reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Dotka85, niee ten drugi gin co na 17 idę do niego to prywatnie a sprzęt z nfz u mnie ma niezły to w miare nowy szpital. Niedawno stał się szpitalem regionalnym więc nie wiem kurcze za bardzo co zrobić. Boję się trochę że jak tamci z NFZ zrobią wpis w książeczkę to kurcze mój gin się wkurzy. Wiem mam problemy jak panna w czasie dojrzewania ;-).Kurcze ale nie lubię jak sytuacje mi się tak zakręcają. Później trzeba to odkręcać i takie tam... Chyba to prawda że kobieta w ciąży nie ma zbyt jasnego umysłu :-D:-D.
 
reklama
jesli bardzo chcesz podejrzec to idz, ale ja jestem zdania ze ciaze powinien prowadzic 1 lekarz i jemu zaufac, a tak to jeden powie co innego drugi co innego i tak rodza sie watpliwosci i potem sie czlowiek zamartwia czy aby na pewno wszystko jest ok, ja zrezygnowalam z mojego lekarza na nfz i chodze do jednego prywatnie, tak chyba jest najlepiej jak jeden ciaze prowadzi, chyba ze by Ci sie udalo uniknac wpisu do ksiazeczki ale to chyba byc musiala sklamac ze zapomnialas wziac ;) zrob jak uwazasz, zgodnie ze swoim sumieniem i serduchem ;)
 
Nie powiem że nie przyszło mi do głowy aby iść na badanie i powiedzieć że zapomniałam książeczki. ale tak właściwie obejrzałam maleństwo w czwartek, ale skubaniec nie chciał się pokazać rączki miał przy samej buźce :-D. Niestety nie dostałam zdjęcie ale liczę że następnym razem dostanę :-D. Dobra zadzwonię jutro do mojej przychodni na nfz i powiem że rezygnuję z badania u nich.
Musze zmienić kilka rzeczy w moim paseczku bo lekarz zmienił mi datę porodu na 19 stycznia. Niby tylko 4 dni różnicy ale kurcze wg suwaczka moje maleństwo powinno mieć 5 cm a wg USG ma 4 cm:szok:. Chyba moja ciąża jest młodsza niż na początku przewidywano :-D.
 
oki ;) ja mam suwak od OM bo wiek ciazy jeszcze sie pare razy moze zmienic, dla przykladu na moim 1 usg fasolka byla mlodsza o 3 dni niz OM, a na kolejnym byla juz 3 dni starsza niz OM, wiec to jeszcze sie moze pare razy zmienic
 
Hej dziewczyny, upał nie odpuszcza, ale dzisiaj spędziłyśmy pół dnia na basenie z córą. Dobrze, że przy brodziku dla dzieciaków, jest olbrzymi dąb, więc mnóstwo cienia. Ale przez to woda w brodziku jest lodowata, chociaż mojej córci to nie przeszkadza.
Jutro idę na badania z krwi, toksoplazmozę i jeszcze jakieś inne.
Czy jak chodzicie prywatnie to płacicie coś za badania? Mój daje mi skierowanie, ale i tak muszę płacić za badania, przynajmniej tak miałam przy moczu i glukozie.
 
Czesc dziewczyny

A co tutaj tak pusto od kilku dni??
Ja dzis miałam cały dzień zajęty, u teściów bylismy bo rodzinka sie zjechała a potem musiałam do sklepu jechać zakupić jakies spodenki krótkie bo mają byc upały u nas teraz a ja nie mam w czym chodzic :confused2:
U tesciowej sie objadłam a teraz leniu****e sobie i meczyk oglądam :tak:

Dzis załozyłam getry ciążowe które nosiłam w poprzedniej ciąży i zauważyłam dopiero zaokrąglony brzuszek, bo w spodnie swoje normalne wchodze tylko jak siadam to czuje delikatny dyskomfort, a prawda jest taka ze im szybciej sie zaczyna nosic ciążowe rzeczy czyli luźniejsze na brzuchu tym szybciej ten brzuszek sie "wywala" heheh:-D
Także foteczke wstawie w odpowiednim watku :tak:
 
Cześć dziewczyny!
Będę okrutna i powiem że nie chce mi się was nadrabiać i czytać bo mam straszne zaległości - przez tę pracę ale teraz 2 miesiące wolnego więc będę na bieżąco! Widzę tylko że nas troszkę przybyło! U mnie upał niesamowity nawet teraz wszystkie okna pootwierane i nie ma żadnego przewiewu, mój synek cały weekend w basenie przy domku się pluska! Ale też cierpi, no nic musimy to przetrwać! Czuję się ogólnie dobrze nie mam już mdłości tylko ogromny apetyt ale narazie nic nie przytyłam - może brzuszek mi troszkę wyskoczył. W środę jedziemy z mężem na USG prenatalne i będę miała dokładne wymiary naszej dzidzi więc pewnie się pochwalę na forum! Pozdrawiam was dziewczyny i przepraszam że tak dawno się nie odzywałam.
 
Witam się i ja :-D
Wreszcie dzisiaj trochę odespałam ostatnie tygodnie :tak: Najbardziej się cieszę z tego, że już mam WOOOOOLNEEEE :-D:-D
Od jutra zaczynam ostre odpieluchowywanie Hanusi. Zobaczymy jak nam pójdzie :tak:. Ona niby wie o co chodzi, ale na nocniku wstrzymuje siku, a ledwo zejdzie, to sika.

Dorotqua jak bardzo Ci zależy to idź i powiedz, że zapomniałaś książeczki. Ja jak byłam na prenatalnym to cały opis dostałam wydrukowany, a w książeczkę nic nie wpisywali.

Czy jak chodzicie prywatnie to płacicie coś za badania? Mój daje mi skierowanie, ale i tak muszę płacić za badania, przynajmniej tak miałam przy moczu i glukozie.
Niestety tak :baffled:

Powodzenia na jutrzejszych wizytach :-D
 
Cześć dziewczyny!
Widzę tylko że nas troszkę przybyło! .
Bo się rozmnożyłyśmy :-D:-D:-D

Madziamadzia powodzenia w odpieluchowaniu, nie jest to łatwe zadanie. Z moją walczę już od maja. Jeszcze wpadki się zdarzają niestety, pampka jednak mała ma tylko w nocy i ewentualnie na dłuższy wyjazd.
Stosuję metodę żelek, jak zrobi siuku to dostaje jedną żelkę, cwaniara mała tak się już nauczyła, że jak kiedyś już powiedzieliśmy jej, że ona umie sikać na nocniczek, i żelek nie będzie, to zaczeła lać w majty. Więc żelki wróciły. Dobrze, że chociaż na dworze robi ładnie i nie woła żelki.
 
Ostatnia edycja:
reklama
madziamadzia powodzenia :) ja miałam to samo z Oliwką wiedziała gdzie jak pokazać a tylko zeszła z nocnika od razu sikała....
zostawiłam to naturze i miną miesiac i sama przybiegła mama siku :) i tak zostało :) z tym drugim był problem ale po 2 miesiacach zakończyliśmy całkowite pieluchowanie
 
Do góry