reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Afja nie martw się prawkiem :) na pewno zdasz, ja chyba po porodzie zacznę od nowa :D wiesz ja uczelnią się już nie przejmuję ;) Młoda jest dla mnie najważniejsza, mam ogrom przeciwności z którymi po prostu chwilami nie mam już siły walczyć, jak zaliczę semestr to zaliczę;) także głowa do góry, ciepła kąpiel, masaż od małża i będzie lepiej ;)

Magda fajnie, że Nika już lepiej :) oby to była zwykła żołądkówka krótka ;) a co do mnie- no ja mam jakiegoś pecha :D i Ty się nie przejmuj przygotowaniami- masz kochanego i pracowitego męża i na pewno Ci pomoże;) Także bez stresu ;)

Emilia ale Ci w tej pracy pod górkę robią :/ dobrze, że jeszcze tylko 3 tyg i wolne... to psychika siada przy takich rzeczach :/

Ada Ale Ci się ociągają z papierami, zupełnie jak Emilce... to jest porażka jak Ci co siedzą wyżej potrafią ludzi traktować :/

Ej tak patrze ile rzeczy Wy macie... Ja to chyba mam dużo za dużo ich, jak już wszystko ogarnę to zdjęcia porobię i wrzucę bo to mi wyjdzie prawie cały zestaw mebli dla małej :D
 
reklama
Czarni moja Dzidź ;) ma tak mniej więcej dwa razy czkawkę rano i wieczorem- większość czasu jest główką w dół to to daje śmieszne odczucie :D

A leniwie na forum jest, bo dzisiaj strasznie leniwy dzień jest i świadomość, że to dopiero wtorek zabija :D

P.S. Ja nawet nie zauważyłam, że mi 30 tc strzelił:szok: a niedługo to już 31 będzie :D liczyć przestałam chyba bo tak poleciało :D
 
Agaagaaga14 Wilgotność powietrza na odpowiednim poziomie jest bardzo ważna. Jeśli powietrze jest za suche, to śluzówka nosa i gardła też jest za sucha, a wtedy łatwiej o infekcje. Nawilżacze nie są drogie, a dużo pożytku będziesz miała.

Magda Co prawda dziecko mam dopiero w drodze, ale wyobrażam sobie jak potrafi zmartwić choroba dziecka. Ja się pieskiem przejmuje, a co dopiero małym człowieczkiem. Całe szczęście, że jest już lepiej.
Myślę, że mimo wszystko trzymają rękę na pulsie jeśli chodzi o Twoje zdrowie. Poza tym zobacz ile w tym kraju rodzi się dzieci, wydaje mi się, że doświadczenie w tej dziedzinie mają ogromne. Ciężarne z anemią nie są rzadkością, szczególnie przy sposobie odżywiania np. Angielek. Także postępowanie w takich przypadkach na pewno mają opanowane.

Mummm_to_be Są dni, że mój synuś ma często czkawkę i czasem mam wrażenie, że aż mam rozdygotane wnetrzności :)

Miałam dziś jakiś kryzys. Nagle bardzo źle się poczułam, głowa mnie bolała, było mi słabo i ciągnęło na wymioty. Ledwo doszłam do łóżka, myślałam że będe wzywać męża. Ale szybko zasnęłam i jak wstałam to było trochę lepiej. Generalnie cały dzień odpoczywam, bo co wstałam to brzuch miałam jak kamień. BH dziś mi wybitnie dokuczają :-(
 
Hej dziewczyny :)
Ale jestem zmeczona eh cos mnie wogole wczesniej zmeczenie dopada ostatnio :/ Wizyte opisalam w odpowiednim watku, o badaniach zapomnialam,ale napiosze ze wg mnie jest wszystko ok jutro pokaze je mojemu lekarzowi i kolejna wizyta wiec napisze wiecej :) Dzisiaj zmykam juz spac bo oczy mi sie kleja :) Milej nocki :)
 
Cześć kochane stycznióweczki. Trochę mnie z Wami nie było, ale jestem niestety w szpitalu od piątku. W piątek wieczorem dostałam ciśnienia 188/110 i skurcze. Całkowicie z nienacka. Leżę teraz u mnie w mojej miejscwości ale w czwrtek przewożą mnie do Zielonej Góry i tam będę już pod opieką mojego gina. Dzisiaj po 5 dniach pobytu pierwszy raz lekarz zbadał mnie dowcipnie i okazało się że mam małe rozwarcie. A wszystko przez konowała który przyjmował mnie na oddział w piątek i stwierdził że jestem panikara i dał mi na zbicie ciśnienia a na skórcze nic i tak całą noc przeleżałam i widocznie wystarczyło. Taka to u nas opieka.
Dobrze że brat załatwił mi do laptopa inernet i dzięki temu nie jestem już odcięta od świata ale i tak na razie Was nie nadrobię.
Trzymajcie się zdrowo i cieplutko. Odezwę się może jutro.
 
