reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Cześć Dziewczynki:) Myślałam, że to mnie tylko taki leń w ciąży ogarnął a tu widzę, że wszystkie się z tym borykamy:-( Mimo, że jestem już na L4 to ciężko mi się ogarnąć, zrobię zakupy, obiad i już mam dość...a jak pośpię chwilę w dzień czy popołudniu to już jestem do niczego do wieczora:no2: Ale trudno, damy radę co nie?;-) Mój brzuszek wyskoczył z dnia na dzień...ubrałam wczoraj obcisłą bluzkę i legginsy i doznałam lekkiego szoku...:biggrin2: ale to całkiem miłe uczucie;-)
Wikcia2007 nie zwlekaj z wizytą, lepiej się upewnić czy wszystko jest ok.
Miłego dnia i powodzenia w tym upale-będzie grzało dzisiaj coś czuję...:tak:
 
reklama
a ja tak patrzę na pierwszą kartę ciąży i patrzę, że też miałam te czopki ale ich nie brałam bo po witaminie mi przeszło a teraz patrzę, że dostałam ją w 9 tygodniu...więc to może samo przeszło a nie po tej witaminie całej...a ja ją tak zachwalałam i się cieszyłam, że mam sprawdzony patent na mdłości;/ (choć fakt wymiotów jeszcze nie mam)

ja też zasypiam na stojąco a jak już wieczorem się kłade to mam problem, żeby zasnąć wrrrr
 
No to i ja się dołączę do styczniowych mam, ja mam termin na 5-8 stycznia, mdłości mam przez cały dzień :-( i oby niedługo się skończyły



 
Ostatnia edycja:
cześć! odzywałam się tu już ok miesiaca temu ale się przypomnę :) Termin mam na ok 11 styczeń. To moja pierwsza ciąża i strasznie się boje jak to przeżyję :szok: Ciąże rozpoczełam od szpitala z powodu plamień, po tym byłam miesiąc na zwolnieniu, wróciłam do pracy na tydzień ale dzisiaj juz jade do mojego lekarza po zwolnienie bo mdłości mnie wykańczają :baffled: Normalnie czasami żyć się nie chce :baffled::baffled:
 
Ostatnio sie nie odzywalam rownież z powodu mdłości :((( ja już czuje sie z tego powodu nerwowo wykończona ... Nie wiem jak bedzie dalej ale sobie tego nie wyobrażam :((( nie daje już rady:(((
 
Witam Hmmm ledwo wstałam Jeszcze taki ukrop dobrze że w domku zawsze troszkę chłodniej:rolleyes:
wikcia2007 no i jak plamisz jeszcze Mam nadzieję że poszłaś do lekarza Daj znać jak wrócisz Trzymamy kciuki żeby wszystko było ok
Ogólnie nie lubię nabiału Zmuszałam się zawsze aby przynajmniej pary razy w tyg. zjeść jakiegoś jogurta albo wypić szklankę kakao Teraz w ciąży to na samą myśl o nabiale robi mi się niedobrze Mam nadzieję że nie zaszkodzę tym fasolce i będzie się dobrze rozwijała
 
witam
ja też chodzę mega zmęczona, na nic nie mam sił, a do tego od dwóch dni boli mnie brzuch i dół pleców a skończyła mi się nospa , znajomy miał mi przywieść z Polski ale zapomniał, zaczynam się martwić czy wszystko jest dobrze
jak by tego było mało mamy problemy u najstarszej córki w szkole, 3 dziewczyny które chodzą do tej szkoły dłuzej strasznie ją gnębią, dzis musimy wybrac się do szkoły i zobaczyć co oni mają zamiar z tym zrobić, bo jest coraz gorzej, w piątek pół godziny przetrzymywały ja w toalcie, wyzywały i szarpały i niechciały wypuscić na szczęście do toalety weszła nauczycielka szukając uczniów i córa uciekła. Ja nie rozumię dlaczego Polacy tak się traktują za granicą, zamiast trzymać się razem
 
M@linkato pochwal sie tym brzuszkiem w galerii ;)
Niebieska a boli Cie centralnie jak skurcze maccicy? czy raczej od jelit? mnie cala sobote tak wiercilo ale to jelita byly, po no-spie jak lyknelam to sie uspokoilo troszke jakby

wspolczuje Wam tych mdlosci i wymiotow mnie to kompletnie ominelo, wiec chyba jestem w tym wzgledie farciara :D tylko cycki mega bola ale to jest akurat do zniesienia
wczoraj tez w ciagu dnia przesplalam 1,5 h a potem bylam jeszcze bardziej nieprzytomna :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry