reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

madziamadzia ja po weselu brata (12tydz) wylądowałam w szpitalu, nie tańczyłam dużo, żadycj oberasów nie wywijałam :-) ale u mnie doszedł niski progesteron i mega awantura z taką jedną :wściekła/y: więc samo wesele nie było powodem aczkolwiek nie pomogło. więc uważaj na siebie ;-)
 
reklama
Dziewczynki pomóżcie, mam przyjmować luteine dopochwowo ale to są tabletki(a nie globulki), nie wypadnie mi? Mam leżeć jak sobie włoże? Jakoś tego nie widze:baffled:
 
Dzięki dziewczyny :) Pocieszyłyście mnie, naprawdę :) Co ja mam z tym spaniem? Tylko się położe i już kimam. Zjadłam 2 cukierki i mnie zmuliło :wściekła/y: a było tak dobrze.... poleżałam i ten krzyż puścił, ale znowu mnie muuuuuuliiiiiiiiiiiiiii:no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Dziewczyny dziękuję Wam bardzo za wsparcie. Na razie leżę..pobolewa mnie podbrzusze z rana i potem pod wieczór,ale już przestałam krwawić. Niestety zaczęły mi się wymioty,więc muszę wstawać oprócz na siusiu na trzymanie kibelka.
Gigra czyli w ciąży bliźniaczej jest większe ryzyko krwiaków? Mój też ulokował się nad zarodkami i trochę wchodzi między nimi:-( mam nadzieję,że jak już Ci się wchłonął to już mogłaś normalnie funkcjonować...A ty masz bliźniaki jedno czy dwujajowe? Co do wagi,to ja na razie nic nie przytyłam,ale mam już ogromny brzuch, nie wiem,czy to wina,że woda mi się zatrzymuje,czy macica tak rośnie...
Mysiak ojoj a skąd te plamienia?Trzymaj się i dużo odpoczywaj!
Martinek a ty jak się czujesz?Czy Twój krwiak wchłonął się już?
MadziaMadzia dzięki za zaproszenie na to forum:tak:
Deszczyk ja jestem z Warszawy,ale mieszkam na Mokotowie. Mam super lekarza,ale niestety nie na miejscu-dojeżdżam na Wolę, lekarz nazywa się Krzysztof Maj i pracuje w szpitalu na ul.Inflanckiej-ma super podejście i zawsze podnosi na duchu. Wizyta 150 zł,ale warto do niego chodzić-zresztą nie płaciłam nigdy mniej niż 120 zł za wizytę..
 
witam nowe mamusie :-) cztery dni do wizyty - już nie mogę się doczekać . Dobrze , ze jutro do pracy idę bo jak siedzę w domu to bez przerwy czytam o wadach wrodzonych. Coś mi odwala w tej ciąży ! We wcześniejszych trzech wogóle nie myślałam o tym , że dziecko może być chore a teraz to jakiś obłęd . Pewnie z powodu wieku ... Muszę się przestawić na optymizm bo się zamartwię. Gotuję bigos :) :) :)
 
reklama
Oj bigosik to bym zjadła i to taki kwaśny..... to by mi poogło... bo z słodyczami precz! Jeszcze gorzej mi po nich... Jestem zmuszona wypić miętkę....
 
Do góry