reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2013 :))

reklama
bella no coś w tym musi być! Pierś z kurczaka mogę jeść praktycznie codziennie, ale pozostałe mięsa hmm od razu mnie odrzuca
liiiviiia witamy w naszym gronie :-)
 
Myslalam ze jeszcze styczniowek bedzie malo a tu prosze juz watek kwitnie :-)
Dowiedzialam sie o ciazy w dniu mamy :-) a raczej o mozliwosci bycia bo zrobilam test i wyszla druga kreseczka ale bardzo bardzo slaba niemalze niewidoczna aczkolwiek ja ja widzialam ;-) po 2 dniach zrobilam drugi test i juz byla wyrazniejsza od razu polecialam na badanie krwi zrobilam bete i wyszlo 251 :happy: Wiec zakladam ze jestem w tej upragnionej ciazy ;-)
Jutro jade na usg potwierdzajace a w piatek mam wizyte u swojego ginekologa.
Jestem jedna z tych niecierpliwych mam ;-)
 
Livia witamy ;))
Od poczęcia - dziecko - YouTube
znalazłam taki filmik, kurcze chciałabym żeby to szybciej leciało, strasznie jestem niecierpliwa...
miłego wieczoru, ja na razie pod kocem nie mam na nic siły ani ochoty. No może na lody już czekają w zamrażarce :))))
 
Hej :-)
Moja córcia rozchorowała się na dobre: wirus, chore gardło i podwyższona temperatura. Dostała syropki, z antybiotykami p. doktor się wstrzymała, chyba, że będzie gorzej. Do piątku mam opiekę (pierwszą w życiu :tak:)
Dzisiaj bym cały czas spała i to na stojąco :szok:
Objadamy się właśnie z fasolką truskaweczkami :-D:-D:-D

marta87, liiiviiia witajcie :-)

mysiak leż i odpoczywaj. Będzie dobrze :tak:

Witam.ja jestem w szpitalu z krwawieniem,bólem brzucha i kregosłupa:no: mam nadzieję że dotrwam z Wami do stycznia:no::no: modlę się o to:crazy:
Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze ;-)
 
hej dziewczyny, dawno mnie nie bylo ale miałam urwanie głowy, rodzinka sie zjechała, do tego chrzciny synusia i tak jakos zlecialo.....

witam wszystkie nowe stycznioweczki :tak:

proponuje wybór moderatora naszego wątku, kogos kto ma wiecej czasu aby doglądać tego wszystkiego i może ktos by zrobił piękną liste stycznióweczek??:tak:


baśka trzymam kciuki!!! daj znać co i jak!!!
madziamadzia zdrówka dla córeczki, mój synus też coś zakatarzony ale chyba powoli mija... :)
 
Baśka_28 - trzymam kciuki...będzie wszystko napewno dobrze..najwazniejsze ze jestes pod dobra opieką..
livia - witaj stycznióweczko:)

ja jutro na 15 do ginki..oby juz nie bylo krwiaka;/strasznie sie boje...
 
reklama
baśka 28: Bądź dobrej myśli. Trzymam kciuki i życzę Ci szczęścia. Daj znać jak się czujesz.

livia: Witaj w naszym gronie :)

A mnie dopadły bóle glowy, okropnieste wręcz, dlatego rzadziej zaglądam na forum. Jestem totalnie oklapnięta, na nic nie mam siły ani ochoty. Na mięso mam dużą chęc, wcześniej mięsa prawie w ogóle nie jadłam.
 
Do góry