reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Bilka droga taka sesja u Ciebie w miescie? dlugo trwa?

ja odliczam czas do grudnia bo wtedy ide na zwolnienie, mnie na szczescie prasowanie ominie, ja powrzucam do pralki tylko, a m wyprasuje wszystko zadeklarowal sie :)
 
reklama
hej dziewczynki

Mało sie odzywam ostatnio, ale dopiero dochodze do siebie, na antybiotyku jestem wiec zdrowieje, do tego mój Michas też załapał ode mnie tego wirusa i te z od wczoraj jest na antybiotyku, to jego pierwszy w zyciu antybiotyk ( mój drugi zreszta) i trzęsę się nad nim jak nad jajkiem..... eh oby szybko wyzdrowiał...
Powoli pakuje sie tez do przeprowadzki bo jakos w tym tygodniu czy w nastepnym wszystko będzie gotowe i będziemy sie wkońcu na swoje przeprowadzac....
także jak tylko sie ogarne i wyzdrowiejemy to bedę częściej...

Tym czasem buziaki dla was wszystkim dziewczynki i zdrówka przede wszystkim !!!!!!
 
Cześć
Ja już dziś po śniadanku zaraz wybywam do miasta, zanieść l4 i na zakupy po jakieś drobiazgi dla malucha i dla mnie do szpitala.
Całą noc się kręciłam bo też już ten mój lewy bok cierpnie pomimo poduchy specjalnej a synek znów nie pozwalał na prawym pospać bo odrazu się wiercił.
Odezwę się później jak będzie chwila
 
Dzień dobry moje kochane Stycznióweczki:-D.
Zaraz lecę sobię jakieś śniadanko sklecić. Widzę że temat dotyczący przyrostu wagi ma swoją popularność. Ja ze względu, że jestem rekordzistką naszego miesiąca pozostanę w cieniu :-D. Wczoraj przyjechała pufa, trochę się wkurzyłam bo razem z nią dodatkowy worek z wypełnieniem. I chyba 3 godziny przesypywałam te cholerne kulki. Nie macie pojęcia jakie alpejskie kombinacje wczoraj miałam aby przesypać z dziurawego wora te cholerna kulki. No ale udało się chociaż wg mojego gustu trochę za dużo tam tego wypełnienia mogłaby być mniej twarda ale wyrobi się pewnie. Z M mamy ciche dni. tzn ja się do niego nie odzywam a on myśli że jak odczeka wystarczająco długo to nie będzie musiał przepraszać za zostawienie mnie samą na 3 dni jego imprezowania:wściekła/y:.
No cóż zobaczymy kto mocniejszy. Dziś będę próbowała dodzwonić się do lekarza może mnie na czwartek przyjmie aby obgadać te wyniki z glukozy.
Kochane życzę Wam Miłego dzionka, tulę wszystkie leżące, zaziębione, "pociągające" no i te co gorzej się czują :-D.
Dziś w nocy złapał mnie mega skurcz w łydce najpierw w lewej w której czuję jeszcze ostatki skurcza i za chwilę w prawej się skurcz odezwał. Matko muszę sobie na czole napisać, aby brać ten cholerny magnez regularnie bo ta skleroza coraz boleśniejsza jest:-D:-D.
 
