reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2013 :))

Bella83 a ja chyba będę pierwsza ... chociaż dzisiaj na usg wyszło 31 grudzień ... ;p


Jestem już po wizycie, serduszko pięknie puka, rośnie idealnie, wiek identyczny jak na suwaczku :)

Lekarz dał mi płytkę Cd z nagraniem mojego okruszka i na każdą wizytę mam przychodzić z tą płytką i będzie dogrywał :) W każdej chwili mogę włączyć, popatrzeć sobie, posłuchać serduszka, świetna sprawa ! ;)

Wyniki wszystkie w normie ;) mam odstawić kwas foliowy i zacząć brać witaminki Prenatal i w tym już jest wystarczająca ilość kwasu foliowego i innych witaminek :)

Kolejna wizyta 21 czerwca :)



Byłam dzisiaj zamówić suknię ślubną, ostatnie poprawki będą wprowadzane jeszcze na kilka dni przed ślubem bo w ciąży to nic nie wiadomo, jednego dnia brzuszka nie ma a na drugi już jest :)
 
reklama
No to super Cluue :) !!! Szykuj sylwestrową koszulę nocną do porodu :)
Jeżeli chodzi o seks w ciąży - stosowałam w każdej , nie zaszkodził nigdy :blink: bez zabezpieczeń oczywiście :blink:
 
cześć mamusie:) daaawno mnie nie było...serdecznie gratuluje udanych wizyt, dwóch serduszek:) Ja dzisiaj mam pierwszy raz dzien bez mdlosci...tzn lekko rano ale to sie nie liczy...ostatnie 3 tyg. to byla masakra..ja wprawdzie nie wmiotuje, ale ciagłe mdłości całym dniami...aż mi się płakać chciało i do tego 3 tyg. leże w łóżku ze względu na ten mój krwiak...w środę na 15 ide do ginki - prosze trzymajcie kciuki żeby kwiaka nie było ....już się oczywiście zaczęła martwić tą wizytą..oby bylo wszystko ok...co do seksu to my niestety mamy zakaz...wiec jest nam smutno:) strasznie zazdroszcze wszystkim ciężarówką które przechodzą ciąże bezproblemowo i bezobjawowo...te mdłości to jest taka masakra że sobie tego nie wyobrażałam ...już nawet sobie myślałam że więcej dzieci nie chce:)hhahah...oczywiście to były myśli w najgorszych chwilach:) Mi termin początkowo wychodził 3 stycznia, teraz przesunął się na 28 grudnia...ale nie zmienie wątku...bo juz się z wami zakolegowałam:) pozdrawiam was cieplo:)
 
martinek kochana trzymam kciuki, na pewno krwiak się już wchłonął i będzie ok, nie zapomnij napisać nam co Ci powiedziała lekarka, pozdrawiam
 
Jak usnęłam o 15 tak wstałam teraz. Jestem słaba i mnie mdli... Dziwnie się czuje, jeju a może mdłości się u mnie zaczynają? No nie mam siły dzisiaj palcem ruszyć, najlepiej się czuje jak leże i się nie ruszam. Jak wstaje to odrazu kręci mi się w głowie. Apetyt mam, ale po troszku, bo mnie zaraz zgaga pali jak zjem więcej.
 
Kropka87 fajnie Ci ja cały dzień na nogach nie mam jak sie położyć bo teściowa chodzi i zrzędzi że tylko sapnie mi w głowie. Mam nadzieje że szybko uda nam sie wykończyć dom bo mam jej już dosyć . Dzisiaj już nawet mężowi zapowiedziałam że jak tak będzie dalej to zamierzam Wiktorie i wyjeżdżam do mojej may bo nie zamiaruje denerwować sie i narażać dziecka.
ticker.php

Współczuje zgagi ja jak na razie nie mam w pierwszej ciąży nawet po wodzie mnie męczyła.
 
Wikcia pisałaś w wątku wizytowym, że karte ciąży będzięsz miała założoną w 11 tc, mój gin też powiedział, że ok 10-11 tc dopiero założy.

Miała/ma któraś z was uderzenia gorąca i zimne poty? Mnie już teraz lepiej, ale normalnie to dzisiaj myślałam, że padne... łooo masakra

Aaa i do dziewczyn palących, ja przestałam i póki co się trzymam, a dzisiaj to podejrzewam, że jakbym zapaliła, to odrazu kibelek wita
 
reklama
Cześć dziewczyny:-)
Już dość dawno nie odzywałam się, ale jakoś tak mnie naszła taka chandra że nic mi się nie chciało i tak się utrzymywało przez ostatni tydzień:baffled:.
Jak tam Wasze samopoczucie. Dziś u mnie wielki dzień, w końcu w pracy powiedziałam że jestem w ciąży. Heh dziwne to było doświadczenie, cieszę się że mam to już za sobą w każdym bądź razie:tak:. W zeszłym tygodniu pobrali mi krew do badań w piątek wybieram się do mojej gin z nfz już pewnie będą wyniki ;-) mam nadzieję że jestem zdrowa i wszystko jest ok. W czwartek popołudniu będę się starała dostać do mojego gina prywatnie może uda się załatwić to L4 bo siedzenie w pracy strasznie mnie męczy, nie mówiąc o jeżdżeniu do i z pracy(w każdą stronę średnio 45 minut).
Ostatnio czuję się strasznie zmęczona i co 2 godziny muszę coś przegryźć bo jak nie to zaraz robi mi się niedobrze:baffled::baffled:.
 
Do góry