reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Witam w ten piękny dzień Ja po weekendzie super W sobotę byliśmy ze znajomymi na pizzy Ja na co mam ochotę to jem W tygodniu robiłam frytki z filetem z kurczaka a w sobotę piekłam placki ziemniaczane Moja mama twierdzi że za dużo tłustych rzeczy jem Ale cóż mam na to ochotę i koniec Natomiast w niedzielę wybrałam się do koleżanki zobaczyć jej 4 tyg.synka wcześniaczka Urodził się w 33 tyg,ciąży 48 cm i 2700g Kruszyneczka z niego Taki malutki ale jaki słodziutki :biggrin2::biggrin2:Ona kupowała większość ubranek 62r .56r miała dosłownie garstkę No ale i te okazały się na niego za duże

Ja też ostatnio nie mogę spać w nocy Jak idę do wc to po położeniu ciężko mi zasnąć Moja dziewczynka uwielbia kopać wieczorem jak się już leżę w łóżku Dla mnie to coś pięknego ,wspaniałego To moja pierwsza ciąża i dlatego cały czs się tym zachwycam

Zdrówka wszystkim życzę i udanego dnia
 
reklama
Witam się poniedziałkowo :-D

Humorek trochę lepszy, ale moje sny mnie dobijają: każdej nocy śnią mi się takie bzdury, że masakra :crazy:
Hanuśka od 2 dni śpi na tapczaniku i o dziwo zasypia w nim o wiele szybciej niż w łóżeczku :tak:A mniejsza pociecha kopie na całego :-D

Magda_z_uk
zdrówka dla dzieciaczków :tak:

a33 twarda z Ciebie babka :tak: Z tego co napisałaś myślę, że maluszek będzie miał z Tobą o wiele lepiej niż jakbyś była z tym kolesiem. Życzę Ci, żebyś na swojej drodze spotkała wartościowego faceta, który będzie Cię szanował i doceniał ;-)

EmiliaM zdrówka dla Was :tak:

Dorotqua duży wybór ubrań ciążowych jest w sklepie internetowym C&A, ale ceny za niskie nie są.
caroline
zdrówka dla Ciebie :tak:

Marzenixx mojej córci też wychodziło kilka ząbków jednocześnie i w nocy się budziła. W dzień dostawała Camilię, a na noc, jak zaczynała płakać położona spać, Paracetamol w czopku. U nas działał :tak:

martinek gratuluję córci :tak: Co do laktatora mnie się przydał na samym początku. Miałam ręczny (oj ręka czasem bolała) i teraz chcę kupić elektryczny. Myślałam o takim LAKTATOR ELEKTRYCZNY SISIBABYCARE SENSUAL PROMOCJA (2582829089) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Ma dobre opinie i cena też jest ok. Miała któraś ten laktator?

Co do ubranek: wszystko zależy jaki maluch się urodzi. Hania miała 4150g i 59cm, a w rozmiar 56 mieściła się na początku. Dużo ubranek w tym rozmiarze nie miałam dla niej. Na wyjście ze szpitala mieliśmy 62. Także dużo 56 bym nie kupowała - dokupić możesz zawsze ;-)
 
A mi się przypomniały czasy z początków ciąży....wczoraj słabo mi się zrobiło że szok, a dzisiaj powtórka z rozrywki plus wymioty, ledwo dobiegłam do wc...zdążyłam tylko torebkę odłożyć bo właśnie wyjeżdżałam na zakupy:baffled: Masakra poprostu,myślałam że normalnie zemdleję:szok: Teraz też nie czuję się najlepiej, jakoś tak niestabilnie....
Nie wiem od czego tak ale czytam że nie ja jedna...
Jak się nie poprawi to chyba się wybiorę do lekarza rodzinnego bo do gina dopiero 4 października, zresztą on olał moje słabe wyniki a może to od tego tak się dzieje...
 
