reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

reklama
Hej dziewczyny :-D


Kumpelka posiedziała do 14 z minutkami.
Potem poszłam na zakupki, uzupełnić zapasy w lodówce i zjadłam obiadek.
Teraz siedzę w domciu i oglądam licealne ciąże.
A cio u was? Jak mija popołudnie?
 
Widzę, że stycznióweczki ogarnęło lenistwo i nuda.
Ja zaraz się wybiorę z moim psiakiem na spacer. Przy okazji zaczerpnę świeżego powietrza.
Na jutro nie mam żadnych planów i obawiam się, że się mega wynudzę.
Chociaż powinnam zabrać się za mycie okien. Ale z tym brzuchem.. żeby sobie krzywdy nie zrobić.
 
Hej dziewczyny
ja podobnie do was też leniu****ę . Dzisiaj umyłam jedno 3 częściowe okno w stołowym zrobiłam kąpiel wodną kwiatkom potem zupka brokułowa i tak leniu****ę do tej pory w zamian zamiast poodkurzać to wzięłam się za mój szeroki okropnie szal który robię już na drutach ponad miesiąc w wolnych chwilach. a a kolację zrobiłam sobie kanapki z salami z pieprzem i popijam świerzo wyciśniętym sokiem z pomaraczy hmmmm pachnie w całym domku tą miksturą.
Życzę Wam drogue stycznióweczki aby Wasz wieczór był równie milutki jak mój:-):-)
Pozdrowionka dla Waszych maluszków i szybkiego powrotu do zdrówka dla naszych styczniowych chorowitków.
 
reklama
Hej,
Ciekawe, czy uda mi się dziś coś dopisać. Ostatnio nie było mi dane, mimo iż byłam zalogowana. Też mnie leń dopadł i tak sobie śpiewam "na tapczanie leży Ala, cały dzień się opier***a ;)" Taka moja radosna twórczość.

Miłego wieczorku Wam życzę:)

P.S. Nie rozpisuję się na wypadek, gdybym znowu miała tu jakiś bunt na pokładzie:)
 
Do góry