reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

hej dziewczyny. Ja wczoraj wróciłam z Krakowa, myślałam, ze padnę w ten weekend, ani maleńkiego powiewu wiatru! Pojechałam do przyjacióły, bo ma ogródek więc posiedziałyśmy w cieniu z jej 2 szkrabami, 3letnią moja ulubienicą hihi i 3 miesięczną kruszynką. Wieczorem miałam panieński mojej kumpeli, więc troszkę zabalowałam (sok, fanta, i mojito bezalkoholowe :)))) ale fajnie było.
Za to powrót pociągiem, który przez burze złapał 1,5h opóźnienia doprowadził mnie do szału. Jak dziś zadzwonił budzik to myślałam, ze go pogryzę!
 
reklama
Clue, Mamaaga a jaka waznosc maja te probki do stycznia dotrzymaja? :D
chyba dzis przyszly bo mama dzownila mi ze jakas paczka jest pewnie to jest to
 
Cluue wrzuć tego linka do tematu z linkami, bo tutaj zaraz przepadnie ;-)

ja dorzucę zaraz jeden link gdzie można próbkę kaszki dostać (1 porcja) mało ale zawsze ;)

ja za jakiś czas zrobiłam na męża i miałam drugą :-)
 
witajcie! ja cały weekend spedzilam w domu,brak tlenu i to słońce odebrały mi siły.taka duchota była,że masakra.dzis nadal goraco,ale juz bylam na malym spacerku. w nocy padalo to troszke lzejsze powietrze.
ja badania robiłam na nfz za darmo,jedynie za grupe krwi musialam zaplacic 22zl.
 
mamaaga4 dobrze wiedzieć, że nie tylko mój mi daje popalić;-) a wymęczył mnie wczoraj ostro, dawno mnie tak nie rwało...

titilaya to ja Ci powiem, że od dwóch dni mam wielkiego syfka pod nosem a od wczoraj opryszczkę na ustach właśnie:wściekła/y: to chyba przez ten upał, a że my jesteśmy teraz bardziej podatne na wszystkie świństwa to się nas czepiają:-(
 
Dotka85 na żadnym nie ma daty ważności, jest tylko okres przydatności po otwarciu. Ale na próbkach chyba nie ma terminów. Trochę to dziwne, ale cóż zrobić.
 
Cześć Dziewczyny.

Ilekroć zbliżałam się do kompa, by napisać, że wracam do życia, zaczynały się takie mdłości, że musiałam tulić się do klopika :eek: Dziś nieco odżyłam, w brzuchu trochę kręci, ale zebrałam się chociaż, by otworzyć kompa i zobaczyć co tam u Was. Pomysł z próbkami bardzo fajny. Ja tutaj zapisałam się na razie do takiego klubu dla rodziców i mają przysłać jakieś kupony zniżkowe. Wiem, że rozdają też gdzieś darmowe pampersy itp., ale nie zgłębilam jeszcze tematu.

Jutro mam usg i już nie mogę się doczekać :tak: Ostatnio naszą kruszynkę (lub dwie?) widzieliśmy 6 tyg. temu i jestem ciekawa co się jutro okaże - czy będzie jeden skarbek czy dwa.
 
Kaja to czekamy z niecierpliwoscia na wiesci, ale skoro te mdlosci daja Ci tak w kosc to moze sa 2 istotki ;)
 
reklama
Kaja powodzenia na usg, ja tez mam jutro z tym ze pierwsze,a objawy jakby nagle przeszly ostatnio. Daj znac czy twoje szczescie bedzie podwujne
 
Do góry