Witam dzień ładny ale ja nie wyspana musiałam wstać o 6:00 :baffled: i dopiero wróciłam a na dokładkę jestem głodna jak nie wiem a obiad dopiero się gotuje :-(
Co do ruchów malucha to nic więcej się nie rusza jakiś straszny leń z tego dziecka ja nie wiem po kim?
A mam pytanie jaki rozmiar kombinezonu będziecie kupować o ile będziecie ? widziałam ładne na allegro używki nie drogie tylko kurcze sama nie wiem jaki rozmiar wziąć tak żeby wystarczył do końca zimy bo nie chciałabym kupować dwóch ?
A jeszcze chciałam zapytać o koła do wózka pompowane czy piankowe które są lepsze nie mam pojęcia a też pomału rozglądam się za wózkiem i nie wiem na co zwracać szczególną uwagę :confused: pomóżcie jeśli możecie
Uciekam do pisania konspektów blehhh pozdrawiam i życzę miłego dnia.
 
Szylwias mój maluszek tez coś ostatnio strasznie spokojny. Zawsze tak szaleje, a tu od wczoraj tylko czasami go czuję. Dziwne to i lekko stresujące, ale tak sobie myślę, że może jakoś inaczej się ułożył i dlatego. W czwartek będę u położnej, to koniecznie muszę usłyszeć serduszko.
Ja kupuje jeden kombinezonik w rozmiarze 56. Wychodzę z założenia, że styczeń i luty szybko zleci,a według mnie na marzec już taki gruby nie jest potrzebny. Jak urodziłam Nelcię, to pamiętam, że w marcu już jej nie ubierałam nic takiego grubego. Chyba lepiej kupić później taki cieńszy, ale dopiero po porodzie. Tzn. ja tak myślę;-)
 
A mnie dopadl straszny katar ;/ kicham jak opetana ;/ znacie jakies domowe sposoby?? ;/ maz (bardzo kochany :*) wczoraj zrobil mi syrop z cebuli :D fujjj :p ale jak ma pomoc to jakos go przelykam :-)
 
Hej dziewczyny!!!1
Chciałabym wszystkim bardzo podziękować za słowa otuchy które napisałyście, jest ich tak wiele że czuję ze nie jestem sama :tak:Naprawde wielkie dzięki za te słowa.

Tym które są ochore i maja dzieciaczki chore szczerze wspólczuję , życze Wam aby szybko wydrowiały bo zdrowe dzieci to wyspana mama:-).

Dzisiaj kupiłam bluzke z H&M Mama za 15,50 zł w seqenchendzie nówka więc opłacało się. W czwrtek ma przyjechac do mnie koleżanka z wózkiem niemieckim użytwanym raptem 2 razy przez dzidzię musze go obejrzeć a koszt całkiem niski bo za 250 zł w cenie godolka + wkład ocieplany do tego i piankowe kółka . Po zdjeciu gondoli zostaje nam spacerówka.
Teraz po obiadku chyba zrobię sobie małą przerwę na jakies spanko bo coś mnie muli.
Przesyłam Wszystkim mamom pozdrowionka i miłego poniedziałkowego wieczorku.
 
reklama
Hej :)

Szylwias ja kupiłam kombinezonik angielski i jest oznaczenie: 0-3 miesięcy. Kółka do wózka wszystkie moje kumpelki mamuśki mi poelcają również pompowane.

a33 udany zakup bluzeczki:) a wózek też super cena za taki zestaw.

Skorupka84 w ruch pójdą domowe sposoby na przeziębienie :)
Zdrówka życzę :)

M@linka ja też ostatnie dni czuję się jak z początku ciąży.
Dzisiaj znowu popołudniowa drzemka: 2godzinna.
Chyba, że dzisiaj pospałam sobie po wykonaniu obciążanie 75gram glukozy.

Gizmowa
regeneruj i ładuj akumulatorki...wyciągnij girki na kanapie i wypoczywaj :)


Czekam na męża i dzisiaj chyba obiadek na mieście w jakimś zacisznym miejscu :) hihi :) mam ochotę na restaurację grecką ;)
 
Do góry