reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

witam się dziś wcześnie, bo nie mogę spać. po pierwsze Maluszek wiercipięta już mnie obudził. Poza tym jakiegoś mamy pecha ostatnio i mam nadzieję, ze ta seria "nieszczęść już się skończy. sąsiadka troszkę zalała mi ścianę w mieszkaniu, które wynajmuję koleś zrobi aferę , że jest alergikiem i teraz będzie miał grzyba i wymówił umowę, mąż wracając ze szkoleń zapal gumę, próbując zmienić kolo złamał się podnośnik i wrócił o 3 nad ranem (sobota) za to wczoraj wylądował na pogotowiu bo biedaczek zmywał gary , spadła szklanka i rozcięła mu rękę, 3 szwy... Mówię Wam najchętniej schowałabym się na kilka dni i przeczekała to wszystko...
Ech już nie marudzę od rana. dziś drugie zajęcia w szkole rodzenia i... zwiedzanie porodówki :))))
 
reklama
Hej Wam :)

Ada dobrze, że w lodówce już światło wyhodowałam :p nienawidzę teraz sytuacji, że są święta, bo jak mnie złapią smaki to swojemu żyć nie daje :( tylko marudzę :D Na całe szczęście mi odpuściły humory jak na razie:) i mój też się poprawił, bo specjalnie mnie nie denerwuje:) No chyba, że jak mówi, że jednak ze studiami się mogę pożegnać :/

biłka Ty też lada chwila będziesz miała dzieciątko przy sobie :) ale wypad do młodej mamy jak najbardziej wskazany, tylko wiesz najpierw dogadać się trzeba co i jak, bo pamiętam jak się mojej siostrze wszyscy na głowę zwalali, to ona nie wyrabiała.... Bo każdy oczekiwał poczęstunku itp itd, a ona po nacięciu ani siedzieć ani chodzić za bardzo nie "lubiła" i odpocząć nie miała kiedy:/ A ja nie mogę po śniadaniu być bo muszę czekać aż się żelazo wchłonie :p i codziennie jest walka ze sobą, żeby nie zjeść tylko najpierw to żelazo wszamać :(

Alicja dobrze, że te ustawy mnie nie dotyczą:p przynajmniej jak na razie ;)

domiska ale przypał z tym mieszkaniem :/ ale tak to już jest- jedna rzecz się wali na głowę to i kolejne szybko CIę odnajdują... Głowa do góry:) W końcu musi się poprawić ;)
 
Witam mamusie ja znow wczoraj odpadlam prawie na necie nie bylam teraz musze leciec po wyniki badan moze pozniej uda mi sie wejsc i was nadrobic za wczoraj wieczor i dzisiaj rano. Wczoraj mialam wizyte u poloznej maluch jak zwykle ruchliwy, ale serduszko tez slyszalysmy pieknie w normie wszystko :) Juz nie moge sie doczekac jutra bo wkoncu go zobacze, mam wizyte u gin. :)
U nas bielusienko pieknie :) Milego dnia :)
 
Ja witam się po śniadanku. U mnie strasznie zimno:szok::no:Nienawidze takiej pogody, masakra. Odebrałam rano wyniki z krwi. Wszystkie w normie więc OK.

Madzia kochana Ty masz jakiegoś pecha. To dziewczynki chorowały, teraz Ty się źle czujesz:no:No ile można. Ja życzę Tobie i rodzince zdrówka i żebyś nie musiała się martwić o nic.

Ada1989 dzięki. Wózek może rzeczywiście drogi ale tańszy niż w z tej strony w UK. W salonie w Zielonej Górze kpl. z fotelikiem za złotówkę kosztuje 3500 zł. Mąż trochę kręcił nosem ale nie miał za wiele do powiedzenia bo to zaledwie połowa ceny nowego telewizora który sobie wybrał, więc stwierdziłam że i tak jestem oszczędna:-D:-D:-DNa jważniejsze że mu się również spodobał no i miał wrażenie że włączyłam go w zdecydowanie o zakupie. Ale nawet gdyby mu się nie podobał to i tak bym go kupiła.

Troszkę gorzej się dzisiaj czuję. To zapewne skótki uboczne wczorajszej posiadówki w szpitalu:no: Dzisiaj jadę na wizyte do mojego gina więc oprócz dwóch godzin w podróży wizytę zaliczę zdecydowanie szybciej i aby do poniedziałku:wściekła/y:

Właśnie oglądam Dzień Dobry TVN i materiał o zabawie hallowenowej dla dzieciaków. Słodkie te maluchy. Mój młody ma bal w przedszkolu jutro, ale już dzisiaj przedszkole było upiornie przystrojone. Wyglądało super i dzieciaki widać że się bardzo cieszyły.

Pozdrawiam na razie i muszę ogarnąć trodszkę chatkę i przygotować obiad. Jak zwykle idę na łatwiznę więc mielone z marchewką zasmażaną i ziemniaczkami. Moja rodzinka dzisiaj schodzi sie o różnych godzinach więc łatwo sobie wszystko odgrzeją.

Na razie życzę zdrówka wszystkim.
 
dotka - nie ma szans zeby nas objelo...lipiec to najwczesniejszy termin- chodzi o glosowania i wdrazenie tego w urzedach...podejrzewam ze nawet bedzie pozniej, alicja ma racje co do procentow - dopoki nie bedzie to juz zatwierdzona ustawa nie wiadomo czy pan szanowny premier obiecal i dotrzyma slowa:)
 
Witamy sie i my :-) jej jak dziś zimno... Aż sie nie chce z łóżka wstawać. Dziś dzień znowu zleci szybko trochę poprzatam wyszykuje nas i jadę do koleżanki na kawę potem mąż mnie odbierze i jadę w koncu do fryzjera będę wyglądać jak człowiek w koncu ;-) no i jak wrócimy to będzie już wieczor więc do wyrka przeżyć środę i męża będę mieć w koncu w domu ;-)
 
Witam ja odebralam wyniki podobne jak zwykle wiec chyba dobre, jutro gin. napewno wytlumaczy wszystko :) Strasznie kreci mi sie w glowie od kilku dni nie wiem czy to cukier czy moze jakas anemia poczatkowa? ale wg. badan jak widze to raczej nie anemia hmmm :/ Ja tez wiecznie glodna moja dieta 1800kcal niema szans przejscia jem duzo wiecej pilnuje tylko godzin aby nie jesc co godzine tylko co dwie zeby glukometr dobre pomiary robil, wczoraj mialam pierwszy skok cukru i nawet wiem dlaczego pozwolilam sobie na taka baaaardzo mala slodka buleczke z kawalkami czekolady, wprawdzie skok nie byl duzy, ale lelkko ponad norme tak juz wiem zadnych slodkosci do konca ciazy poza gorzka czekolada i petit beure po ktorych cukier mam w normie :/ A mowia ze w ciazy mozna jesc wszystko ja to sie dopiero potem najem :/
aninek, Indziorka Narobilyscie mi smaka na ta lazanie ja robie czesto ale taka wegetarianska ze szpinakiem, chetnie sprobuje tradycyjnej wloskiej bo jakos nigdy nie robilam zaraz zagladam na przepisnik :)
EmiliaM,Szylvias ja zima mam jakies takie poczucie ciepla i bezpieczenstwa nie wiem moze dlatego,ze ja nie lubie tloku nadmiaru ludzi i wysokiej temperatury przez ktora nie jestem w stanie normalnie funkcjonowac, a zima jest tak cicho i przyjemnie do tego magia swiat, oczywiscie mowie o bialej zimie bo jak jest ciapa to tez nie znosze :/
Indziorka super,ze wyniki w normie aby tak do konca :)
mamaaga4 wozeczek bardzo ladny :) Super,ze przeplywy w normie :) wspolczoje powtornego picia glukozy ja bym nie dala wiecej rady :/ Ja tez do Krk mam kawalek wprawdzie narazie nie musze jezdzic jeszcze co tydzien ale czego sie nie robi dla naszych malych skarbow :) Dasz rade chocby bylo -20 :)
Magda z uk oszczedzaj sie i wypoczywaj mam n adzieje,ze jak i dziewczynki tak i ty szybciutko wrocicie do zdrowka, wlansie cos ostatnio zadko do nas zagladasz, ale w takiej sytuacji wszystkie rozumiemy wiec wypoczywaj jak najwiecej i wracaj do nas pelna usmiechu i zdrowia :)
biłkabdg gratulacje dla kolezanki :)
ada1989 swietnie ze przyznali ci macierzynski :) Ja ostatnio dowiedzialam sie,ze mnie nie obejmuje poniewaz nie przedluzono mi umowy pomimo ciazy agencja nie miala takiego obowiazku (gdybym byla pod firma musieliby to zrobic) no i jestem na l4 tzn bede dluzej niz pol roku (mialam prace stojaca w smrodzie plastiku, kazdy tydzien mialam 3 razy bole migrenowe z tego powodu i musialam brac leki na dodatek w trybie 4 brygadowym i systemie 3 zmianowym co nie sluzylo ciazy - musialam isc odrazu na l4) z racji ze l4 jest dluzsze niz pol roku macierzynskiego nie dostane to jest sprawiedliwosc w naszym kraju i wiecie co nawet mnie to nie martwi poprostu smieszy :)))) pozostaje mi grosikowy zasilek na bezrobociu po porodzie, gdyby niedajBoze maz pracy nie mial to jestesmy pewni wyjezdzamy z Pl tym razem juz na stale :)
domiska1 jak sie wali to wszystko naraz :/ nie rozumiem tylko dlaczego wlasciciel wymowil wam umowe przeciez to nie wy zalaliscie mieszkanie tylko sasiadka z gory??? To chyba niezgodne z prawem tak was potraktowac :/

Zmykam maly szaleje w brzuszku :) Milego dnia zycze :)
 
Wymowil mieszkanie koleś który u mnie wynajmuje, lokator. My Smoleń wynajmujemy w Warszawie.A trudno tylko ze ktoś inny chciał wynająć imi wstrzymał wiec w tym miesiacu muszę zapłacić za wynajem w wawce i rate kredytu tu... No trudno. Od dzis bedzie lepiej:) ciekawe jak bedzie na wycieczce na porodowce hihi
Co za miazga z tym slownikiem w tel. Jakis Smoleń mi zrobiło nawet nie wiem z czego :)))))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej kobitki :-D

Ja troszku się zdrzemnęłam.
Coś mni zmuliło przed tv. Teraz się szykuje i jadę po siostre do pracki na 14 i do niej na kawusię.
Życzę wam miłego dzionka i do usłyszenia później.
Buziaki :*
 
Do góry