reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Dzień dobry !!!
WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE !!! oraz bezbolesnych porodów dziewczyny :-) !!!!

A ja wstałam dzisiaj o 5:30 i ze spaniem koniec niestety.. trochę jeszcze czuję wczorajsze zakupowe zmęczenie ale jak nie da rady spać dłużej to nic nie poradzę :-( Ja muszę się pochwalić że wczoraj zakupiłam - a raczej mąż mi zakupił blender także przyda się przede wszystkim jak zacznę małej wprowadzać jedzonko ;-) takie małe urządzenie a tak cieszy i może się przydać tak więc dzisiaj na obiad krem z brokułów a jutro pewnie krem z pieczarek - uwielbiamy z mężem te zupki a jakiś czas temu mikser się spalił i trzeba było wstrzymać się z takimi obiadkami..

Czarni rzeczywiście uświadomiłaś mi że czas leci tak szybko.. masakra.. ja chyba pod koniec miesiąca upiorę ciuszki najpierw w zwykłym proszku a w grudniu upiorę w tym dla maluszków i od razu poprasuję i mam oczywiście nadzieję że będę miala już szafę żeby to wszystko poukładać od razu ;-)


Dziewczyny w lidlu jest promocja na proszek lovela 2,8 kg za 19,99 tanio drogo normalnie? bo nie mam porównania a do tesco już mi się nie chciało jechać żeby sprawdzić ceny..
A pogoda znowu nie nastraja nas optymistycznie.. ehhh.. już by mogło snieżkiem popruszyć :-)
miłego dopołudnia stycznióweczki !;-)
 
reklama
Caroline 2,8kg? a nie 1,8kg? ja kupowalam w kauflandzie 1,8kg za 17,99 ale potem nigdzie takiej promocji nie bylo juz, wiec te 19,99 to promocyjna cena, bo w tesco widzialam za ponad 24zl

Alice
mnie boli pachwina jedna a tak to boli podbrzusza nie mam, czasem tylko sie spina no ale to te skurcze B-H

sto lat dla solenizantek!!!
Aaaa koncze dzis 30tc :D jupiii
 
dotka85 dzięki za informacje i gratulacje już 30 tyg ;-) tak tak 2,8 kg.. mój mówi: skoro tak reklamują w tv to musi być fajna promocja .. kupiłam wczoraj do koloru ale pewnie za taką cenę to skuszę się jeszcze do białego i będę miała z głowy bo i tak ma datę ważności dwa lata ;-) a jak moja mała będzie miała uczulenie to sprzedam koleżance bo akurat kilka jest w ciąży więc za tą cenę na pewno się któraś skusi
A mam jeszcze pytanie: a co z płynem do płukania? stosuje się czy nie? pewnie są jakieś specjalne dla niemowląt ale pytam bo nawet nie wiem czy trzeba stosować?
 
-caroline- tez widzialam ja ostatnio tez na promocji w lidlu 2,8kg kupilam za 20zl z groszem normalnie jak aptrzylam tyle samo kg stoi ok26zl wiec sie oplaca jak najbardziej, sama mialam brac drugi,ale nie chce az tak szalec z zapasami bo niema gdzie ukladac, a z tego co inne mamy mowia na poczatku tylko piora w dzieciecym proszku pozniej w normalnym :))))

Ja sie witam jeszcze raz po kilkukrotnym wstawaniu i ukladaniu sie spowrotem z masa przeklenstw pod nosem zasnelam po5 pospalam do 8 :-):-):-) brzuszek tez juz wrocil do normy oby w poludnie znow sie to nie zmienilo, na kilku ostatnich wizytach maluch byl glowka do dolu mam wrazenie ze teraz odwrocil sie jakos w poprzek brzucha :/// obym sie mylila.
 
Witajcie.
I mnie dopadło jakieś złe samopoczucie. Wczoraj miałam humor po prostu bez kija nie podchodź;-) dziś zamierzam mieć lepszy. Hania stwierdziła, że skoro mojego M nie ma w domu to możemy razem caaały dzień coś robić i spędziłam dzień na graniu w dalmatyńczyki malowaniu malowanek, bawieniu się, ale potem M przyjechał i mnie uratował. Choć jak tylko się pojawił miałam go dosyć :baffled:

magda z uk , ja ślub brałam końcem szóstego i też przygotowań miałam co nie miara i do tego wytańczyłam się to samego rana:szok::-D spałam półtorej godziny po weselu i na drugi dzień pielgrzymki gości weselnych poprawiny. Było ciężko... ale wiem na pewno, że teraz już nie dałabym rady. Jednak jest duża różnica pomiędzy tym kiedy ma się 23 lata a 30 ( mój przypadek), choć uprawiałam sport przed ciążą i jestem raczej aktywną osobą to jednak lata robią swoje.

Skorupka84 można powiedzieć, że jestem z deka doświadczona i niestety, stety uczyłam się na błędach.
Wiem na pewno jak najwięcej rozpinanych na przodzie kaftaników, bodziaków i śpioszków. Ja nad Hanią tak się trzęsłam, że nie byłam w stanie przynajmniej na początku ubrać ją w nic przez głowę :szok::rofl2:
I na pewno trzeba mieć bephanten taki niebieski do szpitala, bo posmarujesz dupkę dziecku, ale też brodawki przy karmieniu. Brak tego kremu najdotkliwiej pamiętam. Mąż mi go kupił, ale oczekiwanie z poranionymi sutkami było straszne.
Na pewno trzeba mieć coś do odciągania pokarmu, przy nawale jest ciężko samemu i dziecku ściągnąć chociaż tyle, żeby pierś trochę zmiękła i żeby dziecku było łatwiej pociągnąć.

