reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

FIFKA jak nie spada to wez paracetamol jeszcze. U starszaka ibuprofen czesto nie zbija i musze mu podac paracetamol.
Ibuprofen raczej w ciaxy nie wskazany, lepiej brac paracetamol czyli tez apap i panadol

Dziewczyny na diecie bez produktow alergizujacych, bardxo prosilabym o jakies latwe przepisy na swieta. Z gory dziekuje
 
reklama
Dona
to rzeczywiście warto z małym na te rehabilitacje i samej to strach ćwiczyć z dzieckiem,najpierw niech pokaże rehabilitant ,czyli jednak problem z podnoszeniem główki no i ta asymetria..,

Kinga czasem wigina się na lewo,kt wie czy też nie będę musiała z nią iść na tego typu rehabilitacje,moja pediatra na uwagę moją o tym skręcie ciala małej,zbynio się nie przejęła...Niby ogląda dziecko a tego nie zuwazyla a inna lekarka zaraz zwrociła uwagę...
Dona to powodzenia,żeby wszystko sprawnie i dobrze poszło,bo tu widac leniuszek mały w domu daje czadu a u lekarza spokojnie leży.
Fifka zdrowia,zdrowia życzę,tu dziewczyny już pisaly co byłoby lepiej łykac na przeziebienie,ja nic nie poradzę zwlaszcza dla mamy karmiącej
 
Witam się porannie :-)
Ciekawyw jaki dzień przed nami, czy dziś zęby też dadzą się we znaki :-/
Leżymy i gadamy sobie z Lenka :-) jak ja uwielbiam te nasze poranki, kiedy budzi mnie jej gaworzenie i uśmiech!
Miłego dnia dla Was!
 
Hej kochane!


Przeżyłam noc... na razie gorączki nie mam - ale raczej rzadko jest z rana...Czuję się lepiej więc raczej przeżyje dzisiejszy dzień a o 14 wróci już mąż....


Adrian też śpi coraz lepiej! Kocham tego bąka... jak zasypia o 20 to wstaje o 12 i o 4,,, a potem koło 6-7 zaczyna dzień (jak reszta domowników) To już zdecydowanie wygodniejsze niż pobudki co godzinę... no i nie śpi na mnie tylko na swoim miejscu obok, :-) Rośnie mój synek!


Zaczynam też go częściej odkładać bo on cięgle na rękach i nie ma kiedy ćwiczyć. Niby potrafi sie obracać, głowe podnosi razem z ramionami podpierając się na przed ramionach. PEŁZA!! A raczej próbuję :-p Ale komicznie wygląda te jego"pływanie" po dywanie!



Dona współczuję wam bardzo... :-( Ja bym nie próbowała go rehabilitować sama... owszem ja ćwiczę z Adrianem ale to raczej taczanie i taka zabawa a nie ćwiczenia...



Marika zdrówka dla małej... to chyba taki durny czas chorób...



Cleopatra
ja nie wiem ile bo u nas w parafi płaci chrzestny... ale chyba 100 płacił.



Siva
oj Adrianowi też zęby dokuczają....:-(
 
hej mamusie!:-)

maz dzis mial dodatkowa prace i od rana sami z Areczkiem, mimo,ze urlop ma dwa tyg...:-(
wczoraj bylismy na zakupach;-)zaliczylismy zakupy w ikea, smyku, h&m, cubusie i wielu innych...
balam sie jak to z synkiem bedzie, ale grzecznie przespal prawie cale zakpy :-p a my nakupowalismy ciuchow po rowno-ja,maz i synek nawet cenowo podobnie zaplacilismy :-p

milego dnia!
 
Dzień dobry!

U nas też zimno dziś.

Nakarmiłam rano małego i poszłam do kościoła chrzest załatwić i nie bardzo się udało po mojej myśli. Chciałam 17 maja ale gdzieś w południe a nie o 18 bo rodzinka musi sporo km dojechać a nie mam ich gdzie przenocować i tutaj jest problem. Zatem jutro idę jeszcze raz tym razem do księdza proboszcza - trzymajcie kciuki żeby się udało.

Pustiszi to ty fajnie masz zamiast Wiekanocy Boże Narodzenie - karpia można i choinkę, prezenty i sanki wyciągnąć.
 
Fifka wspolczuje chorobska, ja wczoraj bralam paracetamol mozna brac tez przy przeziebieniach i grypopodobych, po poludniu czulam sie tak fatalnie, osłabienie, straszne łzawienie przy tym katarze, ale szybko podziałał bo wieczorem czułam sie juz całkiem znośnie. Przez to przezeibienie od kilku dni nie cwicze i ciagle o tym mysle, ze w łeb poszło wszystko zaczne od poczatku jak tylko bede na silach.

Od rana robie porzadki bo za chwile ma przyjsc połozna srodowiskowa do Wiktorka..:szok:

Kasia fajnie, ze zakupy udane, ja bede musial dzisiaj podjechac bo musze kilka rzeczy kupic synkom, dla siebie tez pozagladam za czyms na swieta. Ale jade sama, tak najszybciej mi ida zakupy.
 
u nas po szczepieniu od rana kupa za kupą leci - już 3 :(
Fifka jak mąż wróci poleż, bo zmęczenie też osłabia...
Cleopatra - u nas też był o 18 - ja to zrobiłam najpierw kawę, potem kościół a po kościele kolacja i nie było najgorzej...
 
reklama
hej Kochane

Popieram to co napisała Anisen odnośnie herbatek!!!(moi chłopcy też mają próchnice i to straszną..)
Fifka zdrówka

Wczoraj odebraliśmy zdjęcia z chrztu,wrzuciłam na zamknięty i na fb ,jestem nimi zachwycona:-)

No i mamy sukces butelkowy,ale napisze na wątku butelkowym:tak:
 
Do góry