reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

:-) właśnie wróciłam od lekarza i znowu widziałam swoją fasolkę ma już 36mm,serduszko bije i wszystko jest ok!
no i zwolnionko dalej ciągnę ze względu na charakter mojej pracy i te bóle w podbrzuszu i mdłości czasem są masakryczne
miło było zobaczyć człowieczka,którego nosi się pod serduszkiem:-)
termin mam na 12 stycznia
 
reklama
hej

domiska ja czasem tez rozpinam guzik jak w domku siedze, a tak to chodze w dresie po domku ,jeasny juz po malu ciasne sie robia mam nadzieje ze na urlop jeszcze w nie wejde:sorry2:
niebieska wspolczuje problemów w szkole, niestety tak jest że rzadko kiedy polak za granicą pomoże, współczuje twojej córce, mojej znajomy syn tez chodzi do ang szkoły i na początku miał problem z jednym chłopakiem anglikiem, gnębił go itp aż w końcu na przerwie przy wszystkim mu spodnie z majtkami ściągnął:baffled:niestety debili nie brakuje na świecie, oby wasza sytuacja się wyjaśniła
filkat, skorupka84

spadam dalej do pakowania, póki co zrobiłam sobie przerwe na miskeczke nachosów, a potem do pracy lece :(
 
dotka85 no niestety to są skurcze , zawsze takie bóle mam na okres
ada1989 no niestety miał miejsce kolejny incydent, zadzwonili dziś ze szkoły ze mam odebrać córkę, poszłam po nią i rozmawiałam z nauczycielami, córka narazie będzie chodziła do tzw. bezpiecznej strefy, zaczynać będzie lekcje później i wcześniej bedzie kończyła,szkoła zapewniła że Oliwia będzie chroniona i ze nic jej się nie stanie a z tamtymi dziewczynami wogóle nie bedzie miała styczności, dziś wróciła kolejna z gnębiących która była zawieszona jakiś czas i chciały zaciągnąć córkę w miejsce bez kamer i tam się z nią rozprawić
 
fikat, Ineska7, Skorupka84 witajcie! ;-)

Alicja32 ja jutro zobaczę swoją i nie mogę się doczekać :-)

niebieska taka agresja w szkole to ciężka sprawa, ale tak chyba było od zawsze. Z tego co pamiętam, kiedy chodziłam do szkoły to zawsze była grupka nieznośnych dziewuch, które chciały zastraszyć resztę, tylko w Polsce zawsze się przymyka na to oczy. Szkoła ze swojej strony nie oferuje żadnej pomocy i później dobiegają nas informacje z tv, że 13-latka wyskoczyła z okna, bo koleżanki ją rozebrały przy całej klasie i wrzuciły film na youtube itd. Takie zachowania mogą doprowadzić do tragedii więc na Twoim miejscu cieszyłabym się, że mieszkasz w kraju, w którym wobec takich sytuacji szkoła, nauczyciele nie przechodzą obojętnie. Dzięki pomocy jaką zaoferowali, tzn. tej bezpiecznej strefie, wszystko na pewno wróci do normy i będzie ok. Musisz wspierać córkę
 
Hej dziewczyny. Matkooo cały weekend na płasko w łóżku przeleżałam... pomogło... dzisiaj jestem już na chodzie tylko jeszcze schylać się nie mogę. Wieczorem, jak już będzie chłodniej planuje spacer żeby kości rozruszać, bo zachwile od braku ruchu będę jak pączek wyglądać. Obyło się bez leków przeciwbólowych i wizyty u lekarza, mam nadzieje, że to cholerstwo nie wróci:baffled:. Masakra. Jesttak gorąco, że mam wszystkie okna pozamykane i rolete zaciągniętą w salonie w jednym oknie, żeby nie napuścić tego ciepła... Dopiero wieczorem wszystko pootwieram. Kurcze tak bym zjadła już fasolke szparagową, ale 18 zł kg ;/, a mrożona nie jest taka smaczna.Od dzisiaj ustaliłam z mężem, że przechodzimy na zupełnie zdrowy tryb życia. Skoro potrafiłam kawe i fajki rzucić, to nawyki żywieniowe też będę potrafiła zmienić. Myślałam, że będzie problem z mężem, ale sam stwierdził, że zaraz będzie bliżej 4o tki niż po 30 tce i nie chce wyglądać jak stary grubas -jak on to określił. Mnie też już prawie 3 kg wskoczylo-ale to wszystko przeze mnie... Zaczęłam jeść wszystko i jak zawsze się raczej pilnowałam, tak teraz od 20 maja hulaj dusza piekla nie ma...O nie, nie... Myśle o pilatesie dla ciężarnych... Na basen nie będę chodzić, bo się nie rozbiore (wstydze się)

Niebieska skontaktuj się z lekarzem... skurcze z bólem pleców mogą być groźne...
 
titilaya powiem ci że zaskoczyło mnie jak szkoła do tego podeszła, bardzo się przejeli, zaopiekowali moją córką, zapewniali ją że nie pozwolą zeby coś jej się stało, mnie zapewnili że napewno tego tak nie zostawią, że dziewczyny za to odpowiedzą, a córka zacznie chodzić na normalne lekcje dopiero jak ona wyrazi na to zgodę, oni jej nie będą do nieczego zmuszać
 
Kropka87 wiem że ten ból to nic dobrego i dlatego to mnie tak martwi, a tutaj w tak wczesnej ciąży to raczej nic z tym nie zrobią. Najgorzej że nie mam skąd wziąść nospę :(
 
Cześć dziewczyny,

niebieskaa81-przeczytałam w googlach że angielskim odpowiednikiem no-spy jest buscopan-działa rozkurczowo na mięśnie gładkie jelit - cokolwiek miałoby to znaczyć. Jak masz kogo poradzić się w sprawie tej nazwy, może farmaceuta w aptece. Taką nazwę wygooglałam. Nie wiem tylko czy można brać w ciąży???!!!!

Chwilę mnie tu nie było bo miałam lenia i nie chciało mi się pisać, co nie znaczy że Was nie czytałam. Widzę że trochę nowych styczniówek dołączyło do nas, Witajcie:-).

Padam dzisiaj ze zmęczenia leżeniem, ukrop u mnie straszny tak jak i u Was.
Jutro mam w końcu wizytę i troszkę się boję, ale to chyba normalne. Po powrocie zdam relację.

Pozdrawiam Wszystkie serdecznie.
 
reklama
Kropka87 wiem że ten ból to nic dobrego i dlatego to mnie tak martwi, a tutaj w tak wczesnej ciąży to raczej nic z tym nie zrobią. Najgorzej że nie mam skąd wziąść nospę :(

Jeśli chcesz to ja ci jutro kupię nospe i wyślę pocztą, tylko napisz mi na priv dokładny adres.

A ja się objadam ze szok:szok:masakra na wszystko mam ochote (oprócz mięsa ale nigdy nie przepadałam). Najbardziej chce mi się owoców,na szczęście mam trochę swoich. Współczuje wam tych dolegliwości, ja jestem osłabiona ale najwyżej położe się jak córka śpi w dzień i to nie codziennie a tak nie śpie, nawet mało leżę a powinnam.
 
Do góry