reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Ja jeszcze nie widziałam, ale mam umówioną wizyte na piątek...nareszcie.Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.
A myślicie że już usłysze serduszko?

Wszystko zalezy kiedy tak na prawde doszlo do poczecia.Mamy ten sam wiek ciazy ale u mnie np nie jest tak ksiazkowo ze 6 tyg ciazy to 4 tyg zycia dziecka.Moje malenstwo ma dopiero jakies 3 tyg.
Podobno w 6 tyg od zaplodnienia! czyli 8tc jezeli owulacja byla ksiazkowo juz mozna serduszko zobaczyc.
Tu jest taki fajny kalendarz ciazy mozna poczytac co sie kiedy dzieje :) Kalendarz ciąży: 8 tydzień ciąży - www.mamazone.pl
 
reklama
Ja też jeszcze nie widziałam dzidzi. Wizyta w piatek o 19. 00. Mąż nie może zrozumieć jak można się było umówić w trakcie meczu Polska - Grecja :) i jak to możliwe , ze ten lekarz nie będzie meczu oglądał :).
 
hej laski

ja tez zmeczona chodze ciągle, nerwice mam straszna, byle co wyprowadza mnie z rownowagi....:dry:

livia tez polecam mamazone :tak: do tej pory ogladam kazdy miesiac mojego syncia :-)
niebieska wspolczuje nieprzespanych nocy, wiem jak to jest...... moj synek skonczyl 9 miesiecy niedawno a dopieor od 3 dni przesypia całe noce.... az w szoku jestme i ciagle sie boje ze sie to skonczy bo jest tak pieknie...... a my teraz wypoczynku potrzebujemy wiec trzeba w nocy spac....:zawstydzona/y:

ja tez wizyte kolejna mam za tydzien, musze zaswiadczenie wziac o ciąży, dziś powiedziałam w pracy kierownikowi, pogratulował , troche zbladł hehe:-D bo u nas jak zachodzą w ciąże to hurtem:-D

nie denerwujcie sie dziewczyny, mysle ze najgorsze za nami i teraz beda tylko same dobre wiesci z usg:tak::happy2:
 
Kropka87 tez mam tyłozgięcie, ale mój lekarz powiedział, że to taka uroda :p krzyż mnie nie boli wiec spoko czasami tylko brzuch pobolewa jak przed @ :/

Ja też dzidzi nie widziałam tylko sam pęcherzyk a w środku maleńka biała kropeczkę :) 11 idę na wizytę już się nie mogę doczekać aż zobaczę i usłyszę mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze :)

W podbrzuszu pokazało się małe wypuklenie chyba zaczynam pomału rosnąć, a pod palcami czuć delikatną wypukłość :-):cool2:
 
MatkaEwa mój mężuś wkurzony bo w czasie meczu będzie w pracy, juz mi zapowiedział ze mam oglądać a on będzie co chwilę do mnie wydzwaniał żeby się dowiedzieć o wynik
Marzenixx moja mała dopiero niedwno zaczęła przesypiac noce, oczywiście nie licząc pobudki na siusiu, niedawno jeszcze budziła się dużo częściej
 
Witam wszystkie Przyszłe Mamusie:)
ja spodziewam się pierwszego dzidziusia na początku stycznia, chociaż może się pospieszy i przyjdzie na świat jeszcze w 2012 roku.
Jak na razie kiepsko znoszę ciążę, mdłości mnie dobijają. Od 3 tygodni próbowałam wrócić do pracy, ale rzeczywistość to weryfikowała i dzień przed planowanym powrotem znowu się zaczynało..
Okazało się że mam lekko podwyższone TSH, więc zaczęłam brać euthyrox- czy któraś z Was również go bierze i czy odczuwa pogorszenie samopoczucia?
 
Witajcie kobietki, witam wieczorowo - muląco jak talalalalala.........zamiast lepiej to jest gorzej.....czekam z utęsknieniem na ten lepszy okres, a wiem, że przyjdzie - zawsze przychodzi:)

Lanjaa straszne przeżycie pewnie, ale najważniejsze, że sytuacja opanowana....no i wypoczywj.......Gratuluję bijącego serdusia...

Kropeczko zazdroszczę snu, ja śpię max po 6h.......i ledwo ledwo daję radę...Wszystkiego naj z okazji rocznicy, nam w tym roku trzecia się szykuje na sierpień:) mieliśmy ślub ósmego, a dziewiątego kolejnego roku przyszedł na świat maluszek, ale już ósmego się szykował hihhi:)Kochana ja mam tyłozgięcie macicy i nic mnie nie boli ani w brzuszku, ani w krzyżu.....Wiem, że w pierwszej ciązy przez pierwsze 3 tygodnie non stop miałam skurcze macicy, a teraz tylko na samym początku w okresie dostania @ i tyle...

