reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

hej Kobitki:) Ja chyba w poprzednim wcieleniu byłam leniwcem. Kompletnie nic mi się nie chce...a tyle mam do zrobienia. Maluch szaleje, ja wstaję kompletnie niewyspana. Nie mam za bardzo pomysłu jak naładować akumulatroki zwłaszcza przy takiej pogodzie. Dziś wieczorem mamy kolejne zajęcia ze szkoły rodzenia, i zobaczymy jaki będę miała nastrój, mam nadzieję, że lepszy niż ostatnio. Synek Was pozdrawia, aż mi cały brzuch faluje :))))))
 
reklama
Hej kobitki :tak:


dotka85 u nas w Bydgoszczy taka sesja kosztuje: 150zł u tej fotografki co ja chcę. Ilość wykonanych zdjęć w tej kwocie to: 15sztuk.
Druga wersja za 250zł; ilość zdjęć: 25sztuk.

Czarni najlepszego w rocznicę ślubu dla Ciebie i męża.

EmiliaM
to odpoczywaj dzisiaj cały dzionek. Mam nadzieję, że przejdzie Ci i wszystko będzie dobrze.

gosia081145 ale smaczny dziś obiadek i doczytałam, że śniadanko też jakieś mega dobre było. Takiej do dobrze :-)

MAMAAGA4 biedna się wczoraj nadenerwowałaś, ale mam nadzieję, że dzisiaj już będzie lepiej ;-) nieraz mam wrażenie, że w naszej służbie zdrowia same ułomy pracują. Przepraszam, ale nio zobaczcie jak oni się zachowują, człowiek co chwila tłumaczy im to samo !!!
Pączek najlepszy na poprawę humoru. Nie martw się kochana...;-)

Dorotqua
to sobie robótkę znalazłaś przesypywanie kulek :-D chciałabym widzieć Cię w akcji.
Co do wagi jak będą maluchy to zrzucimy zbędne KILOGRAMY.
I dobrze, że się gniewasz na Twojego. Niech wie, że źle zrobił.

green flower
to powodzonka na zakupkach w mieście.

Marzenixx zdrówka życzę kochana.
 
o rany julek!!! spałam do 10 !! już nie pamiętam kiedy tak pospałam jak dzisiaj.. ale noc była kiepska więc już pewnie zmęczenie materiału mnie dopadło :-) taka pogoda do niczego że nawet z łózka wstać się nie chciało.. katastrofa jakaś.. już jak dla mnie mógłby spaść śnieg i zrobić się tak pięknie zimowo.. :-)

elisse zazdroszczę i odpoczynku i tym bardziej leniuchowania przy kominku.. to moje marzenie długodystansowe posiadać kominek i kiedyś mam nadzieję że je spełnię.. bo nie ma nic piękniejszego niż patrzenie na ogień z kominka w towarzystwie ukochanego z lampką wina i obserwowanie dwóch małych szkrabów ganiających się wokół stołu :-D

Czarni ja jeszcze nic nie prasowałam ale własnie tak się zastanawiam jak te wszystkie malusieńkie rzeczy poprasować :-D jak się wkurzę na to normalne żelazko to mam takie mini mini turystyczne to może lepiej będzie szło :-D:-D:-D no i oczywiście duuuuuuuuuuuuuużoooo miłości !!!!! :-)
druzgotek witamy na pokładzie i dużo zdrówka :-)
magda z uk 3mam kciuki żeby z tą anemią było ok i żeby zmykała tam skąd przyszła! a co do takich dni jak opisałaś to myślałam że tylko ja miewam takie 'gorsze' dni a tu widzę że to kolejna dolegliwość ciążowa :-D
afja-anetka czekamy na fotki z niecierpliwością no i zdrówka życzymy!!!
ada1989 zdrówka jak najwięcej!!! i mam nadzieję że dzisiaj już humorek lepszy ;-)
alicja32 czekamy na informację :-)
januarka mój stwierdził z tym spaniem że strasznie ciężko w nocy oddycham i w żadnej pozycji nie śpię dłużej jak 20 min.. masakra jakaś a ja myslałam że jak zasypiam to też budzę się na tym samym boku a tu jednak niespodzianka :-D
dotka85 ale tobie to dobrze że twój ci poprasuje :-D dobrze że w miarę lubię prasować bo w innym wypadku byłoby kiepsko :-)
marzenixx oby szybko zdrowie wróciło i niestety tak to jest że szybko przechodzi z rodzica na dzieci..
gosia811.. to widzę że nie jestem jedyna z problemem wiązania butów :-D
emiliaM oszczędzaj się i uważaj na siebie!

miłego dzionka!
 
