reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Indziorka no widzisz.
Czułam, że będzie dobrze, cieszymy się razem z Tobą :-)
Aninek Indziorka nie macie wyjścia i musicie wrzucić przepis na lasagne.
Ja nigdy nie robiłam a lubię a teraz mam smaka przez Was.
 
reklama
hej hej ;-)
cały weekend was podglądałam ale nie miałam jakoś siły żeby odpisać cokolwiek :-( chyba ta pogoda tak na mnie działa a i humor miałam/mam nie najlepszy.. u mnie nic ciekawego się nie dzieje poza oczywiście problemem ze snem i całą masą dolegliwości ciążowych :-( mała całą noc wariuje w brzuszku także wiem przynajmniej że wszystko u niej dobrze ;-) jestem jakaś nieswoja ostatnio.. chyba zbyt drażliwa na wszystko dookoła.. łatwo mnie z równowagi wyprowadzić niestety :-( odezwę się laseczki jeszcze wieczorkiem..

indziorka super że wyniki ok :-)
dotka85 ja też z niecierpliwością czekam na tą ustawę.. mam nadzieję że posiedzę z małą w domku przez rok ;-)
biłkabdg do mnie też dolegliwości z I trymestru wracają jak bumerang :-(
miłego popołudnia!
 
green flower specjalnie dla Ciebie wrzucilam przepis w odpowiednim watku!
Indziorka teraz mnie czeka lot do Krakowa i tam 2 tygodnie z moja rodzinka i kolezankami, jeszcze w jeden weekend mam pojechac do Warszawy zobaczyc jakie to mieszkanko kupil i wyremontowal moj brat, tak ze jednak bedzie troche intensywnie. Troszke sie boje lotu, czuje sie dobrze, ale nie wiem jak zmiana cisnienia wplynie na moja kruszynke. Ale potem po powrocie to juz lenistwo w domku! Zakupy dla dzidzi juz zrobione, do pracy nie wracam, wiec tylko bede lezec i pachniec i w miedzyczasie prac i prasowac ciuszki :-)
 
Witam dziewczyny, u mnie już po zimie. Śniegu ani śladu, ale młody przez dwa dni szalał na ogrodzie szczęśliwy że spadł śnieg i mógł sie troche potarzać.

Ja dzisiaj w szpitalu na przepływach byłam. Na cztery pomiary jakie mam robione, trzy są dobre a jeden na granicy normy, więc jest OK:-)Za to muszę przyjeżdżać do szpitala co tydzień:szok:a mam w jedną strone 60 km, na KTG i Usg bo za 2 tygodnie odstawią mi Aspirynę. Nie wim jak to zniosę jeszcze w taką pogode a wiadomo warunki na drodze jeszcze sie pogorszą. No i okazało sie że w laboratorium źle zrobili mi obciązenie glukozą i musze to powtórzyć:no:Już nie samo wypicie glukozy mnie zdołowało, bo z tym nie mam problemu ale siedzenie tam tyle czasu. Zresztą co do siedzenia to ja dzisiaj USG miałam mieć na 9,00 a weszłam do gabinetu 11,20 i badanie miałam robione 50 minut. Więc wyszłam z gabinetu o 12,10 + godzina podrózy w jedą i godzina podróży w drugą stronę. Toż to trzeba mieć końskie zdrowie. A perspektywa cotygodniowego takiego młynu przeraża mnie.

Jedyny pozytyw to taki, że pojechał dzisiaj ze mną mąż. On mi pokazał jaki kupuje nowy telewizor a ja jemu jaki wybrałam wózek. Okazało się że jest promocja i w cenie wózka jest dodatkowo fotelik, którego nie miałam w planach bo jest normalnie bardzo drogi a za darmo to ja chętnie wezmę, więc postanowiliśmy że za tydzień wpłacę 10% zaliczki i sklep zamówi i przetrzyma do momentu kiedy będzie już potrzebny a nawet wyśle kurierem do domu bo to będą cztery ogromne pudła i ciężko byłoby to do auta zapakować. Więc najważniejszy problem rozwiązany. Poniżej i ja pochwalę się swoją bryką, sory że z angielskiej strony ale nic lepszego nie znalazłam

Buy your Bebecar Stylo Class 3-in-1 - Pewter 175 reviews from Kiddicare Baby Prams| Online baby shop | Nursery Equipment_

Ujeżdżałam go dzisiaj po sklepie, rewelacja. Już nie mogę się doczekać kiedy pojawi sie Lilianka i będziemy mogli ją bujać:-)

Dobra trzeba sie zbierać bo jak zwykle sie rozgadałam a muszę małego odebrać z treningu. Wieczorkiem bardziej wdrożę się w poruszane przez Was tematy, bo teraz nawet nie miałam jak. Całusy i pozdrowionka.
 
Zgaga mało przyjemna... Ble dziś już 2 raz mnie złapała i nie wiem czemu... Kiedyś mnie łapała jak sie czegoś objadlam a dziś bez powodu... Gr..
Wyczekuje mojego filmu :-D wskakuje na łużko z miska frytek i odłączam sie na godzinę od świata :-D
 
Czarni a cóż to za pasjonujący film? narobiłaś ochoty na frytki - ziemniaków brak ale mam ziemniaczane łódeczki zamrożone więc wylądują w piekarniku chyba za moment :-)
Mamaaga4 gratuluję zakupu wózeczka ;-) śliczne cacko ;-)
martinek zdołowałaś mnie tą informacją że ustawa dopiero od lipca :-( czyli po pół roku trzeba będzie małą samą zostawić :-(
aninek nie martw się podróżą - wszystko pójdzie zgodnie z planem ;-) będziemy wszystkie trzymały kciuki!


a u mnie nudy.. nudy.. nudy
bym już coś prała, prasowała dla małej ale nie mam gdzie tego włożyć :-( ale jutro jadę do miasta parę spraw pozałatwiać to może wyhaczę coś używanego dl małej albo dla siebie na poprawę humoru ;-)
macie już koszulę ciążową/do karmienia? ja właśnie przeglądam allegro ale nie wiem na jaką się zdecydować a pomału trzeba torbę pakować.. mamusie doświadcone może podpowiedzą czy lepiej rozpinane czy kopertówki czy jeszcze inne? no bo w sumie trzeba pod uwagę brać że pod spód jeszcze bielizna ciążowa idzie.. ale dylematy :-D
 
Oczywiście trzymający w napięciu film polsatu pierwsza miłość. :-D właśnie sie zakończył frytki już zjedzone i zaraz w koncu wróci mój mąż...
A co do lódek też je uwielbiam ;-)
 
reklama
Czarni - jesteś wielka!!! :-) właśnie wpałaszowałam całą miseczkę łódeczek :-) a jak mi się humor poprawił! :-D pyyyszota! a co do seriali to pierwszej miłości nie oglądam ale chyba wszystko inne wciągam z racji nudy :-)
 
Do góry