reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Hej,

należy mi się dziś lanie! Podjęłam się załatwienia 3 spraw. Odebrałam tajemniczą paczkę, odebrałam zamówienie z księgarni i wyniki GBS. Starałam się jak najmniej chodzić, tylko jeździć busem. Ale i tak jestem padnięta. Trochę już zjadłam, teraz się położę. Ale nie mam siły zrobić obiadu:(

Wyniki GBS - "Bakterii <tu nazwa łacińska paciorkowca> nie wyhodowano" Rozwaliło mnie to stwierdzenie:)

Miłego:)
 
reklama
ja też czekam na kuriera.. mam nadzieje ze jutro bedzie..

Anetka. samo przeciąganie nic nie szkodzi no chyba ze napinasz bardzo mięśnie brzucha..choć ja sie juz nie przeciągam z rana bo mam wrażenie jakby mi mały chciał wyskoczyć- chodzi tutaj bardziej o to by nie podnosić czegoś tak wysoko a firanki czy zasłony troszkę ważą.. wtedy takie naciąganie więcej wysiłku sie wkłada i pracują mięśnie brzucha.. mi to lekarz nawet prania wieszać zabronił.. :) jak z reszta prawie wszystkiego :)
 
Witam
Wstecz nie ogarnęłam wszystkiego ale przynajmniej wczorajszy dzień.
Moja mama wróciła do pl to ciągle z nią na telefonie wiszę bo ostatnio miesiąc temu gadałyśmy choć już mnie trochę drażni.
Jak nie ma to się tęskni jak jest to wkurza. Mówię jej dzisiaj ze mi cukry rano skaczą i że chyba muszę iść do diabetyka znów i możliwe że mi da zastrzyki z insuliny to mi karze ćwiczyć i lżej jeść no to chyba już tylko suchara z wodą bo rano i tak prawie nic nie jem. I może jeszcze będę z bębenkiem wokół bloku biegać to chyba szybciej zacznę rodzic niż mi cukier spadnie:wściekła/y: więc po co mi radzi takie głupoty przecież te zastrzyki w razie czego to nie koniec świata.
Widzę,ze temat kosmetyków poruszony. Ja na dzień dobry Mustellę kupię bo mój mąż trochę alergik to nie wiem czy mały tez nie będzie a potem spróbujemy Hipp bo położna w szkole rodzenia też chwaliła, że z drogeryjnych dobry i nie uczula, ale uważam,ze w tym wypadku to każdy na własnej skórze testować musi jednym będzie pasowało jedno innym coś zupełnie innego.

Milusia ty tak nie szalej z tym sprzątaniem bo choinki nie zdążysz ubrać jak na porodówce wylądujesz przy twoich skurczybykach:-)
Madzia z uk leż i odpoczywaj. Jeszcze się przy całej trójce nabiegasz. Ja wiem ze adhd ciężko opanować ale mało czasu zostało potem nie będziesz wiedziała w którą stronę biec;-)

Czarni o rzesz ty z tymi oponkami. Dręczysz ludzi na diecie a ja nie mogę nic ostatnio słodkiego wiec zamykam oczy i nie patrze na wasze przysmaki. A z paczkami to nie ma się co dziwi ze długo idą. Zaczęło się świąteczne szaleństwo zakupowe i jak zwykle kurierzy nie wyrabiają
Alice 88 głowa do góry. Różne przypadki wyglądały już tutaj na beznadziejne a jakoś wszystkie się trzymamy więc i ty dasz radę jeszcze trochę
Clue gratuluje zaliczenia semestru. Dobrze, ze dałaś znaki życia. Zaglądaj częściej.
Nie na pisze nic więcej bo ja jeszcze w szlafroku:szok: o tej porze ( wstałam 9.30)a muszę zasuwać po zakupy na obiad a po południu z mężem na małe zakupy więc się idę ogarnąć

Miłego dnia
 
Ada- jakie slodkie zdjecia !!! mi najbardziej podoba sie jaak synek go karmi butelka!! slodki widok rozwalilo mnie to na maxa !! :-D
muum- mi sie wydaje ze taka bizuteria ze Svaro jak najbardziej sie nadaje! maja sliczne swecidelka i eleganckie przy tym ! takze gdybym miala wybierac to trafilas w 10! i jest pamiatka na dlllugi czas!!
 
A mnie juz trzaska :D teraz wzieło mnie na tanczenie :D widać już se chyba doczekac nie mogę :D
green flower nie denerwuj sie z matkami juz tak jest... ja ze swoją wogóle nie rozmawiam bo juz bym dawno urodziła :/
ja tez nie mam sił na ruch co cukrzykom bardzo pomaga ale takie własnie loty z tańczeniem albo tym podobne dobre jest :D
 
Witam

Afja ja czytalam ze z tym wyciaganiem rak ponad glowe to mit, kiedys wierzyli ze moze sie przez ten ruch lozysko odkleic aleponoc to bzdury. Wiadomo ze trzeba uwazac bardziej niz normalnie ze wzgledu na to ze balans nasz jest inny ale o przeciaganie w lozku to bym sie nie martwila ;-)

Ada super raport i foteczki

Januarka gratki dla meza za zdany egzamin :-D

Muuuuum to be moj jak z pracy wroci to juz nic nie robi bo przeciez zmeczony jest strasznie, oszz czasami to byl lala jakims kijem i patrzyla czy rowno puchnie tego mojego meza. W zyciu by sam z siebie nie zaczal jakiejs takiej roboty w domu po pracy..

Czarni takiego mi smaka narobilas ze bylam w polskim sklepie po serki homogenizowane i bede smazyc oponki :tak:

Co do chamstwa ludzi to dzisiaj odprowadzilam Andersa do przedszkola i jak wychodzilam to wchodzil jakis facet ze swoim maluchem wiec ja im drzwi przytrzymalam, a ten baran nawet dziekuje nie wydusil z siebie.. :no: No wiecie co, ja nie wymagam zeby mi ludzie na kolana padali ale proste dziekuje bylo by na miejscu. Potem na poczcie bylam, kolejka na 10 osob i jeszcze mi sie facet wpier***l bo on tylko sie chce cos zapytac.. no myslalam ze mu walne, jakas tam babcia go zrypala ze sie wciska w kolejke a ten potem przepraszal bo nie zauwazyl ze ja w ciazy, ze jakby zauwazyl to by sie nie wpierniczyl.. no ciekawe. ALe jak mowicie chamstwo jest wszedzie.

A z innych "ciekawostek" to wkoncu zaczelam kompletowac wyprawke do szpitala dla siebie.. kupilam: wklady do cycnika, krem na sutki z lanolina, samoloty (jak to ktoras nazwala), Jakies tam tanie majciochy i dla dzidzi kupilam 2 smoczki w razie jakby mi byly potrzebne i 2 butelki bo akurat byly w promocji. Potem meza wysle do super marketu po chusteczki do pupki i pieluchy bo tez sa na promocji ale mi sie ich taszczyc nie chcialo.
 
no ja juz dziś do kawki zjadłam sobie oponeczki :D no ale co dużo nie mogę cukier... ale nawet jak bym miała zjesc tylko jednego to i tak nie załuje że zrobiłam :D
jeszcze muszę posprzatac kuchnie i zrobić pranie.. idę bo juz na samą myśl zaczynam dostawać lenia :D
 
reklama
Do góry