reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Cześć!

nadrobiłam ale nie mam czasu się rozpisać więc napiszę w skrócie co u nas.
Mdłości raz są a raz nie ma, co dzień muszę sobie uciąć drzemkę w ciągu dnia bo inaczej nie funkcjonuje normalnie. Brzuszek rośnie ale fotka tkwi u mojego mężula na telefonie i co dzień zapominam mu przypomnieć żeby w końcu zrzucił na komputer :sorry:

wczoraj po 23 poczułam nasze dzieciątko, z pewnością to one! :-) zastanawiałam sie najpierw czy aby napewno ale po jakichś 15 minutach tak sie rozszalała że już nie miałam wątpliwości :rofl2: po tych akrobacjach spinała się macica i od nowa :-D w poprzedniej czułam wyraźniej,takie jakby dotknięcia ale A. był starszy wtedy o 3 tyg więc większy, teraz to było takie pyrkanie w brzuszku, musiała fikać niezłe fikoły :-) szczerze mówiąc to nie spodziewałam się czegokolwiek teraz, a tu mamy niespodziankę :tak:



w szpitalu w którym rodziłam A. nie trzeba było mieć żadnego zaświadczenia ze szkoły rodzenia to porodu rodzinnego, na izbie się tylko pytała czy rodzę sama czy poród rodzinny. i tyle.

jutro wybywam na tydzień niby wakacji, więc nie będę miała jak pisać :-(
 
reklama
Witam sie deszczowo :-/ pogoda taka że idzie oszalec
. Również polecam sklep C&A mają świetne ciuchy jak i dla dzieci tak i dla nas :-)
Dziś cały dzień prędze w domu sama z niunia bo pogoda sie nie poprawi a jeszcze zapowiadają burzę grad i możliwe trąby powietrzne :-( niech ten tydzień sie kończy i zacznie sie w koncu jakąś pogoda !!

Cześć
Nawet nie wiedziałam że jest sklep internetowy C&A - dzięki wam jestem do przodu :) Witaj natal
 
Witam po paru dniach nieobecności Wszystko wina neta Hmmm miałam troszkę do nadrobienia Ale to dobrze :biggrin2:
Ja z moim dzieciaczkiem zaczynamy dzisiaj 2 trymestr :tak:
Witam wszystkie nowe kobitki :biggrin2: Życzę bezproblemowej ciąży
Ja bym bardzo chciała rodzić razem z moim M ale on mi powiedział,że nie chce:no: Boi się he he On jest takim panikarzem że szok On jak się troszkę skaleczy i leci krewka to już panikuje i przeżywa Także zostaje mi rodzić samej Co do sposobu porodu to wolę naturalnie chociaż obawiam się tylko tego nacięcia Ale dam radę i nie ja jedna bo tyle kobiet to przeszło i jakoś dały radę to czemu ja mam nie dać Damy wszystkie radę :biggrin2:
Współczuję tym które mają mdłości i wymioty Trzymam kciukasy aby wszystko szybko przeszło Mnie to jakoś ominęło Na początku miałam mdłości i to wszystko Ani raz nie zaliczyłam pawika Oby tak dalej
natal84 widzę że masz termin porodu na 24 stycznia Super bo tak jak ja he he :-)
 
co do sklepu c&a jest fajny tak jak wczesniej pisałam ale z ciekawosci teraz sprawdziłam i sklep internetowy różni sie chociaż by od tego co ja mam w koszalinie. Byłam ostatnio wydać tam troche kasy ale żadnej rzeczy co kupiłam nie ma w sklepie internetowym
 
Hej Laski, Ja zawsze lubiłam chodzić do C&A ale w zeszły weekend wybrałam się z mężem aby poszukać spodni na mój rosnący brzuch(nie wspominając o tyłku:-D:-D) I fakt znalazłam spodnie ale tak jak zwykle ceny w C&A nigdy nie były zbytnio wygórowane tak teraz moja szczęka zahaczyła o kostki patrząc na ciążowe spodnie za 180 złotych. Wg mnie to trochę dużo jak za spodnie z których wyrosnę pewnie w przeciągu kilku tygodni. Jednak stawiam na allegro i gdzie są całkiem fajne okazje:-D.
 
hej :) ceny ciuchów ciążowych to jakiś kosmos... faktycznie na alegro można wyhaczyć fajne okazje, ja akurat spodnie kupiłam w vero modzie za 59zł więc okazja. (ale to w outlecie).
Wpadłam w wir sprzątania i to jakaś niekończąca się opowieść... przez to że kiepsko się czułam mam zaniedbanych kilka zakamarków ech.... ale już widzę światło w tunelu.
Oglądam jednym okiem tvn style, o kobietach które karmią piersią do 4, 5 i 8 roku życia - to jak dla mnie spore przegięcie!
Dziś wybieram się na zumbę z kumpelą, niestety nie widzę w okolicy dla ciężarnych, ale przecież jak poczuję zmęczenie to po prostu odpocznę :)
Poza tym chodzę na basen i mam zamiar na jogę :) teraz będę miała więcej czasu więc super. Mogę skupić się na ciąży :)
 
reklama
Domiska1 no pełen respekt z mojej strony ja się okropnie rozleniwiłam nic mi mi się nie chce, ani wychodzić z domu ani nic.:rofl2:
 
Do góry