reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Januarka - bedzie dobrze wszystko ,nie martw sie, ja tez tak na poczatku mialam, wszyscy mi wypominali ze cos jest ze mna nie tak, ze kiedys to sie caly czas smialam , a teraz jestem calkiem inna osoba, i ja tez przez to plakalam, chodzily mi rozne mysli po glowie czy jestem szczesliwa, czy dam rade temu wszystkiemu itd.. ale to przeszlo tak jak wymioty :-) teraz juz jestem ta sama baba co przed ciaza, moze nie do konca , bo placze troche o wiele czesciej :-) Wiec glowa do gory!!!!!!!!!!!!!!

A co do tunczyka- to wlasnie dzieki Magda ! , jak neta czytalam to apsolutnie zabronione, dlatego sie wolalam zapytac , 2 puszek tyg, napewno nie zjem, co najwyzej 1 na pol roku:happy2:
 
reklama
juz po wizycie-szczegoly w odpowiednim watku:-D
zaraz jede do pracy zawiezc zwolnienie i przy okazji zobaczyc sie z moja ekipa:-)
wszyscy mnie wspieraja:-D jest to moje pierwsza ciaza i wiedza jakie to dla mnie wazne,za kazdym razem jak sie tam pojawiam jestem milo przyjeta i czekaja na moj powrot.moja przelozona ostatnio mi sie zwierzyla,ze tez z mezem beda sie starac,a jest mlodsza ode mnie o jakies 4lata i najwyzsza pora;-).wiekszosc dziewczyn juz ma dzieci w wieku minimum przedszkolnym,wiec juz maja to za soba ;-) i sluza dobra rada.moja kuzynka ma 3letniego synka i w razie potrzeby tez mam do kogo sie zwrocic.jestem szczesliwa,ze bede mamusia,ale zarazem przeraza mnie macierzynstwo,czy podolam.ale staram sie myslec pozytywnie.coraz bardziej do mnie dociera,ze to na prawde nosze w brzuszku zywa istotke,ktora za niedlugo przyjdzie na swiat.ale dzis mnie wzielo na rozmyslania;)
jeszcze raz milego dnia zycze:-)
 
Natal84 życzę Ci na 1000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000% tego wyamrzonego chłopaczka:-D:-D:-D:-D:-D i sobie życzę też żeby lekarz jednak się nie pomylił:szok::-D:-D
 
Dziewczyny, skoro pomagacie tak kulinarnie... Macie pomysł co mogę podać na roczku synka?
Nie chce nic obiadowego, bo nie bedzie miejsca jeść. Pierwszego dnia będą znajomi z dziećmi, drugiego rodzina. :-)
 
hej:)

Magda bardzo ci dziękuje za odpowiedź, właśnie nie widziałam jak to jest tym wyznaczeniem terminu na cc jeżeli wiem od dłuższego czasu że pewnie będę mieć:sorry2:bo poprzednia też planowana była, Konrad się główką nie przekręcił w dół, próbowali nawet jakos ok 37 tyg przekręcać mi go przez brzuch ale strasznie bolało i zdecydowałam że chce cesarke, termin mi dali do wyboru, albo tydzień przed terminem albo w terminie a że byłam niecierpliwa to wybrałam wcześniejszy:-) fajnie że nie trzeba czekać w takim razie na akcje porodową bo to dodatkowy stres, ja bym się bała że przez to łożysko może coś nie tak pójść, jeżeli nadal będzie nisko to cc jak nic:-) swoją drogą to takie fajne i dziwne uczucie, wiedzieć z góry że tego i tego dnia będę miała malucha przy sobie, pamiętam jak nie mogłam się wtedy doczekać, jakby to wczoraj było....
Emilia powiem ci że mój M też tak miał jak poszedł z tym kolanem do gp to po obejrzeniu nogi lekarz się go pyta "to co pan by chciał żebym ja panu polecił/zrobił?" :baffled: a mój M nic nie myśląc odpowiedział mu że nie jest lekarzem i nie wie co jest najlepsze,później sam tez fizjo polecił.... ale wczoraj lekarz mu powiedział że fizjo nie będzie potrzebne i ma na 2 tyg tabletki. A i tak jak Magda powiedziała że może to być wskazanie do cc, znam pare dziewczyn co miały problemy z biodrami, plecami itp i nie było mowy o sn:no:no, ale życze ci żeby ból ustał:)

mamaaga o matko przeczytałam ten artykuł i nie wierze! masakra, co za debilka...:wściekła/y:powodzenia w przygotowaniach:))
natal ja tez usg mam 25.09 i też chce się upewnić, czy czasem połozna poprzednio się nie pomyliła bo ani ja ani M nie widzieliśmy w ogóle siurka:no:
Alicja fajnie że masz taką ekipe w pracy, aż miło czytać:-) u mnie za dużo osób by każdy z osobna się przejmował i pomimo że każdy z uśmiechem się pyta, jeżeli spotkam gdzieś w mieście, to i tak wiem że tylko kilka osób sie tak naprawde przejmuje i życzy mi dobrze:)

Gizmowa może jakieś sałatki np z kurczakiem i ananasem? coś w tym stylu:) może takie małe kanapki jako przekąska, albo po prostu wędlinke, serek, pomidorek i chleb na stół:)


my dziś wstaliśmy późno bo po 10 i dopiero co kończe śniadanie, ładna pogoda za oknem więc może wyskoczymy gdzieś na powietrze, M kupił Kondziowi piłke do kosza i cos przebąkiwał że jak będzie ładnie to pójdziemy, oczywiście ja w charakterze kibica:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry