu mózgu... bałam się że to upadku) ale na szczęście to było jednorazowe więc chyba po mleku nacisnęłam mu na brzuszek.

Co do refluksu mały czuję się świetnie! Normalnie inne dziecko... mówię... on jest naręczny i płaczliwy ale jest ogromna poprawa! Mały się uśmiecha, gaworzy... bawi zabawkami! :-D Aż miło na niego popatrzeć! :-) Przesypia mi całą noc... noż poezja... dzisiaj spał od 21 do 6 rano z jedną pobudką! Mówię wam! Jak nie moje dziecko! :-D


Yoanna to GRATULUJĘ BIAŁYCH PEREŁEK! :-D


Akuku też tak uważam, że tu problem wynikł z dziewczyn sumienia a nie z faktycznego obrażenia MM... ale nie wracajmy już do tego. Było mineło... szkodaże tak wyszło ale nic na to w tej chwili nie poradzimy.


Vinga moze i dobrze...wiem ze się boisz ale w domu panuję inna atmosfera, jest mniej bakterii itp i mały może szybciej do siebie dojdzie..


Nisiao ja też mam właśnie termometr ten bezdotykowy i zwykły bo ten bez dotykowy bardziej pokazuję ze jest gorączka a nie ile dziecko ma temperatury :-)


Mirka hehe już widzę oczami wyobraźni to zdjęcie z paszportu małego! Komicznie wyglądają maluchu :-D Oj taaak. było mi bardzopotrzebne takie wyspanie się..


Emily
współczuję tego zeba... oj ja po porodzie strasznie się z bólem męczyłam... teraz staram się pilnować zębów...


Jaguś coś w tym jest.... ja też pewnie wydarłabym się ma męża żeby to jemu się zdarzyło...ja tez tak czasem mam jak on nakrzyczy na starszaka... ja też nie raz małego opieprze ale ja sobie pozwolenie daje a jak on krzyczy na MOJE dziecko to mnie coś kłuje w środku :-) ale nie reaguję bo wiem ze takie upominanie się przy małym da odwrotny elekt.
Haha mój też notorycznie sciąga skarpety!


Ok lece! mąż mnie wzywa
 
hej, witam sie porannie, u nas ostanio maly gorzej sypia, tzn śpi dobrze ale czesto sie budzi na jedzenie, mniej wiecej co 3 godziny i jakos przez to jestesm taka zmeczona rano, a jeszcze mam jakis problem z nadgarstkiem i strasznie mnie boli i marttwi bo nie wiem czy moge to jakas mascia posmarowac przy karmieniu a po drugie mam problem z cwiczeniem malego bo jak tylko dlon lekko wygne to mam przeszywajacy bol.

Mirka to super ze sie wycieczka udala. no i nosidlo sie sprawdzilo. my z mala bylismy w zeszlym roku to z wozkiem bylismy. a co robisz w ostrawie? tzn ze dobrze znasz jezyk czeski? ja chce wyrobic dowod osobisty, bo starsza tez ma, tylko czekam az antoś usiadzie bo nie wiem jak zrobic mu zdjecie na lezaco u fotografa, ale moze jak bede w wodzisławiu to pojde do kiecy i zapytam czy na lezaco zrobi zdjecie malemu

Yoanna jezeli nie potrzebujesz paszportu a tylko jakis dokument dla małego,, to dowod wyrobisz za darmo.
Vinga i jak mały się czuje?

Yoanna no ząbek jest :) gratulacje

Jagus gratulacje kolejnych uiejętnosci malej. moj tez łapie nóżki i paluszki wklada do buzi, ale zauwazylam ze robi to zwykle jak przebieram mu pampersa chyba wtedy ma wieksza swobode ruchu. ale ta umiejetnosc bardzo mnie cieszy

Olich ja jeszcze wogole nie mialam okresu a co dziwne wydawalo mi sie ze 2 razy po sluzie ze moze owulacja byla.

Emigrantka ja dawalam troszke zwyklej kaszki ugotowanej na wodzie i mieszam z jakims jedzonkiem albo mlekiem, ale robie to rzadko bo podaje mu biszkopty a to przeciez tez gluten, chyba nie robie mu krzywdy?
 
VINGA super że jest poprawa. Tak wyszłam zobaczyć co u was

A u nas to tak. Mała nie ulewa od 3 dni. Co mnie cieszy bo nie każde karmienie zageszczam
 
czesc, Jagus ciesze sie ze biszkopt posmakowal, ja tez zawsze wykorzystuje ten przepis i albo z calej porcji albo z polowy zalezy do czego mi jest potrzebny :-) Yoanna gratuluje wystukanego zabka :-) My dzis pierwszy dzien ze starszakiem na wakacjach, co wylacze mu bajki to on znow wlacza, nudzi mu sie :-) Donka moj tez je biszkopty albo daje mu calego do raczki to ciumka go sobie albo w kaszce zrobionej na mm. A dzisiaj na sniadanie dalam mu kaszke z swiezym jabluszkiem. Na obiad bedzie mial buraczkowa z zóltkiem po raz pierwszy.
 
Sylka a w którym wątku szukać tego przepisu na biszkopt?

Wojtuś właśnie zasnął a ja czytam forum.

a propo kaszki to ja kupiłam taką z nestle a później się doczytałam że jest ona z mm, a Wojtuś dostaje bebilon pepti dla alergików i nie wiem czy mogę mu ją dać. Jak myślicie??
 
Cleo, mi pediatra powiedziała, że nie wolno dawać alergikom tych mlecznych kaszek :( js gluten wprowadzam zwykłą manna zmieszaną z warzywkiem
 
Marika to super wiadomość, to widac ze idzie ku lepszemu

my juz po szczepieniu, dotal 2 szczepionki bo pentarix i druga dawkę pneumokoki. przy pierwszm szczepieni nawet nie zaplakal ale przy drugim juz plakal, mam tez skierowanie na badanie mofrologii i moczu, pojdziem moze w środe , na razie maly jak go polozylam do nosidelka po szczepieniu tak od razu zasnal i spi juz od godziny, nawet go nie rozebralam tylko czapeczke sciagnelam i wiatrowke odpielam na szczescie nie byl grubo ubrany bo na podworku okrylam go kocykiem

Sylka juz podajesz zółtko. to ja cos pomylilam czy od 7 miesiaca zoltko sie podaje.? cholera a ja sie boje dac malemu biszkopka do reki bo on calego do buzi wlozy i mi sie zacznie dusic

Cleo tez nie wiedzialabym, ale widze ze dziewczyny juz ci napisaly
 
reklama
Olich
a może z powodu kp masz takie rewolucje z @
Marika wielkie UUUFFF,bo już zaczyna byc poprawaq a to dopiero początek,wreszcie
Fifka nie dziwię się,że się wystraszyłas tymi wymiotami,jednak po tym upadku to potem jedno do głowy przychodziło,ale na szczęscie to tylko rewolucja brzuszka,no i też się cieszę z poprawy,że lepiej teraz jest.
Cleopatra tak jak dziewczyny piszą,nie mozna tej kaszki,ja to też karmię Młodą Nutramigenem i stosuje na początk kleik ryzowey a potem kaszki bezmleczne albo wlasnie kasze manne,jak będę gluten wprowadzać,tak jak pisze Siva
do zupki warzywnej.
Dona coż to ten sen malucha tki niespokojny,może też to zasługa idących ząbków,no i ztym bólem nadgarstka współczuję,gdzieś sobie przeciążylaś??

A u nas pogoda beznadziejna,leje i leje :(
 
Do góry