reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Witam mamy;] jaka u Was pogoda? W Wawie słoneczko, więc zaraz wybieramy się z Bellą do zoo;]
Titilaya ja od kilku dni śpię na wznak (normalnie zawsze lewy bok) z rękami za głową jak się budzę nie czuję rąk, nie mogę nimi ruszyć...ale nie wiem czy to, to samo:(
 
reklama
Cieszę się też, że mogę być z Wami na tym forum, w pierwszej ciąży raczej unikałam takich rzeczy, i często zagryzałam się sama problemami (a potrzebuję się wygadać:-)) zamiast pogadać z innymi mamusiami.
 
witam se niedzielnie :)
Titi mi sie takie cos nie zdarza, pierwszy raz Ci sie to przytrafilo?
ja kawke pije jak mnie ochota najdzie, raz sypana a raz z ekspresu z normalnych ziaren ale z duza iloscia mleka
 
dotka Pierwszy raz, ale uspokoiłam się, bo czytałam, że to jeden ze skutków ubocznych burzy hormonalnej. Zobczymy czy minie, jeśli nie to zadzwonię do lekarza, ale ogólnie dobrze się czuje.
bella ja od razu znalazłam forum styczniówek i zaczęłam czytać co pisały dziewczyny, a parę dni później potwierdziły się moje przeczucia i mogłam dołączyć :-) Fajnie jest dzielić się przeżyciami z osobami, które są w takim samym położeniu jak my, porównywać i się wspierać. Zawsze można na kogoś liczyć, bo chociaż nie siedzimy tu wszytskie 24/dobe to zawsze któraś jest ;-)
 
Witam dziewczyny w ten piękny i słoneczny dzień:) A co drętwienia mi ostatnio noga jedna zaczęła pomimo tego ze spałam na wznak. Zawsze mi sie tak działo w połowie ciązy a teraz na początku hm.. kawy nie pije witaminy biorę zdrowo się odżywiam więc pewnie od leków albo chłopak się szykuje:happy2: Porównując maja pierwszą ciążę i apetyt to teraz mi się szykuje niejadek. Z wiktoria miałam straszny apetyt no i ona nie nie narzeka na brak apetytu teraz:)
Bella83 ja też sie wybieram do zoo do wawy tylko wybrać się nie możemy:dry:
 
witam dziewczyny, u nas tata w odwiedzinach więc biegamy, zwiedzamy :) fajnie ale 2 razy dziennie muszę drzemeczkę zaliczyć i kurcze z tym jadzeniem nie najlepiej, dojadam po kromce, po kila ruchów łyżką zupy. Już mnie tak strasznie nie muli ale nie mam za bardzo na nic ochoty, a jak mi się już wydaje, że mam to po kilku kęsach mi przechodzi.
Co do badań do w piątek miałam USG iiiii moja Kruszynka zrobiłam mi najpiękniejszy prezent na dzień matki, pokazała się w kształcie poważnej fasoli z pięknym bijącym serduszkiem :)))))
 
domiska1 to super też się nie mogę doczekac takiej chwili kiedy zobacze moją fasolke i serduszko. Ja musze wytrszymać jeszcze ok 2 tygodnie.

Jak straciłam apetyt to tej nocy wstałam o 1 zrobiłam sobie kakao i zajadałam sie krakersami, ach te zachcianki :sorry2:.

 
witam niedzielnie
dziś spędze dzień w domu bo po wczorajszym wypadzie nad morze nie czuję sie najlepiej, wszystko mnie boli i wogóle jestem jakaś bez sił...
co do zachcianek mi się śniły dziś takie świerzutkie drożdżówki z marmoladą z piekarni, ale bym sobie zjadła
domiska1 no to dzidziuś podarował ci piękny prezencik, gratuluje
titilaya niestety nie pomogę bo nigdy nic takiego mi się nie zdarzyło, mnie w poprzedniej ciąży za to strasznie bolało spojenie łonowe ,często płakałam z bólu, mam nadzieje że teraz się to nie powtórzy
 
niebieska81 ale mi narobiłaś ochoty na drożdżówki ! :-) i gdzie ja teraz w niedziele o tej godzinie dostanę ? ... będę musiała pomęczyć się do jutra :( :)


Dziewczyny mam do was prośbę.

Trzymajcie jutro kciuki ! o 10.00 mam drugą wizytę u ginekologa. Mam nadzieję, że z okruszkiem wszystko w porządku i że znów usłyszę serduszko <3

Całą noc chyba się modlić będę, już dzisiaj nie mogę się na niczym skupić ;)
 
reklama
Do góry