reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Kochane macham łapką na razie, bo staramy się weekend z malym wykorzystać, zaraz śmigamy ..............
 
reklama
Witajcie kobitki :)
Ogólnie weekend upalny i duszny. Mam dziś ogólnie doła jakiegoś wewnętrznego i na nic ochoty i siły:( Nie wiem czy to ta pogoda tak na mnie działa, czy co?
Pozdrawiam drogie forumowiczki. Do usłyszonka później.
 
Mieliśmy, aż jeden dzień upałów i znowu chłodniej :-) Nie ukrywam, że mi to odpowiada :-)

Dziewczyny czujecie ruchy? Pewnie już padł ten temat, ale no... ;-) Ja czuję coraz wyraźniej, ale i tak są bardziej nieśmiałe niż Tymcia na tym etapie ciąży :-)
 
Cześć!
co za upał :wściekła/y: nie do życia. i humor odrazu nijaki. już sobie z rana pobeczałam, swoją drogą, to ciąża jakoś tak łzy wyciska dużo łatwiej :-D


Gizmowa mnie czasem opukuje maleśtwo, ale czasem jest tak że i dwa dni nic nie wyłapuję. Ty to masz brzuchalka, fajowy, dziecie ma gdzie fikać ;-)
 
Hej dziewczynki!!!
Jakiś czas temu pisałam chwilkę z Wami, ale potem jakoś czasu nie miałam zbyt wiele. Poza tym do niedawna miałam takie mdłości i wymioty, że jak wracałam do domu to pragnęłam tylko leżeć. Przez wymioty schudłam 8,5kg (w sumie to mnie akurat cieszy, bo do szczupłych to ja nie należę) i na razie waga stoi w miejscu. Dzidzia chyba bierze ze mnie to co najlepsze... a zapasy to ja mam :p A do tego te upały... yhh koszmar. Duszno tak, nie ma czym oddychać. Masakra!

Mam nadzieję, że mogę do Was dołączyć... i że wciągniecie mnie na amen ;)

Pozdrawiam z upalnego Krakowa!
 
Cześć
ja nic nie czuje a już się nie mogę doczekać :)
wczoraj się ważyłam został tydzień do kolejnej wizyty więc skontrolowałam waga na szczęście po zmianie brania tabletek stoi w miejscu nic nie przytyłam bo po ostatniej wizycie zaczęłam się martwić wiec chyba faktycznie te tabletki powodowały taki duży wzrost wagi .
A pogoda u mnie też już lepsza choć słonko świeci to jest czym oddychać bo wieje wiaterek i na burzę się zapowiada.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia :-)
 
witam sie na dwie sekundy :/ Jest taki upal,ze nie jestem w stanie pisac czytac ani robic nic innegonawet siedzenie w taka pogode jest dla mnie wykanczajace a poruszam sie jak slimak co za pogoda plakac mi sie chce ;(((((((((((

 
Witam chyba udzielił mi się Wasz ostatni humor, dzisiaj chodzę zła, łatwo się denerwuję i irytuję :-( Nic mnie dziś nie cieszy. To już chyba hormony dają znać o sobie.
Wczoraj siedziałam cały dzień w domu przez ten upał, dzięki temu chyba łapię deprechę.
Dziś już u nas chłodniej, spacerek zaliczony
 
reklama
Do góry