reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2014 :)

Pustiszi też jestem ciekawa relacji pierworódki;)


Dona Antoś jest śliczny, wcale nie wygląda na dzieciątko które się choćby troszkę za wcześnie urodziło:)


Ja po sobie kompletnie nie czuję żeby poród się zbliżał, a wręcz mam przeczucie graniczące z pewnością, że przenoszę;) Tak do połowy stycznia mogę poczekać (termin z OM 06.01), gin obstawia 16-17, ale aż tyle czekać mi się nie chce:-p
Kurczę byłam przed chwilą się wykąpać i moja malutka chyba nie będzie lubiła pluskania - jak tylko weszłam do wanny to tak się ustawiła jakby chciała przez pępek wyjść, a brzuch przypominał stożek;-) W ogóle takiego pirueta wywinęła że główkę miałam po lewej stronie, plecki i pupcię po prawej a jak tylko wyszłam to ustawiła się w swojej stałej pozycji główką w dół, jakby nigdy nic;-) Kurczę, jeszcze troszkę i tak ją wyściskam, wycałuję że będzie chciała z powrotem do brzuszka:-D No nic, już jej się skończyła czkawka, przestała tańczyć więc idziemy spać:) Spokojnej i przespanej nocki mamusie:)
 
reklama
Martusia, ja wprawdzie nie mam doświadczenia, ale z tego co czytałam/słyszałam, to nie powinnaś się przejmować :) U wielu kobiet mleko pojawia się po porodzie. Wcale nie jest tak, że jak się ma w trakcie ciąży siarę, to potem na 100% będzie się lało mleko strumieniami :) Pamiętaj (bo przecież jesteś już po porodzie wcześniejszym), że w 3ciej dobie masz tzw nawał mleczny :) I tak na prawdę wtedy zaczyna się rozmuchiwać laktacja :)
Więc bez obaw. Ani rozmiar biustu, ani obecność siary przed porodem nie jest znaczący jeśli chodzi o karmienie.
 
Nie mogę spać.. Miałam straszny sen :(
Proszę, uważajcie Wszystkie na siebie i Wasze Maluszki! To już naprawdę ostatnia prosta i Wszystkie szczęśliwie będziemy tulić je w ramionach....

Spokojnego dnia
 
dona, Antoś jest cudny :)

No to worek się otworzył i teraz się pewnie już posypie. Hehe, żebym tylko tutaj sama nie została, bo póki co to na żadną porodówkę się nie wybieram :)

Za to obudziłam się dzisiaj i chyba jakieś grypsko mnie bierze :-(głowa pęka, gardło boli, mdli mnie i w ogóle jakoś tak źle mi :-( Rano (tzn. o 5 :) ) wypiłam herbatę i ją zwymiotowałam. Bleee... Z chęcią wróciłabym do łóżka, ale muszę kilka rzeczy dzisiaj pozałatwiać. Jakoś przetrwam.
 
Kasienka mi cyce chyba tylko przy alexie urosly, przy Vikim nie pamietam by mocno urosly hehe. A teraz mam takie jak przed ta ciaza..ale przed Alexem mialam B a teraz mam D
A staniki do karmienia zamowilam E I mam nadzieje ze beda dobre. Dzis bede zamawiac jeszcze ze 3 miekkie staniki, zebym mogla w nich spac.

Siva bedziemy sie oszczedzac obiecuje. Mam w planach pierogo robic z mama ale ja bede sobie na siedzaco robic.
Moze poprasuje albo mame poprosze bo to kilka rzeczy I moge sobie to na siedzaco zrobic.

Rowniez zycze milego dnia.
 
Marusia spokojnie nie martw sie ta siara !!! Ja mam naprawde małe piersi nawet powiedziała bym ze nie mam wcale tylko wielkie brodawki :( siara mi leci z jednej i to tak ze muszę juz od dawna wkladke laktacyjną nosić i z Julia tez tak miałam a mimo to po porodzie susza była jakieś pojedyńcze kropelki wycisnełam z siebie ani herbatki na laktacje ani pobudzenie piersi laktatorem nie pomogły takze Julia na bebiko wykarmiona . Żałuje bardzo i teraz tez bede walczyć o karmienie piersią ale jesli sie nie uda to trudno przeciez nic nie poradzę !!!
Moja szwagierka miła cały czas takie same piersi wogóle jej nie urosły bolały troche i tez siary nie miała a karmiła wiki do roku !!!! Lało sie z niej jak z kranu!!!!

Delewre a co tobie ???? Kurcze obys sie nie rozchorowala !!!!!! Kuruj sie !!!!

u mnie noc była w miarę niezła ale od kilku dni nad ranem około 5 boli mnie podbrzusze jak na okres nawet bardziej zazwyczaj podczas skurczu wiec juz spać nie moge bo shizuje ze cos sie zaczyna . Z jednej strony bym chciała mieć Oliwke przy sobie a drugiej niech sie juz w styczniu urodzi hehe wiem ze moge tak pogderac i pomarzyć a mała kiedy będzie chciała i tak wyjdzie :) jestem ciekawa jak to będzie w niedziele bo w sobote mam wziasc ostatnie dawki nospy i magnezu a potem niech sie dzieje wola dziecka .
Myslicie ze po takim odsttawieniu tych leków wszystko moze sie odrazu rozkręcić ????
 
Znowu ciezkie noce nastaly a juz dwie byly dobre... A śnilo mi sie milion bzdur jakies seks afery z ojcem spalam uciekalam po balkonach przed gwalcicielem masakra mokra sie budzilam... No ale juz widze ze sloneczko dzis swieci bo jakby moglo w weekend poswiecic byloby to nie do pomyslenia :/

Wczoraj chodzilam za moim R i ciagle patrz jakie bobaski cudne juz mamy i taka rozanielona chodzilam

Cos chyba jednak mnie bierze wczoraj zasmarkana bylam ale dzisiaj cos mnie znowu zapycha...
Pojde cos oszamie na sniadanko i pomysle co dzis na obiad ... I nadrobie posty forumoWe :)

Tschüss!! :)
 
U mnie też siary jakiejś takiej nie było... może pare kropel jak przycisnęłam brodawkę... piersi nie urosły a mleka mam tyle że bliźnięta bym wykarmiła! :-D To samo było z Konradem, w ciąży cisza, po porodzie musiałam swoje wywalczyć ale karmiłam dość długo.
 
reklama
mi też siara nie leciała/leci, ani poprzednio, teraz też nie mam. a po porodzie miałam naprawdę dużo mleka

jejku tak mnie w nocy połamało, że z bólu płakałam. miednica z jednej strony okropnie bolała, nie wiem czemu :( za to teraz moje ukochane spojenie daje popalić :( jeszcze trochę i się rozpadnę


mam pytanie :-D
czy któraś z was wie od czego można odliczyć vat? mamy sporo fakturek a to za płytki, za panele, za farby itp. nigdy się tym za bardzo nie interesowaliśmy, a teraz jak jest remont to dobrze by było sobie coś odliczyć
 
Do góry