reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2013 :))

hej :) Czytam o Waszych mdłościach i powiem Wam, ze mnie dorwały znienacka w 6 tygodniu i trwały do 8 a teraz od kilku dni jest znacznie lepiej więc mam nadzieję, że Was też nie będą męczyć za długo. Podobno jest to jeden z objawów dobrze działających hormonów powiedziała mi na pocieszenie moja gin:) jak wisiałam nad porcelaną marne to było pocieszenie ;)))) ale wszystko byle Fasolka zdrowo rosła. Ja od kilku dni mam mega fazę na serek topiony śmietankowy z plastrem pomidora i ze szczypiorem :) śmieszny jest organizm że sam sobie wybiera co potrzebuje, dziś na przykład musiałam zjeść jabłko na które normalnie raczej nie mam ochoty.
Miłego dnia i piszcie koniecznie jak po wizytach :) na pewno wszystko będzie dobrze! :)
 
reklama
Nooo dzień dobry. Od 3 dni w nocy się budze po 2 razy na siku no i dzisiaj też mnie muli od samego rana, ale dobrze,że chociaż mnie głowa nie boli :) Ledwo wepchnęłam w siebie jogurt z musli. Da się wytrzymać, jest o niebo lepiej niż wczoraj, ale mdli... :confused2:
 
MatkEwa ja też się martwię bo u mnie niecałe dwa kilo do przodu a ogólnie jestem szczupła: 54 kilo przy wzroście 170 cm. Teraz już tak tyję a co będzie później:( Staram się pilnować z jedzeniem ale niestety ciągle jestem głodna. Wydaje mi się jednak, że jem mniej i zdrowiej. Ledwo rano zjem śniadanie i brzuch do przodu wywala i tak zostaje do rana dnia następnego.
 
Na siusianie też w nocy wstaję . Olka - wagę masz do pozazdroszczenia , jak modelka . Gdybym tyle ważyła to bym się nie martwiła . Ja niestety wagę wyjściową mam dużo wyższą :( ale wzrostu mamy tyle samo :-D
 
Cześć przyszłe Mamusie
Witam wszystkie nowe "ciężarne" i życzę pomyślnego rozwiązania i bezstresowej bezobjawowej ciąży.


Kropka - gratuluję :-), muszę Cię nieco zmartwić, jak już pisałam jakieś 3-4 pierwsze miesiące mojej bliźniaczej ciąży to zacieśnianie więzi z porcelanowym przyjacielem i okropne migreny, które wywoływały wymioty. Prawdopodobnie takie samopoczucie wynika z podwójnego stężenia beta HCG , ale pamiętaj że ciąża ciąży nie równa i może u Ciebie szybko taki stan minąć czego z całego serca życzę.

U mnie bez zmian, stres, niepewność, mdłości (bez wymiotów), senność okropna, nie wiem jak ja do USG 18 czerwca wytrzymam. Udało mi się też umówić do tego super specjalisty od USG w W-wie na 20 czerwca po 21.00. Jeny, dwa dni będę w W-wie, a co ja zrobię z moimi bliźniakami ???? Ech a to dopiero początek problemów organizacyjnych, co będzie jak już trzech muszkieterów będzie ganiać po moim małym mieszkaniu???To mnie przeraża nbajbardziej. Ale generalnie wkurza mnie niemiłosiernie jak wracam z pracy a moje dzieci krzyczą, piszczą, skaczą po mnie i nie dają mi 10 minut poleżeć w spokoju.ech, mamy trójki dzieci, pocieszcie mnie chociaż trochę, że potem będzie lepiej.
 
Bella, mój gin prowadzący wyrażał się o tym Panu w najlepszych superlatywach, ponoć to super specjalista od ultrasonografii. Oprócz wizyt u mojego gin będę do niego też na USG jeździła w tej ciąży, ponieważ moja poprzednia ciąża była bliźniacza i moje jedno dziecię urodziło się z poważną wadą:-(. Chodzi o wsparcie nas ze strony dobrego specjalisty.
 
reklama
Do góry