reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Witam się dziś!
Ja zaraz kakao i na zajęcia idę.
Coś mi powoli nosek zapycha...
Mi wczoraj na wieczór prąd odcieli - normalnie taka bez czynność, bo tu wszystko na prąd, płyta indukcyjna więc nawet herbaty zrobić sobie nie można było. Świeczki popaliliśmy i posiedzieliśmy i porozmawialiśmy o dzidziusiu :) Z jednej strony takie miłe oderwanie od wszystkiego:)

Synek tak się rozpycha, że mam wrażenie, że za raz mi przebije brzuszek i wyjdzie. Już się nie mogę doczekać!
Oczywiście co niektore osoby wmawiają, że jak będzie po porodzie to na pewno nie będę chciała następnego dziecko bo to tak zawsze jest, że poród taki straszny, bolesny... Na razie 3 trymest mija spokojnie, zgaga mineła ( staram się nie jeść rzeczy, które ją wywoływały ), oszczędzam się więc i bóli kręgosłupa nie mam ;)
Brzuszek co raz większy o_O


Biłkabdg udanej kawusi ! A co do koleżanki, która już urodziła to jakoś przed terminem było, bo taka waga malutka 2500 g…?

Januarka lazania ze szpinakiem mm moja ulubiona, ale tą tradycyjną też lubię, choć zawsze te płaty mi się tak rozłażą, lubie robić w canelonni to wtedy się trzyma kupy wszystko hehe

Czarni widzę, że dzień pełen atrakcji Ci się szykuj, powodzenia u fryzjera ! Chyba i ja pomyślę o jakiejś wizycie… bo chyba czas najwyższy ;)

Mamaaga4 fajnie, że wyniki w normie! A pomysł ściągnę, dawno mielonych nie było !

Indziorka a
Ty do końca ciąży to żelazo bierzesz?

Domiska1
przykra sprawa z mieszkaniem

Ada1989
ale masz pomysłowego męża! Mój to popisowy numer spageti… hehe

Magda_z_uk
jak tam się kochana czujesz ? ;(


Miłego dnia dziewczyny!
 
reklama
domiska1 a juz kumam ;p myslalam,ze was wlasciciel pogonil za to ze ktos zalal jego mieszkanko, wybacz zamiast mozgu mam wate ostatnio wyjatkowo miekka ;p
Afja-Anetka wlansie zakupilam miesko do lazani zamierzam zrobic wg przepisu aninka, szpinak jadlam wczoraj z makaronem spaghetti i serkiem topionym zamisat smietany taki szybki obiad ;)
Czarni milego dnia i smacznej kawki :)
 
Afja powiem Ci, że nie wiem jak to będzie, ale pewnie do końca ciąży już będę wcinała, jeszcze tylko 9 dni na tabletkach i preparat zmieniony na ampułki do picia, podobno lepiej przyswajalny... bo po tym mam dosłownie zatrucie :/wątpię żeby odstawili, bo później znowu spadnie i będą panikować :p Zobaczę 20 na wizycie:p
 
EmiliaM lepiej, jak posprzątasz wszystko powoli i na spokojnie. Święta ze śniegiem zawsze weselsze się wydają.

Dorotqua czyli wizyta udana jak rozumiem :-) będziesz miała co segregować z ubranek.

Miętowa będziesz mieć opłaconą położną, tak? Oby choroba odeszła całkowicie.

aninek teraz sobie odpoczniesz :) wszystko do wyjazdu spakowane?

dotka85 ja słyszałam, że jak przejdzie nowy macierzyński, to dopiero od połowy przyszłego roku będzie obowiązywać.

Indziorka będzie wszystko dobrze. Dużo czasu już nam nie zostało :) dobry pomysł, by jeść wszystko. Potem już tak nie będzie.

caroline mnie dziś pierwszy raz Lilianka obudziła swoim kopaniem. Brzuch mi dosłownie falował. Od paru dni kopie jak nakręcona. Pogoda ma się poprawić, to humor też może wróci. Też jeszcze w koszulę ciążową się nie zaopatrzyłam.

mamaaga4 nie zazdroszczę cotygodniowych podróży autem :-/ mówiłaś, że mieszkasz daleko? Nigdzie bliżej nie ma możliwości? Jaka bryka :-D duże koła ma.

Magda_z_uk mam nadzieję, że już lepiej się czujesz a ból brzucha przeszedł.

biłkabdg ja to bym jadła na okrągło ;-) może jeszcze przyjdzie pokarm koleżance? Najgorzej zacząć się tym stresować. Podobno może to zablokować laktację. Zuzia na pewno słodka jest :)

ada1989 gratuluję przyznania macierzyńskiego :) ciekawy przepis na kotlety. Muszę wypróbować.

Alicja32 też słyszałam, że prędzej jak w drugiej połowie roku na pewno macierzyński nie będzie.

domiska1 niestety jak coś się wali, to hurtowo :-/ szkoła rodzenia na pewno poprawi humor.

januarka udanych wyników życzę. Niby mówi się, że nie powinno się też przesadzać z tą dietą podczas karmienia. Damy jakoś radę.

Czarni zmianę fryzury planujesz? Też się wybieram do fryzjera, tylko w sobotę.

