reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

:-D:-D
ostatnio oglądałąm zdjecia z pierwszej ciazy i tak płakałam bo nie było zdjecia które zrobiła mi moja siostra a tu bach trafiłam na nie u Oliwki ze szpitala :)
to na poprawę humoru :)

STA72966.jpg
 
reklama
czarni Nosek na pepuszku wyszedl genialnie ;D
bilka Przykro mi ze u cb nie za fajnie;/ Ale trzymam kciuki by w styczniu juz wszystkie wyniki byly w pozadku ;)
Indziorka informuj nas na biezaca miejmy nadzieje ze to jednorazowy skok cisnienia a nie zadne zatrucie ciazowe;/
ada ale twoj synus sie slodziutko zajmowal misiem ale najlepiej jak go karmil przeuroczo ;) Ja wlasnie tez nowy aparat musze zamowic bo w moim lampa blyskowa sie zepsuła niestety;/
 
Indziorka trzym się kobietko, niech Was posprawdzają w szpitalu co i jak. I mam nadzieję, że nie będzie powodu, żeby Was tam trzymać.

Paczka do odbioru w paczkomacie czeka, mąż ma podjechać po pracy, tak się cieszę, bo tak niewiele miałam w tej ciąży do kupienia dla dziecka, że już nie mogę się doczekać aby ją zobaczyć, a tam jest torba do wózka. Nawet zakup proszku mnie cieszy :-D:-D:-D
 
Hej Stycznióweczki :-D
U nas ciąg dalszy remontu i niby drzwi wszędzie są pozamykane a i tak się kurzy od gipsowania itp. No, ale mam nadzieję, że jeszcze kilka dni i będzie po wszystkim.
Mnie coś gardło pobolewa i od wczoraj jestem smarkata.
Produkujecie tyyyle stron, że tylko kilka ostatnich przeczytałam.

Trzeba jednak mocno wierzyć zgodnie z zasadą "Secret" i będzie oki.
Hunianka też jestem za takim podejściem do życia :-D:tak: A film Secret oglądałam chyba ze sto razy ;-)

Ja zakupiłam jedną paczkę pampersów1 (43szt)i jedną paczkę 2(108szt) No i mam pampersy nr3 Jak myślicie tych 1i2 to mi starczy Kurcze w tych różnych numerach pampersów kg się nakładają Ja już zgłupiałam co do tej numeracji
To ja mam pytanka:
co do pupci- czy bephanten będzie dobry Od razu na moje sutki Hmmm czy polecacie coś innego
a co do pępuszka -co sądzicie o octanisept
Ja też kupiłam 1 paczuszkę (43szt), 2 mam 3 paczki po 78szt. Jak będzie za mało to dokupię ;-)
U nas żadne maści i kremy do pupci się nie sprawdziły i używałam do pupci Hani puderku Altek. Do pępuszka miałyśmy fiolet (zapisany w szpitalu na receptę), a potem jak pępuszek odpadł to octanisept.

Indziorka trzymaj się kochana i daj znać jak badania ;-)

biłkabdg Tobie życzę, żeby wyniki tarczycy się poprawiły :tak:

Wszystkiego najlepszego dla Czarni i pozostałych Barbórek :-D:-D

Zmykam dać mojej gwiazdeczce obiad i jedziemy do mojej mamy na imieniny :-)
 
Dziewczyny dzięki za ciepłe słowa.
Mam nadzieję, że Indziorka będzie miała się lepiej z córcią. I dotrwają do stycznia.
Czarni zdjęcie słodkie brzusia. A faceci mają z beretem i nie potrafią zrozumieć, że my w tej ciąży mamy tak wariujące hormony, że łatwo nam się robi przykro, czy łapiemy doły .... eh Ci faceci... !!!
gosia081145 to pewnie na narodziny dzidziusia będzie już nowy aprat foto kupiony :-)

Idę gotować zupkę. Będę później.
 
Cześć dziewczyny:happy2:

U mnie tak sobie, więc od rana leżakuję. Jakaś jestem taka nie teges:baffled: Mam nadzieję, że to tylko chwilowe pogorszenie samopoczucia. Poczytam co u Was, to mi się może humor poprawi;-)


Januarko tutaj wklejam linka tego żelu. Frisco - supermarket online, delikatesy internetowe, sklep spożywczy - Warszawa - e-zakupy Nawet na butelce pisze, że jest od 1 dnia życia:happy2: Ja jeszcze polecam niemiecką serie Bubchen. Bardzo dobre kosmetyki i wiele z nich od 1 dnia życia. W sklepach ciężko dostępne, ale na necie sporo tego jest. BabyLand - hurt i detal - arytukly, meble, zabawki dla dzieci i niemowlat No i gratulacje dla męża:-)


Mum tu be ja uwielbiam Swarowskiego więc jak dla mnie prezent bomba!:-)

Agaagaaga ja do pępuszka używam zawsze spirytusu, a do pupy na początku nic, a jak są odparzenia, to Linomag maść zieloną. Na co dzień nie smaruję nigdy niczym.

Ada jak tam synek po rozstaniu z misiem? Fotki super. Będziesz miała w nim pomocnika po narodzinach Sebusia:tak:

Maonka
cieszę się, że nie masz żalu do mnie. Wiesz, czasem powiesz komuś, że nie zgadzasz się z nim i od razu dym. Każda z nas chce jak najlepiej dla swojego maluszka, więc co najwyżej możemy wymienić swoje opinie, a reszta dziewczyn wybierze z tego coś dla siebie. Doceniam jednak bardzo, że tak mnie odebrałaś. Absolutnie nie uważam, że robisz coś złego. Ja może mam po prostu złe doświadczenia i tyle;-)


Gosiu wiadomo, że to c służy moim dziewczynkom, Twojemu maluszkowi nie musi, no ale w końcu trzeba coś kupić:tak: Ja jeszcze polecam serię Bubchen, ale w Polsce ciężko dostępna(głównie w Niemczech). Na necie jest sporo rzeczy z tej serii. Na prawdę polecam:-)


Natal tak, dokładnie. Cały sens diety polega na tym, by zmienić ph pochwy. Tutaj Ci podaję linka, gdzie bardzo fajnie jest rozpisana dieta antygrzybicza. Przeciwgrzybicza

Od siebie polecam witaminę C, tak jak piszesz, ale też coś w czym masz wyciąg z żurawiny, bowiem żurawina mocno zakwasza, czyli zapobiega grzybicy. Osobiście irygacji octem bym nie stosowała, co najwyżej, jest jeszcze sposób wody z limonką, ale to już ostateczność. Może kup witC, tę żurawinę, zmień troszkę dietę i na pewno będzie ok. Ja po pierwszym porodzie miałam problem z muchomorem i dieta pomogła mi się szybko go pozbyć. Po miesiącu miałam spokój, a nic wcześniej nie pomagało. Aha! Bardzo mocno zakwasza coca-cola:happy2: Powodzenia:happy2:

Green
na końcówce cukry ciężko jest opanować. Ale wiesz co? Masz świętą rację! Lepiej wziąć insulinę i zjeść coś w końcu, niż w nieskończoność kombinować z dietą. Trzymaj się:happy2:


Emilia a gdzie są pieluszki na promocji? Bo mąż nie ma czasu biegać po różnych sklepach, a jednak coś by się czasem przydało zaoszczędzić:sorry2:


Indziorka kurka trzymaj się! Niech porobią badania i oby to był tylko fałszywy alarm. Trzymam kciuki za Was i koniecznie dawaj znać co i jak:blink:


Biłka nie smuć się. Może to tylko tak z okazji końcówki ciąży tarczyca nie domaga? Po porodzie na pewno wszystko wróci do normy. Myśl pozytywnie:sorry2:

Czarni ale superaśna fotka! Czyje to było arcydzieło? Będzie miała co córcia kiedyś oglądać:-)


Madziamadzia
zdrówka życzę! No i zaglądaj do nas częściej:tak:


Ok. Idę zjeść obiadek, bo już stoi na stole, a później ciacho, bo mamcia ma dziś imieninki. Zajrzę jednak do was wieczorkiem:-)
 
reklama
Cześć dziewczyny. Wpadam do Was niestety tylko na chwilkę. W czwartek mija mi 4 tydzień pobytu w szpitalu. A za tydzień zostanę po raz kolejny mamą. Będę mieć cesarkę, więc chyba rozsypię się jako pierwsza z nas tu wszystkich stycznióweczek i mimo że Lili będzie grudniowa to ja mentalnie pozostaję z Wami styczniówkami. Odezwę się już pewnie po wszystkim. Dziękuję Wam za pamięć o mnie a teraz proszę o trzymanie kciuków żeby wszystko skończyło się szczęśliwie. Życzę wszystkim zdrówka i powodzenia. Trzymajcie się cieplutko:tak:
 
Do góry