reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Blanka - my na mm jedziemy i zawsze była :/ wczoraj dwie z płaczem bo kupka twarda a dziś czekam i czekam i nic
 
reklama
Pustiszi zapytaj pediatry czy można u tak małego szkraba duphalac . na pewno mozna u 3 miesiacznego dziecka bo podawałam Kubie, ale czy wcześniej nie iwem. Natomiast pomaga i nie uzależnia tak jak np czopki. Czopki stosować tylko doraźnie , bo potem dziecko może nie móc zrobić kupy bez stymulacji. Natomiast ten lek to laktuloza.

My sie chustujemy i jest super :)) dziecko śpi szczęśliwe.

Niech żyje alma 24 :))

Fajne te zdjecia. Trochę mi brakuje mozliwości skomentowania pod zdjęciem :( . Tylko ja tak mam?
 
Ostatnia edycja:
Katherina dzięki :) wlasnie tak robie. Zreszta nie musze przystawiac bo mala sama chętnie wisi. Dopóki nie ma typowych objawów głodu nie będę dokarmiala. Zreszta codziennie nas w tym szpitalu ważą i każdego dnia jest ciut ciezsza więc wierze ze pokarm jest i juz sie nie schizuje :) mala już praktycznie zdrowa ale musimy dokonczyc terapie i zostac na obserwacji wiec jeszcze tydzień w szpitalu bedziemy. . . Cieszę się że już praktycznie zdrowa ale już na rzesach chodzę. W domu ciężko o sen było a tu noce to tragedia. Jedno kończy płakać inne zaczyna, światło, pielęgniarki, hałas jak na bazarze.

Co do krostek u nas tez sie zaczęły takie jak opisujecie. Pokazywalam lekarzom i podobnie kazali tylko przegotowana woda myć buzię. Dotykać tylko pieluszka wyprasowana i niczym nie smarowac.
 
Hej kochane!



Normalnie dzieci mi posta napisać nie dają...



Byliśmy u Neonatologa i wsio jest w porządku :-) Przyjęła nas bardzo miła pani profesor! Zbadała pogadała i po krzyku Adrian rozwija się jak na ponad swój wiek (mówię o korygowanym) jedynie z główką nie chce współpracować a w domu świetnie ją unosi że nawet nie muszę go już asekurować. Taki z niego uparciuch! Była też pod wrażeniem niego wagi - a ja martwiłam się ze słabo przybrał... powiedziała że dziecko powinno podwoić wagę urodzeniową w wieku 4-6 miesięcy a on mają 2 i pół już to zrobił :-D Poza tym wszytko ekstra! Powiedziała ze nie ma się do czego przyczepić... Adrian to zdrowy, symetryczny i bardzo żywiołowy chłopczyk :-)


Starałam się was nadrobić ale Konrad w ogóle nie chce zasnąć i tak jęczy ze chyba zaraz stracę do niego cierpliwość.... zajrzę jak się uspokoi...
 
Pustiszi napisz proszę co ile twój maluch pije mleczko i ile wypija ???? Ja juz niewiem moja jak nie śpi to co 2 godz sceny robi i wypija około 100 lub 110 !!!!! Polozna kazała przetrzymac 3 godz ale jak ona drze sie w nieboglosy !!!! To jak mam jej nie dać :( a i jeszcze moj lekarz twierdzi ze przejedzenie moze byc przyczyna wzdec i kolek wiec zastanawiam sie czy to wlasnie u nas nie jest spowodowane przejedzeniem '!!!!

fifka to chyba do Ciebie proźba ja od kilku dni nie moge sie zalogować proszę podaj jakieś namiary na administratora :( wpisuje login i hasło prawidłowo a mimo to pokazuje ze nie zalogowaniu jestem !!!! Cały dzien sie mecze dzis
 
BLUELOVI ja jem praktycznie wszystko i jest kolek nie ma, oczywiście cytrusów jeszcze nie próbowałam, kawy nie pijam, ale próbowałm pepsi i chyba jednak gazowanego jeszcze musze sobie odmawiać, a poza tym jem to na co mam ochotę

KAMAG ja po nocy to nie wkładki a calą koszule mam mokrą, ale każda ma inaczej.Nie bój się że nie masz pokarmu, na pewno tam jest a ze nie przeciekasz to sie tylko ciesz, ja tam cala mlekiem "pachnę"

KACZUSZKA jak sie zachłysnie przy karmieniu to odkasłuje, ale tylko wtedy

my od wczoraj mamy chustę:) testujemy i jest nieżle jedyne ale moje dziecie ma fajny dostęp do paluszków i je zjada
 
Magsus - a wiec moj tak co 2,5 co 3 h je tak mniej wiecej 100ml tylko ze np jak nie śpi a minęły 2 h albo 1,5 to daje mu ziółka albo wodę i mi pediatra powiedziała ze może to buc przejedzenie a mm jednak jest cięższe niż z cycka ... Teraz mam hippa comfort i błagam zeby pomogło
 
my dzisiaj dzień odwiedzin..od rana 3 ciotki klotki wpadły na kawę, a potem ja wyskoczyłam na szybką kawkę i tak dzień zleciał jak szalony....
muszę wreszcie zmienić suwaczek... tylko oczywiście zapomniałam jak się to robi.... kurcze skleroza
Muszę wybrać się do okulisty. Po porodzie zauważyłam że kiepsko widzę na 1 oko, nie fajnie, bo będzie mnie czekała wymiana okularów, szkieł kontaktowych itd ....:cool:
 
reklama
Hej laski !

Poszłam dzisiaj zważyć Lenuśkę naszą i mamy 4730 g na liczniku:) dodam że urodzeniowa waga to 3020 g więc całkiem ładnie. Za tydzień szczepienie:) akurat na równe 6 tygodni:)

Katherine mam to samo! Moja też histerię urządza przy cycu karmienie trwa strasznie długo! Jest mi o tyle trudniej że mam starszą córeczkę do ogarnięcia ktora co chwilą domaga się mojej uwagi. Ale już opracowałam niezłą technikę że karmię małą a starszej czytam bajki:) tylko najgorsze te histerię bo starsza się złości że musimy przerywać czytanie . Ale nie poddam się:) pamiętam że starsza też miała taki okres że się złościła przy cycu.

Anbas biedna Ty. Dużo zdrówka Wam życzę:)

Kamag u mnie też już cycki miękkie tylko w nocy twarde. Katherine Ci dobrze radzi . Myślimy pozytywnie :)

Moja panny wykąpane:) Marti ogląda bajkę na dobranoc a Lenonek zajada kolację czytaj wisi na mnie:)
 
Do góry