reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Witajcie :)

Przyznam szczerze,że i mnie bb troche brakuje. Fb jest ok,ale jednak sporo ciekawych postów mi umyka :/

Maonka ostatnio zastanawiałam sie co tam u Ciebie? Ja wiem,że mało kto tutaj pisze,ale ja chyba z chęcią bym tutaj czasem poklikala, więc jak masz chęć, to napisz co u Ciebie :)

Tak samo myślałam o Natal, Domiski i oczywiście o maluszku Flamandki. Odezwijcie się dziewczyny. Myślę,ze chętni do pisania na tutaj też się znajdą :)

Pozdrawiam serdecznie :)
 
reklama
Dzien dobry dziewczyny
My dalej w szpitalu maly jest.karmionu kroplowkami mial juz 3 operacj na zoladek aby zalozyc.sade gastrostomie do jelit pozniej druga bo pierwsza se cofnela duzo by pisac.
Moze w koncu podadza mu moje mleko . Pomimo duzego stresu mam jeszcze mleko odiagam co 3 g a szpial mrozi.
Pozrrawiam mamy i dzieciaczki milego tygodnia.
 
Flamandka, kochana, współczuję Wam z całego serducha. mam nadzieje, że szybko wyjdziecie ze szpitala, a za kilka miesięcy to wszystko przez co przeszliście będzie tylko odległym wspomnieniem. trzymam za Was mocno kciuki!
 
Flamandko współczuje bardzo stresu w jakim teraz żyjecie ale trzymam mocno kciuki, aby wszystko jak najszybciej się unormowało a maluch mógł w końcu być w swoim domku cały i zdrowy! :*
 
Flamandka nawet nie chce sobie wyobrazac co przezywacie...napewno wszystko bedzie dobrze i juz niedlugo bedziecie juz w domku. Mocno cie sciskam przesylam buziaki i duuuuzo mocy!!
 
flamandka trzymaj się kochana i mocno trzymam kciuki i wierzę w to że wszystko bedzie dobrze :*

och nasze bb :) zaraz bedzie rok jak stworzyłam ten wątek :) dwa dni po zrobieniu mojego pierwszego testu ciążowego. Jak to leci... Nasze maluchy rosną i ten czas w którym sprawdzałyśmy z niecierpliwością czy jesteśmy w ciąży rok jak to zleciało
 
reklama
flamandka kochana wspolczuje wam bardzo tych zdrowotnych przebojow, oby maluszek szybko wyzdrowial!!!! nawet nie wyobrazam sobie jaki koszmar przezywasz...

dawno tu na styczniowki nie zagladalam, od czasu do czasu na kwietniowki wchodze i pisze a tak to z wami na fb, ale tez zatesknilam troszke za naszym watkiem ;)

Czarni mnie został równy miesiąc jak minie rok od zrobienia testu, dokładnie 16 maja robiłam ,pamiętam... a teraz już 3 miesiące ten szkrab skończył, jak ten czas zasuwa...
 
Do góry