Afja-Anetka gdyby poród był taki zły, to rodziłyby się tylko same jedynaki ;) też mnie coś katar bierze :-/

Wczoraj zrobiłam takie podstawowe zakupy na allegro typu rożek, pieluchy, kocyki, ręczniki i uzbierało się dużo pieniędzy. Teraz będę czekać na przesyłkę :-) w przyszłym miesiącu muszę jeszcze kupić fotelik i rzeczy do łóżeczka. Mam dostać używane łóżeczko i zastanawiam się, czy nie kupić do niego nowego materaca.
Mała Lili od niedzieli szaleje w brzuchu jak akrobatka. Brzuch faluje na wszystkie strony. Wcześniej tak nie miałam i zastanawiam się, czy to nie dlatego, że mała już coraz większa jest i mniej miejsca ma.
 
a ja dzis mam znowu faze na buraczki -wlasnie sie gotuja i zrobie suroweczke.na zmiane moge jesc buraki i kiszone ogorki:-)

rano snieg padal teraz deszcz,ponuro i nieciekawie sie zrobilo.ale w weekend ma byc ladniejsza pogoda :)
 
Cześć właśnie wróciłam z krótkiego spacerku bo zimno ale dobre i 30 minut na świeżym powietrzu :-)teraz czekam aż mąż wreszcie wróci z pracy pojechał w nocy i jeszcze nie wrócił :baffled: Jakoś tak mi się wydaję że w ostatnich dniach dość sporo brzuch mi urósł...chyba chciałabym żeby już był koniec ciąży :sorry2:
ada1989 bo powiedzieli że mam temat nie związany z kierunkiem studiów tylko najlepsze jest to, że w zeszłym roku dali nam tematy z których mamy wybrać coś dla siebie bo swojego tematu nie mogliśmy mieć a teraz kiedy człowiek już przygotowany to oni zmieniają wszystko jakaś masakra :angry:
To weź wyslij mi takiego kotleta co :p? Spacerek sobie zrobiliście heheh
 
No pełen atrakcji tyle że kawę u koleżanki zamieniłam na plac zabaw dla oliwii trochę poszaleje to może sie uspokoi :-D
No myślę nad zmiana ale ciekawe czy nie skończy sie na podcięciu grzywki :-D
 
ada1989 ja też proszku nie mam jeszcze :-D także na tym samym wózku jedziemy jak to się mówi :-)
domiska1 rzeczywiście jakieś fatum bo tyle złych rzeczy na raz to niespotykane.. ale pomyśl że limit nieszczęć na kolejne 5 lat wyczerpany :-D
afja anetka ja to lubię jak czasem prądu zabraknie.. nie ma tv, komputera i niczego poza swoim towarzystwem.. czasami tak fajnie posiedzieć pogadać a zwykle tego czasu na co dzień mało jest :-)
elisse mi tak już od jakiegoś czasu brzuszek faluje.. mimo że tylko w nocy to cieszę się z tego bardzo :-)


A ja dzisiaj spalam w nocy może z 4h :-( mała buszowała na całego i nie dała pospać.. a mówią że dopiero po porodzie czekają mnie nieprzespane noce.. a rano pojechałam do miasta na wyniki i oczywiście po drodze odwiedziłam kilka sklepów i jeszcze załapałam się na regulację brwi do kosmetyczki więc mogę wreszcie pokazać się poza domem :-D przed świętami mam jeszcze zamiar obciąć włoski ale zobaczymy co z tych planów wyjdzie ;-) ale mam dzisiaj fazę na brukselkę.. kupiłam całą siatkę i zastanawiam się czy robić z bułką tartą czy lepiej do zupki warzywnej wrzucić :-) no i dzisiaj niestety zrobiłam szturm na lidla :-( uwielbiam słodycze z lidla i trochę mnie dzisiaj poniosło muszę przyznać :szok: pomocy bo będę się toczyć niedługo! :-D:-D:-D
miłego popoludnia :tak:
 
Hej dziewczyny!!!
ja dzis nie czuje sie za dobrze , chyba znowu jakies chorupsko mnie bierze, zimno mi i wogole do d..y!
Caroline - nie jestes sama, ja tez dzjisiaj mala czekolade z rodzynkami sama wrabalam , i krakersy , teraz nie chce mi sie nic jesc, a rano na sniadanie tylko bulke zjadlam :sorry2: Ale postanowienie- od dzis nie jem slodkiego!! przed glukoza sie oszczedzalam ,a teraz znowu na calego szaleje, wczoraj byly lody , dzis czekolada,a zachwile bede musiala w nowe spodnie zainwestowac bo tylek mi sie nie zmiesci ;-)
Trzymajcie sie cieplutko dziewczyny!!
a tak wogole to ciekawe jak u Magdy, bo jeszcze sie nie odzywala?? mam nadzieje ze lepiej a nie gorzej dzis !
 
reklama
Cześć

Ja dziś jakoś bez humoru, może przez pogodę bo nic się nie dzieje i nawet niczym pysznym słodkim jak wy nie mogę się pocieszyć bo cukry będą szaleć. Uszami mi wyjdzie niedługo ta woda mineralna i gorzka herbata. W sumie to karmiąc będę mogła jeść bardziej różnorodnie niż teraz. Jutro wyjazd do rodziców na wszystkich świętych. Ostatnia wyprawa przed porodem.

Miłego wieczorku.
 
Do góry