reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Witam się i ja :) Gorąco od samego rana, jak wyszłam z autobusu, uderzyło mnie gorące powietrze jak na zagranicznych wakacjach, niestety budynek biura przypomniał mi że to normalny dzień pracy grrrr
Czuję się nawet dobrze, ale jakoś życia mi brak, chętnie bym przyłożyła głowę do podusi. Wczoraj mnie tak wkurzyła jedna baba z pracy, że myślałam, że wybuchnę! Wredna rura, najlepiej napierdzielić, a potem szukać jelenia, który to naprawi. Ech szkoda gadać, jeszcze trochę i zniknę na L4 i niech się tu pozabijają :)))
 
reklama
Cześć!

Witam nowe mamusie!

Odzywam się i ja, nie mam ostatnio natchnienia, ani sił siedzieć przed komputerem, ale żyję, jestem i podczytuje co jakiś czas. jak zbiorę siły uzupełnię tabelkę.
u mnie z mdłościami różnie, raz są raz nie, tylko migrena wróciła.
Fasolki nadal jeszcze nie widziałam...
Strasznie się męcze i chce mi sie spać.
Udało mi się jakiś czas temu zjeść rosół (nawet sama go zrobiłam) i przed wczoraj schabowego. Aż się boje o swoje wyniki jak porobie badania...
Mój synalek zaczyna się buntować a ja nie mam siły z tym walczyć, echh. w domu mam totalny sajgon, nic mi się nie chce.
co do ubrań, ja musze rozpinać guziki, jedne spodnie mam bardzo niskie więc nie uciskają z guzikiem, ale i tak po domu śmigam w dresach, a że rzadko wychodzę więc rzadko mam problem z wyborem jeszcze dobrego ubrania.
zaczyna mi przeszkadzać brzuch podczas spania, ja śpię na brzuchu i jakoś się nie wygodnie robi, zaczęłam się nawet zastanawiać jak to tak, tak szybko? w poprzedniej było później, i tu doznałam olśnienia, że taki brzuszek jak mam teraz miałam później więc skoro ten późniejszy jest teraz to ma prawo mi przeszkadzać, więc zasięgnęłam swojego starego sposobu, na boczek, (jeśli to prawy boczek to prawa noga prosto, lewa zgięta i pomiędzy poducha :-D) nic nie gniecie, nie ciągnie i jest wygodnie :tak:
cycki mnie nie bolą, tylko swędzą, patrze na rozstępy, bo kilka mam, i zastanawiam się czy to stare czy są też nowe i to one swędzą :confused:
brzuszek nie boli, czas coś zakłuje, pociągnie, ale raczej nic złego się nie dzieje.

Mój synek to cudak, mówimy mu że mama ma w brzuszku dzidzi, to się śmieje, przygląda brzuchowi, do pępka zagląda :-D i mówi dzidzi, dzidzi, tuuuu, a czasem jak sie go zapytamy gdzie dzidzi, to robi "hmmmmm" podciąga swoją koszulkę i pokazuje TU DZIDZI :-D wczoraj oglądałam taką książeczkę dla dzieci, o tym ze mamie rosnie brzuch i dlaczego itd, ale chyba z zakupem poczekam az ten brzuszek bedzie sporo wiekszy i mały zakuma ze faktycznie ktoś tam moze byc, bo czasem się patrzy i zastanawia :happy2: pamiętam jak synek siostry (taka sama różnica między jej dziecmi a naszymi bedzie, jej syn z początku kwietnia a moj z konca marca, moje dziecie termin na 29 stycznia a jej cora z 27 stycznia :-D) i mówił do brzucha, "ola, wyjdz juz, tam jest ciemno, ja tu mam zabawki, pobawimy sie" i takie tam :)

życzcie mi powrotu energii! :blink: bo oszaleje :dry:
 
Cześć mamuśki;-) nowy dzień, zobaczymy czy zmęczy nas tak jak wczorajszy...u nas burza łaziła cały wieczór,a duchota nie do wytrzymania:baffled:
Milusia mam nadzieję że Twoje wróżby się sprawdzą;-)
dotka i titilaya witam w klubie,ja też wczoraj cierpiałam na bóle brzucha i nie obyło się bez nospy:-( na szczęście typowo bolał mnie żołądek więc troszkę mniej się denerwuję.
Co do ciuchów-generalnie to mało jem więc schudłam jakieś 1,5 kg... ale mimo to guzika w spodniach już nie zapnę, wyruszyłam też wczoraj na zakup nowego stanika bo w moich dostaję już czasem bezdechu;-)
Deszczyk przesyłam Ci trochę pozytywnej energii chociaż sama mam jej niewiele, ale co tam podzielę się:tak:;-)
 
Dziewczyny przeszło mi :) Schylać się nie mogę jeszcze, bo troche boli, ale ogólnie spoko. Wczoraj o 22 (chciałam tak późno żeby było chłodno)spakowałam się id kierunek Częstochowa. Puściutko na drodze, 1h 10 minut i byłam na miejscu. U mamusi ogród jest i wyleguje się w cieniu z moim psem. Jutro na wieś pojade odwiedzić babcie na cały dzień za Cz-we. We wtorek mam egzamin, więc będę musiała wrócić.Będę teraz rzadziej pisać, bo ciągne neta z telefonu, i muli strasznie. Co do brzucha, to chodze w spódnicy i t-shercie i nie da się już ukryć ciąży. Dziewczyny co to są te pasy ciążowe?
 
O, dzięki za linka do pasów, na pewno się za jakiś czas przydadzą jak koszulki zaczną być za małe ;). ja na chwilkę wyskoczyłam do rossmana i jest ich jakiś nowy program rossnę, wydają gazetkę na temat ciąży, porodu, macierzyństwa, pielęgnacji Maluszków, bardzo fajnie napisane, do tego nr dołączona jest karta klienta. Jeśli macie dostęp do rossmana to polecam, może nam się przydać. A gazeta jest bezpłatna :)
 
Witam Dzisiaj byłam na ryneczku Jak przyszłam do domu to byłam tak zmachana, że szok Normalnie, jak bym przebiegła parę kilometrów Ja również już się nie mieszczę w moje ciuszki Wszystko jest tak jakoś opięte Muszę sobie kupić coś luzniejszego milusia 83 My w sumie od ślubu się nie zabezpieczaliśmy ale również też nie obliczaliśmy dni płodnych Po prostu jak mieliśmy ochotę to heja Dopiero od września 2011r zaczęłam zwracać uwagę na dni płodne i żeby wtedy się kochać Na początku tego roku wylądowałam u gina(u nowego ) z dziwnymi plamieniami po okresie On mi stwierdził ogromną torbiel i nic innego poza tym nie było widać Jeszcze za nim do niego poszłam to zrobiłam sobie 2 testy ciążowe które wyszły pozytywnie i bete która wskazywała ciąże Także szykowałam się na natychmiastową operację A że nie chciałam być operowana u siebie w mieście( tu miałabym laparotomię a ja chciałam laparoskopię ) to pojechałam do innego gina który położył mnie w szpitalu w którym pracuje Tam trzymali mnie tydzień czasu zanim zrobili laparoskopię Robili mi co drugi dzień betę która cały czas rosła ale nieprawidłowo a ciąży pozamacicznej nie było nigdzie widać W końcu położyli mnie na stół Po operacji okazało się, że ta ciąża była tak schowana w jajowodzie za tą torbielą że żadne usg by jej nie wykazało Także pozbyłam się całych lewych przydatków Po operacji miałam zaczekać aż przyjdą 2 miesiączki i zacząć się starać Także w drugim miesiącu po pozwoleniu udało mi się zajść :-) Cieszę się bardzo bo mając jeden jajnik różnie to bywa :-)
 
reklama
Moja córcia też dobre teksty na temat dzidzusia ma np pyta czy może usiąśći czy dzidziusia nie zgniecie, albo mówi ze nie wolno dziudziusia podglądać bo się wstydzi (chodziło o to zeby mi koszulki nie podciągała):-D
 
Do góry