Madziamadzia taniec jest jak najbardziej wskazany dla dzidzi, ja zauważyłam, że jak ćwiczę sobie tak lajtowo to cudownie, a wystarczy, że raz się zdenerwuję to mi oddechu brakuje od spięcia...

Gieniek bierz miskę i się nie przejmuj bieganiem do wc, lepiej na spokojnie "wyheftować" sobie do miseczki niż biec do kibelka, a potem na lajciku posprzątac...

MatkaEwa przywołuję do pionu:D żebyś pozytywnie myślała, bo nerwy dzidziolkowi szkodzą, ale wiadomo wkręty sa.....ja w pierwszej ciąży przeczytałam wszystkie negatywne wieści o ciążach, poronieniach, myślałam, że umrę na zawał........

Baśka kciukaski za wizytę, moja 16tego - już druga...więc wiem co czujesz..., ja się tak spociłam jak usiadłam na łóżku, że lekarz tylko wlożył głowicę i zanim otworzylam usta, powiedział serducho bije, zanim jeszcze dał powiększenie na fasolkę, to się nazywa zrozumienie matki...

Liviaa ja też jakaś taka podirytowana jestem, więc przybij piątaka...

Szylwias no to też kciukaski za zbliżającą się wizytke...

Marzenixxx i taak Was podziwiam, ja gdy mój maluch miał tyle co Twój to dopiero czulam, że żyję i ani śniłam o dzieciaczkach, potrzebowałam odpoczynku...:) ale chwila przerwy i tęsknie jak nie wiem, nwet zapomniałam jak to jest:)

Efka27 witam:) no i ten sam wiek ciąży:) gratuluję..



Bella83 no to możemy przybić piątaka:D tyle, ze moj aż tak wcześnie nie wstaje:D

Deszczyk przede wszystkim gratulacje:) w kwestii lekarza nie pomogę bo ja ze śląskiego:), ale w Wawie bytuję ostatnio częściej...

Niebieska no to zdróweńka, żeby CIę nie wzięło paskudztwo...
 
Witam z rana:-)

Dzięki dziewczyny za pocieszenie;-) troche mi lepiej.. U mnie gł ównie rozchodzi się o to, że ja w ogole nic nie widziałam, bo nie miałam USG.. Więc wiecie o co mi chodzi.. Ten strach czy aby napewnow szystko dobrze i czy serducho bije..

Milusia mnie teżź tak muli wieczorem.. Straszne.. I również czekam na lepszy okres;-)

Deszczyk to fajnie macie, że tak długo spicie.. Moja Lenucha budzi się o 5.30:-D:szok: na szczęscie chce bajke, więc ja mogwe jeszcze doleżec:tak::-)

Liiiviiia mnie też wszystko wkurza.. Widać nasze hormony szaleja:-D

Efka27 witam:-) a co do pytania niestety nie pomoge..
 
Kropka,Deszyczyk,Basia, niebieska ja tez nie widzialam nawet pecherzyka, dzis mam 1 wizyte, boje sie troche ale idziemy razem z m.

MatkaEwa trzymam kciuki za Twoja wizyte &&& juz niedlugo, a z meczem trafione haha ale sie usmialam

Milusia ja tez mam tylozgiecie i zadnych boli nie mam wiec jak tak czytam ze wiekszosc tu cos, boli, kluje, mdli to jakas paranoja zaczyna mnie ogarniac :D czy aby wszystko ok, bo w czwartek skoncze 8 tydzien i zaczne 9 - na szczescie dzis pierwsza wizyta to sie cos dowiem, ale emocje sa!
 
reklama
MatkaEwa poprawiłaś mi humor tymi meczamiJ
Mój mąż na 100% poparłby Twojego hehe
Ja, choć wiek mam niby ok. to bardzo się martwię tym, że dzieciątko będzie chore i przeczytałam chyba wszystko w necie o wadach wrodzonych itp.
I wyczytałam, że, mimo, iż wiek zwiększa ryzyko to jednak więcej młodych matek ma dzieci z wadami, i że jest to ruletka jak pisały te mamy.
W pierwszej ciąży jakoś aż tak się o to nie bałam.
Ja też jeszcze nie byłam na wizycie a już się denerwuje, bo jakoś mi się dłuży a tu jeszcze ok. 1,5 tyg. Dokładnie tydzień i 2 dniJ
Z twarzy zrobiło mi się ciasto z kruszonkąL cała jestem w krostkach okropne to i na dekolcie mam ich też mnóstwo;(

Dziewczyny, bo ja się gubię już, myślicie, że jak pójdę ostatniego dnia 7 tygodnia od @ to będzie już serduszko?
Bo piszą, że już od 5 tygodnia jest, ale nie wiem od zapłodnienia Czy ostatniej @?
 
Ostatnia edycja:
Do góry