reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Witam wieczorową pora W końcu się troszkę ochłodziło :-)
Dziewczynki ale Wam zazdroszczę że już wiecie co będziecie miały Ja już się nie mogę doczekać Mam nadzieję że w czwartek się już dowiem :-) Mi się marzy córeczka a mój M chce synka W sumie nie ważne co,ważne aby było zdrowe
Tak mi szybko lecą te tygodnie A Wam jak Nim się obejrzymy to będziemy już na porodówkach:happy: Pozdrawiam
 
reklama
Dziewczyny melduje, że żyje... a raczej mam wrażenie, że umre... Od wczoraj łebmi pęka, smierdzi i mdli, gembe mam cała w syfach i jestem 5 kg na plusie :baffled: jak ja mam pohamować głód... :-(Męża najchętniej bym rozsniosła i cały dzień przesiedziała z głowa pod kołdrą... to już 15 tydzień...kiedy to się skończy... męcze się jak stara baba, nie mam siły i ochoty na nic.....wszystko mnie wk... że tak powiem,brzydko... wszystko jest to du...
 
Witam sie rano jak prawie codzien ;) Znow pobudka byla po 4 choc nie wyspalam sie jakos bardzo to nie czuje sie zmeczona,nareszcie sie ochlodzilo mhmmmm jak przyjemnie :) A ja czuje sie swietnie od jakiegos czasu zadnych objawow ciazowych,bóli, nawet brzuch mnie nie swedzi moze dlatego,ze smaruje codziennie, az troche sie boje czy to jest ok tak nie czuc sie w ciazy? A moze to kolejny objaw na synka bo wiele osob mi mowilo,ze na chlopca kobiety czuja sie bardzo dobrze.


 
Ostatnia edycja:
witajcie:-)
w koncu pogoda pozwolila mi sie wyspac-jest czym oddychac i troszke chlodniej,ale przy okazji apetyt mi sie wyostrzyl i wczoraj to nie moglam sie najesc.jeszcze pare dni temu nie za bardzo mi sie chcialo jesc,jedynie sniadanko wsuwalam ze smakiem,a potem to juz sama nie wiedzialam co jesc,zeby zjesc cokolwiek.dzis tez ssanie w zoladku nie pozwolilo mi dluzej pospac.

kropka 87-mi dopiero takie hustawki nastrojow przeszly pare dni temu,ale ponoc to jeszcze moze wrocic. mi rowniez wszystko smierdzii obrzydzaja mnie widoki,ktore wczesniej mi nie przeszkadzaly.ostatnio jak bylam u kuzynki i jej 3letniemu synkowi gil z nosa wystawal,to az mnie cofnelo i staralam sie nie patrzec.robaki,psie kupki itp.tez tak na mnie dzialaja.
masakra...
mam nadzieje,ze to przejdzie bo nie wiem co to bedzie jak wlasne dziecko bede musiala przewinac...

wczoraj wieczorkiem chyba pierwsze ruchy dzidzi poczulam,dala znak,ze jest w brzuszku,jak milo:-D
 
Kropka ja żeby się wyładować kupiłam sobie zestaw do nauki języka włoskiego! I dzisiaj wdrażam plan w zycie! !!:) Jak jestem zmęczona to mniej mnie wszystko wkurza a poza tym ma się odczucie że nie zmarnowało się dnia:)
 
Witam!
Ja dzisiaj w ogóle spać nie mogłam. Wierciłam się, budziłam co chwilę, piłam... a do tego śnił mi się koszmar... że zaczęłam krwawić, a potem się okazało, że to hemoroid mi pękł (których nie mam) :p
W Krakowie ma być dzisiaj najcieplej w całej Polsce... więc nastawiam się znowu na upał. Choć teraz jest tak fajnie...

Miłego dnia wszystkim!!!
 
Witam się w chłodny i przyjemny dzień jest tak przyjemnie że chce się żyć :)
Ja za to ja zasnęłam to obudziłam się przed chwilą nie ma to jak własne łóżko już odzwyczaiłam się od spania u mamy hehe więc tamta noc była ciężka :-p
Kropka87 nie przejmuj się mnie wczoraj męczyły mdłości a co do humoru też tak mam zwłaszcza jak chodzi o teściową sama złapałam się na tym jak mi wszystko przeszkadza czego nie było przed ciążą najchętniej to bym się spakowała i poszła gdzieś daleko. Chyba trzeba to przetrwać a jak dalej tak będzie po porodzie to trzeba się będzie spakować heheh
Pozdrawiam i miłego dnia życzę wszystkim :-)
 
Januarka, ja poprzednio wcale nie czułam się dobrze na synka, teraz jak się potwierdzi, że synek to Ci powiem, że jest jeszcze gorzej. Ja nie wierzę w takie zabobony ;-)
Dziewczyny, ja najgorzej w tej ciąży czułam się po 12tc, wtedy kiedy powinno się już czuć świetnie :crazy:

Wczoraj mały zaczął w końcu kopać, a nie tylko miziać hehe :tak: Tak więc w końcu wierzę, że mam pod sercem dzieciaczka :)
 
Witam

Kropka lacze sie sie w bolu.. ja tez czuje sie koszmarnie i tak samo wygladam.. :szok:

Gizmowa zazdroszcze kopniakow.. u mnie narazie tylko jakie lekkie mizganie, jakby babelki pekaly

Dziewczyny tez was meczy ciagle zatkany nos? Spac sie nie da normalnie..:no:
 
reklama
Do góry