reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Niestety Rossmanna w moim mieście zamknęli lub gdzieś przenoszą... Ze strony głównej zniknął adres placówki. Lady speed stick i krem niekupione echhh...
 
reklama
Hej
Ja jeszcze chodzę w normalnych ciuchach i spodnie są dobre nawet luzy mam przed tym jak schudłam wiec jest ok :p ale jak jestem w sklepie i mam coś kupić to parze żeby teraz w tym chodzić i ubrać jeszcze jak urosnę :-)
Dzisiaj miałam siostrę u siebie ( 5 lat) i jestem tak zmęczona, że zaraz padnę :p
właśnie zbiera się na burze więc może troszkę lepsze powietrze będzie bo u mnie duchota że szok
Pozdrawiam wszystkie i trzymam kciuki za dziewczyny z różnymi dolegliwościami :)
 
:-( nie przeżyję tego w takim razie! Rano budzi mnie głód, jak próbuję przetrzymać i nie jem to dostaję drgawek, oblewa mnie pot i jest mi niedobrze. Dzisiaj też tak miałam... Lekarz mówi, że to z nerwów, ale ja się niczym nie stresuję, nie mam zmartwień, powiedział, że po ślubie to minie. Nie będę w stanie wejść w auto i jechać na badania bez zjedzenia czegokolwiek...
 
titilaya nie możesz wziąć jakiejś koleżanki albo kogoś żeby z Tobą szedł ? Może znajdzie się ktoś kto mógłby Cie zawieść i Ci towarzyszyć. Ja szpital mam dwa kroki od domu i na nogach szłam 4 minuty, musiałam wziać Tżta, bo kilka razy na pobieraniu krwi zdarzyło mi się zemdleć na szczęście tym razem się obyło. Też jeszcze wtedy od rana czułam straszne ssanie w brzuchu jak tylko się obudziłam. Dlatego poszłam od razu po wstaniu w torbie miałam jabłuszko i batonika i od razu jak wyszłam z gabinetu wzięłam się za szamanko bo nie mogłam już wytrzymać.
 
Witam dziewczyny,

tak jak obiecałam piszę. Ja już po dzisiejszej wizycie; wszystko OK. To już nie fasolka, to "kawał"dziecka jest. Strasznie się wzruszyłam bo tak zabawnie fikało koziołki, przekręcało się i machało rączkami. No po prostu cud jedyny w swoim rodzaju:-):-). Na 4 lipca mam się zgłosić na badanie potrójne Pappa. Toksoplazmoza chyba w uśpieniu więc dobrze ale dla 100 % pewności z wynikami mam się zgłosić do specjalisty chorób zakaźnych. Więc chyba mam same dobre wieści jak na razie.

Co do akcji w rossmannie to ja już sobie kartę aktywowałam. W sklepie leżą takie grubsze gazetki, w środku jest karta, którą trzeba aktywować przez internet. Jedyny kruczek to to że trzeba podać wiek dziecka bo akcja dotyczy dzieci do 36 miesiąca życia. Więc jeśli takie posiadacie to super a jak nie to musicie tak jak ja sobie takie zmyślić. Ja jeszcze swojej karty nie używałam ale niedługo pewnie skorzystam.

Pozdrawiam i kolorowych snów:-):-):-):-):-)
 
Nikt nie może ze mną jechać, TŻ 2 tys. km ode mnie na kontrakcie, wszyscy inni niestety pracują, ale muszę dać radę, spakuję jedzenie, wezmę 2l wodę niegazowaną i jakoś przetrwam... innej opcji nie ma
 
hej dziewczyny
a c tutaj tak cicho??

titilaya dasz rade, ja w poprzedniej ciąży prawie zemdlalam tyle krwi mi pobrali za pierwszym razem, naszczescie teraz bylo ok, ale fakt ze najlepiej po pobraniu zjesc cos slodkiego np Marsa :tak:
mamaaga4 super ze dzidziolek juz taki duzy ;-) ja tez sie zastanawiam czy jechac do poradni genetycznej na badania, wprawdzie jestem juz zapisana, bo wiem ze warto zrobic takie badanie nawet jak sie nie ukonczylo 35 lat, ale juz sama nie wiem czy jecha ctam czy zrobic standardowe badanie prenatalne u gina okolo 13 tc.....

u mnie najblizej takie badanie mozna zrobic w szczecinie, większość moich znajomych pojechała tam na badanie zeby w razie co wykluczyć wszelkie choroby itd, pomimo iz są młodzi i w rodzinie żadnych chorób nie było, ja nie pojechałam w zeszłej ciąży bo za późno się skapnełam, a potem pół ciązy myslalam czy wszystko ok, teraz sie zapisałam juz z góry a w sumie nie wiem czy jest sens jechać, na ostatniej wizycie gin juz powiedzial ze juz moze mi powiedziec ze widzi ładną kość nosową i kręgosłup "cieniutki", jeszcze oczodołów nie było widać bo to był 10 tcdopiero ale czyli ze jak narazie wszystko ok, nie wiem juz co robic....

u mnie dziś pogoda brzydka, pada od rana wiec chyba w domku z synkiem posiedzimy :tak:
 
reklama
ja bym nie robila, jesli na usg by wyszlo cos nie taki lekarz by kierowal to tak, ale jak mowisz ze wszystko ok na usg to po co sie stresowac dodatkowo i tak juz dziecie jest ;)
 
Do góry