Cześć kochane. Wczoraj miałam taki okropny chumor że nawet nie odpalałam kompa. Na ktg byłam umówiona na 13,30 więc z domu wyjechałam o 12,15. Jak zwykle korki i inne takie ale zdążyłam. Pielęgniarka podłąćzyła mnie do aparatury na 20 minut. Szczerze to było moje pierwsze takie prawdziwe ktg. Wkurzyłam się bo ja teraz w ciąży nie kładę się na wznak bo i mi jest niewygodnie i mojej Lili. Jak się kładę na wznak to normalnie mam zanik brzucha, więc jak opasała mi brzuch tymi pasami to miałam wrażenie że zaraz zmiażdży mi dziecko. Nie powiem jakoś to przeżyłyśmy ale Liliance też się to nie podobało bo strasznie się prężyła i wypinała. I to chyba spowodowało że na ktg wyszło że mam skurcze. Po ktg musiałam znów iść do poradni usg i tam przesiedzieć w poczekalni półtorej godziny. Po czym pan doktor spojrzał na ktg i zapytał się właśnie czy mam skurcze. Mówię mu że tak normalnie to raczej rzadko mi się spina brzuch a n ktg było nam po prostu niewygodnie. Stwierdziła jednak że musi zbadać mi szyjkę czy się nie skróca pod wpływem skórczów, czyli musiałam mieć usg dopochwowe. Masakra. Potem zrobił usg i stwierdził że mam mało wód płodowych w granicach najniższej normy. Szkoda że tydzień temu tego nie widział. Oczywiście kolejny raz musiałam mu wyłuszczyć historię porodu mojego Gabrysia a zaleceniami mnie po prostu dobił. Najmniej dwa litry płynów dziennie, zupa i mleko się nie wlicza. Kupić SlowMag B6 i jeść 5 tabletek dziennie, odpoczywać jak najwięcej (nie wiem jak to się ma co do wizyt u niego co tydzień gdzie tracę kilka godzin i siedzę na dupie jak głupia i się denerwuję), nie dźwigać, nie denerwować się itp. W takim przypadku miałam poprosić o hibernację na te 9 tygodni bo normalnie w życiu codziennym się tak nie da. Wkurzona wyszłam ze szpitala i pojechałam wpłacić zaliczkę za wózek. Ale miałam takiego doła że nawet nie nacieszyłam oczu wózkiem jak zwykle. Pogadałam tylko z ekspedientkami bo są naprawdę świetne i gdyby w każdym sklepie można było spotkać takie osoby to byłoby pięknie.

Wróciłam do domu o 17,30 i odebrałam młodego z mężem z treningu. Opowiedziałm mężowi o zaleceniach lekarza, stwierdził że trzeba będzie tak się zastosować po czym po powrocie do domu tak mnie wk*******wił że myślałam że eksploduję. Więc same widzicie że komp nie był mi w głowie a wy znów tyle napisałyście że nie potrafię nić odpowiedzieć bo mi sie głowy nie trzyma to wszystko.

Na poprawę chumoru zaraz zjem wielkiego pączka i odezwę się później bo powiem Wam że wczorajszy dzień jeszcze mnie trzyma.
 
Hej dziewczynki jeszcze leniwie z wyrka ;-)Głód już mnie tak ssie a tak bardzo mi sie wstawać nie chce za oknem szaro zimno wieje tylko schować sie pod kołdre Dziękuję dziewczyny za życzenia jak to zlecialo Ja zaczyna sie kolejny tydzień jak patrzę na te suwaczki to tak mało już zostało a z drugiej strony kiedy to zlecialo masakra...
 
Witam się porannie oczywiście mega pojadłam;D
Wczoraj byłam tak padnieta ze szybko usnelam ale co 2 godz wizyta w wc po co ja tyle pilam przed snem?;p Dzisiaj zimno i pochmurnie po tak obfitym sniadanku na obiad pomidorówka uwielbiam;)

Afja mężczyzni chyba lubią długie włosy;D Moj to mnie czasem tak wkurza z wlosami bo ciagle mi dogryza rosna ci wgl te wlosy? zafarbuj se je? Ale ja sie tym jakos nie przejmuje moje wlosy. Faceci lubia dogryzac ale napewno twojemu podoba sie fryzura tylko narazie chce cie podkrecic ;D

Magda ah ta nieszczesna anemia choc ja wyglada na to ze jestem okazem zdrowia az sama nie moge w to uwierzyc choc wole nie zapeszac;D Dla synka imie Marcel? Bardzo ładne i można dać zdrobnienie;)

Green flower no musze przyznac ze ja ciagle spie na lewym boku a jak wstaje do wc to czuje sie jak powykrecana na wszystkie strony i jak tu sie mamy wyspac a co dopiero po porodzie chyba ze nasze dzieciaczki to beda aniolki malutkie;D

Dorotqua Jak ja sie z moim lubym pokłoce to tylko wytrzymam góra 2 dni;D Za miekkie mam serce;p Choc ostatnim czasem to ja sie ciagle czepiam jak On to mowi bez powodu ale ja to zawsze znajde jakis powod ;D Wtedy mu mowie zobaczysz jak mala sie urodzi wtedy juz bedzie 2 na 1 hehe;D

MAMAAGA4 oj nie dziwie sie nie dosc ze czlowiek musi tyle jechac to jeszcze 2 razy wiecej czekac na wizyte ;/ Napewno bedzie wszystko w pozadku ;) Głowa do góry a słodycze to co mnie odpreza najbardziej;)

No musze przyznac ze te tyg leca jak szalone choc mi juz jest ciezko z zalozeniem butow no i jak mam sie po cos schylic to pomagam sobie stopa smieszny widok;D Ide sie jeszcze polozyc kobitki Wam życze malo stresu duzo usmiechu:-p
 
Hej

Ja dzisiaj wzielam wolne w pracy bo cos mnie brzuch pobolewa i z rana zauwazylam takie paseczki rozowe na papierze toaletowym, wzielam paracetamol i odpoczywam, jak sie nie uspokoi to dzwonie do poloznej. Pisze na ulotce mojego kremu dopochwowego ze moga byc dzialania uboczne wlasnie takie jak ja mam ale troche sie boje ze to moze byc cos innego.. poczekam i zobacze za jakas godzinke jak sie bede czula.

Magda ja bym zadzwonila do przychodni i sie zapytala poprostu czy masz sie umawiac z lekarzem czy czekac na wizyte. Co do twojej lobuziary to moze poprostu przechodzi przez taki okres jakis buntowniczy? Jak to mowia 'terrible twos'. My ust tez nie pluczemy po szczotkowaniu, tak jest napisane na pascie i tak nam mowil dentysta.

Ada zdrowka dla meza, moze wyslij go to lekarza z tym pecherzem bo to moze jakas infekcja.

Mamaaga
wspolczuje sytuacji z wczoraj i wcale sie nie dziwie ze jeszcze cie trzyma.. Mam nadzieje ze paczus byl smakowity :-)

Dorotqua mnie tez czasem skurcz w lydce lapie, strasznie to bolesne jest.. ble

Spadam narazie troszke polezec.
 
reklama
witam się śpiąco...

Czarni - dużo miłości i wytrwałości!!! :)

Ada - nie daj się Konradowi ;) twarda bądź ;) choć wiem ,że łatwo mówić,ale dasz radę;)

Magda - współczuję anemii...ale już niewiele nam zostało:)

Afija - też myślę o zmianie fryzury,ale mam mały problem bo w styczniu robiłam sobie trwałą i teraz od połowy głowy mam delikatne loki,a włosy mam takie sporo za ramiona...i jak je trochę podetnę to będzie szopa;p , a bardzo krótko, czyli tak,żeby pozbyć się loków to się boję...poza tym mąż zdecydowanie nie chce;p

jeśli chodzi o pieska to na szczęści zniósł super operacje:) nawet dał radę wrócić na własnych łapach do domu;) potem oczywiście padł, ale jest mega dzielny. przespał całą noc i teraz też śpi koło mnie...męczy go tylko klosz na szyi, a że to jest mega gapcia i wszystkie się boi więc za dużo nie chodzi,ale jak tylko zdejmę mu ten klosz to jest gotowy do zabawy:) niestety ja też trochę ucierpiałam przy jego operacji...bo jak przyszedł to zupełnie zapomniałam,ze mam leżeć, że jestem w ciąży! itp. i od razu zaczęłam koło niego chodzić, położyłam się z nim na podłodze, głaskłałam go na jego posłaniu,żeby zasnął, a potem...nie mogłam wstać...noc była okropna...spojenie dawało bardzo o sobie znać,ale też jelita i żołądek...mam problemy z wypróżnianiem i mniej więcej raz w tyg mam biegunkę...i dzisiaj całą noc miałam skurcze żołądka i jelit, rano Mała mocno dala mi się we znaki...ale dzięki temu mogłam posłuchać jej serduszka stetoskopem :D:D który zabrałam mamie - jest pielęgniarką ;) więc cierpiałam,ale dostałam od Córci super nagrodę ;)

ale się rozpisałam...kończę! miłego dnia!
 
Do góry