reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

reklama
Skorupka witaj z powrotem ;-)
Ja wygrałam walkę z moim leniem i posprzątalam całe mieszkanko korytaż i pokój psa... Czyli jakieś 200m2 pranko właśnie sie skończyło więc zaraz je powiesze i czas na obiadek teraz chwila relaksu przy kawce i dalej do roboty mąż wróci to jeszcze muszę mu pomoc przy drzewie i wieczorkiem trochę poprasuje
Jutro mamy rocznicę ślubu coś trzeba pomyśleć nad jakąś kolacja jej jak te lata lecą ;-)
Widzę że dużo nas Skopionów :-D co dzień któraś ma urodziny ;-) super
 
Kaja28 i Czarni to się wziełyście za sprzątanko i obowiązki domowe.
Ja, aż grzech się przyznać, ale cały dzień leń. Tylko na komputerze, to pogaduliłam na gg, to coś przekąsiłam. Byłam z psiakiem na spacerze i po chlebek w sklepie. A tak w domku.
Obiadek mam z niedzieli jeszcze, tylko mojemu mężowi ziemniaczki obiorę i wstawię jak wróci z pracy.

Indziorka podziwiam, że wytrwale jeszcze na zajęcia na uczelnię uczęszczasz, bo ja chyba bym nie dała już rady.

elisse dzięki za gratki :happy:
Jestem w szoku, że drzemki jeszcze masz w czasie dnia.
Ja w lipcu to potrafiłam spać w dzień i to non stop. A teraz nie potrafię usnąć.

Ogólnie mam stresa, bo w sobotę idziemy z moim M na tą sesję brzuszkową.
Obawiam się jak wyjdą te fotki, czy nie będę na nich jak słoń :-D ale pamiątka będzie.
Nio i w przyszły poniedziałek wizyta u ginki...zobaczę synusia :happy:.
 
Ostatnia edycja:
Witam,ale jestem dzisiaj zmeczona :( Caly dzien na nogach, ale wizyta u lekarza i pooloznej udana Ekg wporzadku, tetno malucha takze, jedynie co to dosc dlugo mam napiety brzuch moze po kapieli mi troche przejdzie bo zaczynam sie martwic :/ Jestem tak padnieta,ze nie napisze nic wiecej, dostalam maila,ze wozek zostal poslany i pewnie jutro juz dojdzie, no to bedziemy ogladac i probowac ;) Slodkich snow :)
 
hej dziewczyny:) U mnie dzisiaj tak pół na pół, od rana biuro później trochę lenistwa i drzemka 2 godzinna. A teraz wstałam, wyprowadziłam i nakarmiłam psa i aż mam wyrzuty sumienia, że nic konkretnego nie zrobiłam, jednak trochę ze mnie pracoholik:) Ale już mieszkanie ogarnięte, naczynia pozmywane i pranie się pierze. Od razu mi lepiej;) Mężulek wraca dopiero o 22:30 z pracy, więc jeszcze poprasuję ciuszki dla małej i obejrzę jakiś film + kąpiel. Miłego wieczoru!
 
A i znowu wieczor skończyłam pomagać mężowi teraz chwila odpoczynku i biorę sie trochę za prasowanie bo ostatnio lenia dostałam a jeszcze trochę mi zostalo i do prasowania i do prania. Wieczornie obejrze m jak miłość i do wyrka ;-)
 
biłkabdg nie robię sobie drzemek w ciągu dnia. Jak byłam u rodziców, nie mogłam u nich spać i po prostu nadrabiałam zaległości. Zdjęcia na pewno wyjdą pięknie.

januarka to na dniach powinnaś dostać wózek :)

Alice88 od czasu do czasu fajnie mieć takiego lenia :)

Czarni ja to nigdy nie mogę się wziąć za prasowanie.

U rodziców trochę sobie odpoczęłam leżąc przy kominku :-) w czwartek czeka mnie badanie glukozy. Mam nadzieję, że przetrwam. Miłego wieczoru.
 
O ja jaka tu dziś cisza :szok: gorzej jak w weekend :-D
Ja już w wyrku trochę poprasowalam ale nie dużo bo plecy już odmawiały przede mną pajace i śpiochy z tym to najwięcej zabawy... No to chyba dobranoc bo nie wiem czy ktoś sie pojawi chyba że nasze nocne dziewczyny ;-)
 
reklama
Witam młode damy z żona tez na styczeń termin porodu mamy. Jak na razie wszystko dobrze i oby tak do rozwiązania. Malutki Pawełek rośnie jak na drożdżach w brzuszku mamy. Wszystkim styczniowym mamom dobrego porodu życzę.
 
Do góry