Hejka :tak:

I już znowu wieczornie, ale czasik nam zasuwa kobitki.
Ja dzisiaj pięknie wysprzątałam mieszkanko, przebrałam czyste pościele i będzie się milusio spało.
Dzisiaj przyszło z allegro 10sztuk pieluch tetrowych.
I zamówiłam pościel 2elementową: podusia + kołderka, kolor: NIEBIESKI, bo ochraniacz mam; załączam linka z pościelą:
pościel 2-el Krateczka do łóżeczka 60x120cm(klasyc (2777240936) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

A jak u was pod czytałam dzień też minął prędko.


muuuum_to_be to dzisiaj chciałaś upichcić to cio ja miałam na obiados.
Ale pizza, też pyszna, dawno nie jadłam :happy2:
I pogaduchy z funfelką...to jest super.

Indziorka nio gratki 30-stego tygodnia kochana. Zaraz 31 ... ale Ci leci czas.

Magda_z_uk super, że córcia ma się lepiej i zdrowieje. Oby tak dalej.

EmiliaM obyś dała radę w tej pracy i czas zleciał i wolne.
Tego tobie życzę, bo najgorsza jak już zaczynają ludzie męczyć i drażnić na dodatek ciężarną.

januarka odpoczywaj i jak zmęczona to klepiej się lulku; póki możemy, bo jak szkraby się pojawią to będzie problem pewnie ze spaniem.

Kaja28 to dzisiaj stracha sobie napędziłaś tym dziwnym samopoczuciem.
Oby jak najmniej takich kryzysów ze zdrówkiem. Ale mam nadzieję, że już jest dobrze kochana???

Afja-Anetka mam nadzieję, że kolejny raz zdasz i będziemy świętować wszystkie na bb z szampanem twoje prawko. Na pewno będzie z Ciebie super driver, głowa do góry. Nie martw się ja prawko za 4 razem zdałam.
A mam je już ponad 5latek.
 
Boże dziewczyny, wiecie co ja dzisiaj zrobiłam:szok: Wstawiłam sobie placki do odgrzania do kuchenki elektrycznej...po czym wyszłam z domu i pojechałam na miasto z moim. Olśniło mnie w drodze powrotnej, czyli jakieś pół godziny później...zamarłam, już widziałam straż pożarną pod domem i kłęby dymu wydobywające się z mieszkania:shocked2: Mojemu nawet nic nie powiedziałam, na szczęście on musiał jeszcze coś załatwić i podwiózł mnie pod dom...dawno w takim tempie nie pokonałam schodów...na szczęście poza przypalonymi plackami nic się nie stało, ale co przeżyłam to moje:szok: masakra poprostu! jestem przerażona, nigdy wcześniej nic takiego mi się nie zdarzyło:-( Chyba naprawdę mózg gąbczeje w ciąży:cool:
 
malinka to dobrze że tylko tak się skończyło.. ja też często łapie się na tym że w czasie ciąży nie myślę :szok::-D
biłkabdg gratuluję zapału do sprzątania.. czasami przychodzą takie dni że człowiek jak maszyna pracuje a czasem leń na całego jak np ja dzisiaj :-)
mamaaga4 dobrze że się odezwałaś - dużo zdrówka i trzymaj się !!!!

A ja uciekam też zaraz spać.. dzisiaj na forum jakaś cisza - chyba stycznióweczki prasują i piorą ciuszki :-D:-D:-D odezwę się jutro rano przy śniadanku bo mam na dzisiaj już dość..
buziaki i miłych snów :-)
 
No i nastał wieczór :-)
Jak mąż wraca to czas leci jak szalony malowalismy do końca posłanie dla malucha został jeszcze jeden element który zostawiłam sobie na jutro co by czas mi szybko leciał ;-)
Co do przyrostu piersi to moje wogóle nie reagują... Chodź by mogły ... Siara na pewno jest bo w koncu mam ja zaschnieta ale jak przycisne prawa pierś to widać krople a z lewej cisza... Dziwne to wszystko...
Mama trzymaj sie tam w tym szpitalu co za służba zdrowia najprościej dac coś co im pasuje nie sprawdzając wszystkiego

Co do czkawki to normalne moje ma rzadko albo ja po prostu nie czuje wali mnie cały czas po żebrach i wypina mi części ciała ale za cholerę nie mogę zgadnąć co to jest bo za każdym razem wydaje mi sie że to główka... Już mam schizy...
W czwartek w koncu wizyta to sie dowiem co i jak
 
reklama
Mamaaga Współczuję Ci przeżyć. Życzę Ci, żeby wszystko było ok z Tobą i bobaskiem, i żebyś od tej pory miała porządną opiekę i samych fachowców wokół siebie. Pisz co u Ciebie i jak się czujesz.

Biłka No trochę się wystraszyłam, chociaż starałam się zachować spokój. Poza twardniejącym co chwila brzuchem synek mało się ruszał, więc zaczynałam się martwić. Ale niedawno nadrobił zaległości i jestem spokojna, choć brzuch znowu jak kamień. Widzę, że Ty miałaś aktywny dzionek ;-)

M@linka To dałaś trochę czadu, ale zdarza się. Dobrze, że nic się nie stało. Ja tak kilka razy podgrzewałam jedzenie. Raz gotowałam fasolę przez prawie 2 godz, bo kompletnie o niej zapomniałam ;-)
 
Do góry