Witajcie,
Przyznam szczerze, że podglądam Was od kilku dni.
Mam na imię Magda i podzielam Wasz los, w styczniu będę miała synka.
Mam już jedną pociechę w domu, córkę Hanię, która ma już prawie 7 lat.
Wreszcie mam trochę czasu, żeby zająć się sobą, ciążą i może poudzielać się trochę na forum. (Koniec z pracą - w niedzielę ostatni dzień :tak:)Wydaje się być tutaj bardzo miło i mam nadzieję , że przyjmiecie mnie do swojego grona szczęśliwych grubasków :):-D
 
Witajcie z rana :p hehe ale dzis sobie pospalam :D osdypiam teraz chyba caly ciezki pazdziernik :D wczoraj z mezem dlugo posiedzielismy bo jeszcze robilismy porzadki z kartonami itd cos mnie zaczyna gardlo smyrac mam nadzieje ze to nic groznego :) zjadalam sniadanie a teraz biore sie za przeglad w szafie :p
 
green flower -caroline- ze spaniem mam podobnie, wydaje mi się, że śpię całą noc na jednym boku rano budzę się połamana i połamanie przechodzi czasem na drugi dzień, że drętwieje mi jedna strona też tak mam a jak leżę na plecach to czasem czuję jakby nerkę, czasem kaszlę. Jak przekręcam się z boku na bok to chyba wydaję z siebie jakieś jęki bo mąż się przebudza i sprawdza czy ok.
magda z uk wygnaj precz anemię, choć to łatwe nie jest. Ja w poprzedniej ciąży miałam dość dużą i to już nawet tak wcześnie, brałam żelazo, ale i tak dopiero mi przeszła jak urodziłam. Chyba...:sorry2: bo to dawno było.

Co do prasowania to mój mąż ma dwie lewe ręce. Ja dopiero zbieram się do prania nabytych ciuszków. Na razie wychodzę z szoku, że te ubranka są takie małe...

Domiska1 co do bycia leniwcem w poprzednim wcieleniu, hmm.. coś w tym jest. Mi się chce robić różne rzeczy, ale jakoś nie mogę się zebrać.

Pozdrawiam i mykam po Hanię do szkoły.
 
Biłka uwierz byłoby co oglądać moje koty patrzyły na mnie jak na postać z kreskówki. Na głowie miałam pełen worek z kulkami styropianowymi i z 2 butelek 5 litrowych po wodzie zrobiłam sobie lejki i z jednego do drugiego przesypywałam. Masakra:-D:-D kurde takie przesypywanie prawie 2 godziny mi zajęło:szok:. Plus cała podłoga w kulkach:-D:-D
A co do leniwców to od kilku dni znów nabieram ochoty aby sobie popołudniową drzemkę robić :-D. Może to taka aura teraz jesienno zimowa że nas spanie bierze??
A co do M, to myślę że jeszcze dłuugo nie będę z nim rozmawiać, plus wczoraj dołożyłam strajk i przestałam gotować dla niego:wściekła/y:, niech zna siłę mego gniewu:tak:. I tak będzie do momentu aż nie przeprosi (myśli że nic złego nie zrobił, jak faceci mogą być tak tępi????)
Bez obrazy Druzgotku;-).

Witam wszystkie nowe stycznióweczki :-D.
 
Wlansie mialam sie polenic troszke bo od rana smigam z obiadem i musze po meza jechac,ale wlasnie przyjechal wozek biore sie za rozpakowywanie juz mi sie podoba kolorek i lekkosc ;) Odezwe sie pozniej, troche sie niepokoje bo dzisiaj znow mam napiety brzuch i prawie malego nie czuje :( Wypilam juz magnez jak nie przejdzie to chyba jutro wybiore sie do mojego lekarza :( Milego popoludnia :)
 
reklama
Emilia- zdrowka , odpoczywaj !!!!!!!!

Mi jest coraz ciezej ze spaniem i wogole plecy mi zyc nie daja :-( jeszcze jak mam tai nacisk ze promieniuje na prawa noge to juz wogole ledwo chodze, dopiero jak sie rozruszam przestaje.. Zazdroszcze tym dziewczynom co moga wszystko robic , ja niestety sie do nich nie zaliczam , glupiego odkurzacza wlaczyc nie moge tylko czekac na mojego :-(ehh jakos na nazekanie mnie wzielo dzis ..
Dzis nawet obiadu nie gotuje kupilam tylko kalafior a na wieczor zapiekaniki, nie mam weny ani ochoty... z reszta druga broda mi juz wychodzi:szok: takze o slodkim nie ma mowy!!!!!! :zawstydzona/y:
A propo skurczy na nogach, tez je mam juz 3 noc z z rzedu,bioire witaminy w ktirych jest magnez, ale chyba za mala dawka musze lyknac sam !
Milego dnia mamy!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry