reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

U nas dzisiaj znów pada :no:
Cały dzień spędziłyśmy dzisiaj z Hanusią u babci. Byłyśmy odwiedzić też moją dobrą koleżankę, która 3 tygodnie temu urodziła drugą córcię :-D Hanuśka cały czas ją głaskała po główce i całowała :-D

Dziewczyny! Zatrudnia ktoś nianie? Albo ma w planie!? Ja będę musiała.. Bo chce szybko wrócić do pracy po porodzie...Gdzie ja znalazlyscie? Ile kosztuje? Proszę o Pomoc!!
Hanus naszą córcią opiekowała się sąsiadka i drugim maluszkiem też będzie, bo lepiej trafić nie mogliśmy. Hania nawet teraz idzie do niej często w odwiedziny tak się przywiązała :tak:. Co do cen, to wiem, że jest różnie. Ja mieszkam na wsi i ustaliłyśmy, że płacę jej 4zł na godzinę. Miesięcznie wychodziło 450 - 600 zł. Pytałam znajomych i np. w mieście dziewczyny za 8h od pn do pt płacą niani za miesiąc 500zł, inne 700zł, a jeszcze inne 1000zł. Najlepiej popytaj znajomych o ceny w Waszej okolicy.


Dziewczyny jakie znacie sklepy gdzie jest jeszcze odzież ciążowa oprócz H&M? Nigdy się nie interesowałam i nie wiem :/
Kropka pod każdą odpowiedzą masz do zaznaczenia m.in. Cytuj, a obok Multi - Cytat. Zaznaczasz to drugie przy postach, które chcesz cytować i na końcu robisz Odpowiedz ;-)
A sklep polecam C&A: Sklep internetowy C&A | Modna odzież po niskich cenach nie tylko z ciążowymi ubraniami. Mają też m.in. super ciuszki dla dzieciaczków :tak:. Jak coś nie pasuje nie ma problemu ze zwrotem.
 
reklama
Nie no mnie się tyje cały czas, chociaż jem tak samo, słodyczy staram się wcale nie jeść... no ale więcej śpie i mam mniej ruchu, poza tym fajki rzuciłam, to metabolizm też czuje, że mi się pogorszył... zawsze była rano kawka i papierosik... Dzisiaj na obiad mam pierogi z kaputsa i pieczarkami, bo musi być troche ostro i kwaśno, a potem stwierdziłam, że upiekę strucle z jablkami i cynamonem (z papierówek, no bo musi być kwaśno) :p

Dziewczyny jakie znacie sklepy gdzie jest jeszcze odzież ciążowa oprócz H&M? Nigdy się nie interesowałam i nie wiem :/

Kurcze ja nie czuje żadnych prądów,ani nic brzuch cały czas jakbym mocno pojadła, nad spojeniem łonnowym takie trochę większe opuchnięte niby jest, piersi w szachownice z żył, ale już nie bolą, tylko nabrzmiałe... Skoro moje dziecko już jest wielkości brzoskwini, to brzuch chyba powinien się powiększyć nie??? A wygląda jakby był gruby.... Teraz już kiedy nie mam takiego apetytu, to chyba zaczne zmieniać nawykii jeść ostatni posiłek max przed 20... dupka mi urosła, uda powiększyły, twarz okrąglejsza, no i brzuch jakby był napchany macdonaldem :p musze miecmega wzdęcie żeby był jak piłeczka... ale właściwie, to czesto mam wzdęcia...

Dziewczyny co myślicie o aktywności ruchowej? Tzn. jakieformy polecacie oprócz basenu, bo mam alergie na chlor, a ozonowanych nie ma w pobliżu

Hej
Ja polecam Nordic Walking! Rewelka - przed ciążą robiłam 20 km! Teraz niestety musiałam odpuścić ze względu na to łożysko! Ale w ciąży taka forma ruchu jest wskazana - po pierwsze ruch na świeżym powietrzu i dotleniamy organizm a po drugie usprawnia krążenie! Spróbuj naprawdę warto i najlepiej weź kogoś do towarzystwa :) pogaduchy itp.
Ja tam ciążowych ciuchów wogóle nie kupuję pozostały z poprzedniej ciąży! Wolę kupić zwykłe legginsy i do tego tunikę - w czym mogę chodzić i po ciąży - bo naprawdę tych ciążowych później raczej się nie założy!
 
witam sie z herbatka:-) owocowa.
pogoda znowu nie rozpieszcza,na dzisiaj zapowiadaja wichury i burze,mam nadzieje,ze oszczedza nas ...
kolejny raz ogoreczki malosolne zrobilam,bo tylko to mi smakuje;-)
jesli chodzi o aktywnosc ruchowa,to ja staram sie codziennie,jesli pogoda dopisujespacerowac i to tak ok.godz albo i dwie,czasem 10km czasem mniej;-)
 
Witam sie deszczowo :-/ pogoda taka że idzie oszalec
. Również polecam sklep C&A mają świetne ciuchy jak i dla dzieci tak i dla nas :-)
Dziś cały dzień prędze w domu sama z niunia bo pogoda sie nie poprawi a jeszcze zapowiadają burzę grad i możliwe trąby powietrzne :-( niech ten tydzień sie kończy i zacznie sie w koncu jakąś pogoda !!
 
Dzieki:) chyba juz te najgorsze sa poza mna :-) Poczatek mialam fatalny, wymioty ranoo,po poludniu , wieczorem. Byly chwile ze mialam dosc . Ale teraz juz jest lepiej , chociaz mdlosci czasem wracaja :wściekła/y:, ale da rade wytrzymac.
Zapomnialam dodac ze to moja pierwsza ciaza! i mam nadzieje ze wszystko bedzie super jak do teraz :) zycze sobie i wszystkim mamciom :-)
I mmam pytanko. Jak wkleic suwaczek? bo cos mi to nie wychodzi:-D
 
reklama
Hejo :) Czarni to gdzie się wybierasz odpoczywać? Pochwal się :)

Z morza do morza :-D jedziemy na trójmiasto zrobić rundę po miastach i trochę odpocząć i wrócić kilka lat wstecz do zwariowanych czasów tylko ja będę najbardziej ograniczona ;-) ale mi to akurat wogóle nie przeszkadza. Będę ten czas mogła poświęcić mężowi :-D
 
Do góry