reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

reklama
I Ty M@linko? Masakra.
A chodzisz na kontrole? Masz kontakt z reumatologiem? Dowiadywałaś się może jak to może być po ciąży? Mi lekarz kiedyś powiedział, że w większości przypadków w ciąży jest super samopoczucie (naturalna immunosupresja), ale po ciąży następuje pogorszenie. Będę szukać gdzieś na forach kobietek, które mają RZS i rodziły, bo chcę się dowiedzieć jak to w rzeczywistości wygląda.

Wiesz, ja staram się nie dowiadywać co może być bo się tylko denerwować będę na zapas a u mnie i tak zawsze wszystko po swojemu i na opak niż mówią lekarze się dzieje więc zostawiam to opatrzności;-) Do reumatologa póki co nie jeżdżę, lekarka rodzinna daje mi skierowanie co jakiś czas albo jak się gorzej czuje to wtedy sprawdzamy czy coś się dzieje. Generalnie dolegliwości gorsze są jesienią przynajmniej u mnie a latem słoneczko dobrze działa na stawy. Mam nadzieję, że ciąża nam nie zaszkodzi i po będzie lepiej niż przed:tak:
 
A tak wogole to dzien dobry :-)
W sumie nie wiem czy taki dobry, zrobił mi się swędzący problem :confused2: Kurcze nigdy nie mialam takich problemów, w poprzedniej ciązy ani razu chociaz wiem ze w ciazy kobiety często są narazone na infekcje.... ale ja nie miałam nic, zaczeło mi sie kilka tygodni po porodzie! Miałam chyba jakas wysuszoną sluzówke albo obtarta po porodzie nie wiem i kilka tygodni sie leczyłam, i od tamtej pory nic az tu nagle znowu, wkurza mnie to ...:confused2::wściekła/y:


Dziewczyny wysłalam tylko kilknascie zaproszeń, jak komuś nie wyslalam to dawac znac to dośle :tak:
 
Też dostałam, dziękuje:-)

A my włąsnie wróciłyśmy od lekarza.. Lekarka powiedziała, że też nie wie co to jest.. Tylko, że zaognione krosteczki sa i dała nam maść z antybiotykiem.. Jedyne 18 zl:szok: masakra.. Mam nadzieje, że jej pomoże..

Marzenix współczuje problemu.. Mam nadzieje, że lekarz pomoże.
 
reklama
Ja też poproszę :)

Skorupka84 widzę że jesteś z Zielonej Góry. Ja mieszkam w Żarach a do Zielonej Góry jeżdżę do lekarza. W końcu jakaś "ziomalka" się pojawiła.:-)
 
Do góry