reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2014 :)

Marika pieklam biszopt w miskach...ale kilka bledow zrobilam..I ten tort sie na sprzedaz nie nadaje...oklapl troche bo za ciezki...nasaczylam biszkopt I duzo kremu dalam...a jeszcze biszkopt cienki..

Jeszcze zrobie ze 2 torty I zaczne robic na zamowienie...
 
reklama
AKUKU tak jak piszesz, metoda prob i bledow dojdziecsz do perfekcji

Co myslicie o basenie z maluszkiem? Od kiedy mozna? Na jaki basen? Jakie pieluchy? Ja widzialam jakies w kaufkandzie na basen
 
Nisiao olej babe i znajdz innego pediatre ... masakra to nie kobita tylko jakis potwor :|

Marika my mielismy zabieg na oczko w 4 miesiacu z Nikosiem ... tez nam ropialo caly czas ale pediatra nie kazala dluzej czekac niz wlasnie do 4 miecha ... potem juz nigdy nie ropialo.. a zabig polega na tym ze trzeba unieruchomic dziecia i przetykaja wlewajac jakis plyn ktory wylatuje noskiem albo buzia... jak wyleci to przetkane ... nie jst to straszne
 
Ostatnia edycja:
Marika, u mnie jest taki specjalny basen dla maluchów, z podgrzewana woda. Ja byłam późno z Julia, ale wiem że chodzą od 3 m-ca. A pieluchy to Huggis Swimmer kupowałam.
 
To my chyba latem pojdziemy, Laura bedzie miala pol roczku. Tylko u nas jest taki zwykly basen, ale w rekreacyjnym troche cieplejsza woda.
Ja w kolko co 3 msce przedluzam karnet i mam juz 1200zl na koncie

KASIENKA z tego co okulistka mowila to man przyjsc jak Laura skonczy 5 msc i da skierowanie a pozniej mam czekac w kolejce
A druga okulistka mowila cos o znieczuleniu miejscowym podczas zabiegu i to mnie przeraza
 
Jejuu...was nadrobić to z cudem graniczy:-)

Hej mamunie!:-)

Wczoraj z areczkiem pojechałam do pradziadków na wieś,zeby pooddychal świeżym powietrzem,ale bardzo zimny wiatr wiał,wiec duzo nie chodziliśmy.

Uhhh...tyle pracy przede mna-jutro urodziny m. Muszę ciasto upiec(do pracy m zabiera), pozniej sprzątanie domu, zakupy,a jeszcze jakąś niespodziankę muszę dla lutego wymyślić...:-)
 
Dziewczyny miło,że pamiętałyście o mnie.musze się wziać i odczytać co tam pisałyście,nie jewtem n bierząco.

Wiecie macie rcje,musze zmienic pediatre,
Dziś ide znowu na wizyte wzenie itp czasem myśle że ona moze chce dobrze,ale z drugiej strony powinna to wiedzieć że nie da się nie raz wmusic u kini stoponiowo postepuja zwiekszone dawki i wodać poprawe,le ona ewidentnie z nerwmi mowi że ma tyle jeść i koniec a jk ja mowie swoje zdanie to ona nie slucha nic.ona odparowywuje że mi ją do szpitala wyśle...

mieszkam w malej miejscowości i to jest jeden pediatra jest niedloko przychodnia inna,ale tam podobno sa gorsi,bo znowu na odwal się wszystko robia i jeżdżą do naszej przychodni kobiety z dziećmi,jeszcze moglabym worcic tam gdzie j chodzilam zanim się przeprowadzilam na wiochę moją,ale to sie wiaze z dojazdem,nie mam samochodu na wylaczność,tesciowa tez nie zawsze jest dyspozycyjna i wtedy zostaja mi autobusy,to juz cala wyprawa...ae jak tak dalej będzie to ja zmienie.zobacze co dziś będzie.

Kupilam na ciemieniuche emolium ,ma duzo tych lusek ale widac że bedzie to juz schodzić.

Rany co to dziś b edzie z ta waga oby jej odpowiednio przybylo.
 
Marika nam mowila ze im szybciej tym lepiej bo potem nie utrzymasz dziecka ... a poza tym ciagle moga sie wdawac zapalenia a tak przetkaja i spokoj zazwyczaj ... no i co do znieczulenia u nas nic takiego nie bylo a maly uspokoil si chwile po zabiegu bardziej go rozdraznilo trzymanie niz zabolalo to przetykanie
 
reklama
Nisiao zmień tą babe zapisuj sie moze na wizyty wtedy gdy wiesz ze ktos bedzie mogl was zawiesc ja zawsze zapisuje sie jak najpozniej zeby samej nie jechac a tez jezdze do drugiego miasta.. a baba to gratuluje przypomiala mi sie moja w przychodni jak poszłam na ekg i sie pyta ile pani ma lat ja mowie 21,a ta do mnie no moja corka 20 i tez ciagle chorob szuka ... odrazu zmieniac bo zgłupiejesz

rzuciło mi sie na płuca dudnie jak zdezelowana rura wydechowa ;/
akuku - jak masz tlc to podpatruj serial słodki biznes ja zgapiałam ozdoby a tort mniaaami :)
 
Do góry