Januarka współczuję problemów ze spaniem. Spróbuj z tym magnezem. O dawkowanie najlepiej przedzwoń do lekarza dla pewności. Ja mam wskazane brać cztery razy na dobę, choć na ulotce jest trzy :szok: ja biorę dwa:baffled: . Magnez ponoć wpływa też troszkę uspokajająco a przy budzeniu się o 2, czy 3 nad ranem trochę spokoju niezwykle wskazane. A Maleństwo na pewno jeszcze wiele razy będzie się przekręcało. Mój ma głowę na gorze i kopie mnie w pęcherz, tudzież w jajnik. Wolę dostawać kopniaki na zewnątrz. :-)

czerni Ja zamierzam uprać te najmniejsze ciuszki w najbliższym czasie, tak na wszelki... Z tymi większymi chwilę poczekam. Zamierzam zrobić generalne porządki w domu, żebym nie musiała się zbytnio eksploatować przed świętami (kiedy będę grubsza i będzie mi jeszcze bardziej ciężko). Ale w sumie pewnie będę sprzątać znów w styczniu, żeby Malutki miał czyściutko. Choć wtedy pewnie będę już mega... a co tam :tak:

Hania po logopedzie ostatnio zapytana czego się uczyli powiedziała " Magda jeszt straśnie gruba"

Życzę Wam dobrego samopoczucia fizycznego i psychicznego na dzień dzisiejszy!
A solenizantkom 100 lat!
 
Dziękuje wszystkim Wam za życzenia aż łza się kręci w oku;*


Ja już wstałam o 9 mała już dała znać;p Pozniej ide do sklepu po czapeczke dla mojej kruszynki i szaliczek;) Marzy mi się coś z uszkami (w stylu czapka mis)ale nie wiem czy dostane na taka malenka głowke cos w tym stylu;) Dzis nie bede szalala ale moze w sobote lub w niedziele zrobie male przyjecie.

caroline dziekuje za przypomnienie o proszku musze dzis lub jutro tate wyciagnac na zakupy i po ten proszek. Wiem ze z loveli jest plyn do plukania ale ja bede raczej uzywac tylko proszku.

Miłego dzionka;)
 
Witam sie dziewczynki w średnio humorze...
Jej w nocy obudziłam sie na siusiu ale z takim twardym brzuchem i przepełnionym pęcherzem że nie mogłam sie z łużka wytoczyć... :rofl2:Myślałam że sie posikam...:szok:
Pogoda zapowiada sie super humor mojego dziecka też więc przewiduje ciężkie popołudnie...
Ja ciuszki piore w persilu i dodaje delikatnego płynu do pukania sensitiv mają jaki fajny przyjemny delikatny zapach. Dla mnie ciuchy bez płynu normalnie śmierdza więc zawsze mam wybór zapachów ;-)
Naszym dzisiejszym jubilatka wszystkiego co najlepsze :-) sto lat sto lat i wytrwałości przy porodzie i makuszkach a przede wszystkim przy partnerach. :-D
Co do ślubu też wszystko robiłam sama masakra z 4 miesięczna Oliwka drugi raz już bym tego nie zrobiła. Jednak co młode i pełne werwy to inaczej...
Ja nawet teraz nie mam siły ciasta upiec co robiłam to raz na tydzień... Ale teraz zrobię nie dość że okazja to jeszcze tak bardzo mi sie chce karpatki ;-)
Idę na jakieś śniadanko co by szybciej humor sobie poprawić ;-)
 
Witam stycznióweczki,

solenizantkom 100 lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Januarka ja na bieżąco ze skurczami i magnezem , bo w poniedziałek mój Pan wszystkowiedzący ze szpitala zapisał mi właśnie magnez SLOW-MAG B6 pięć tabletek dziennie, 2 rana i 3 wieczorem. Nasłuchałam się że skurcze są niebezpieczne bo przyczyniają się do skracania szyjki macicy. Więc zaaplikuj sobie te tableteczki bo na pewno nie zaszkodzą i na opakowaniu też jest takie dawkowanie przy niedoborach więc spokojnie.

Leże sobie na kanapie i :szok:. Mam tyle kurzu z tynku wszędzie że szok. Mam nadzieję że to długo nie potrwa. Ja dzisiaj obiad dość kontrowersyjny. Flaczki. Wczoraj w nocy jak sie przewracałam z boku na bok to tak mi przyszło do głowy że dawno nie było. Muszę właśnie się za nie zabrać bo nie zdąrzę nim żarłoki wrócą.

Na razie więc spadam i życzęłego dnia wszystkim.
 
reklama
skorupka84 ja jestem na zwolnieniu jak dobrze pamiętam od 5/6 tygodnia ale na komisji nie byłam.. na początku miałam nakaz leżenia czyli tzw. jedyneczkę na zwolnieniu a gdzieś tak od połowy ciąży dwójeczkę - czyli mogę chodzić.. ale ani na początku ani teraz na komisji nie byłam..
 
Do góry