reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Jejku współczuję Ci bardzo, ja miałam dawno temu skręcony kręgosłup szyjny i wiem co to znaczy ból kręgosłupa, masakra..a wzmacniasz mięśnie grzbietu, ja kiedyś też stale narzekałam na lędźwia i odkąd mam piłkę r3ehabilitacyjną i smigam z ćwiczeniami na plecki jest cudownie...
 
reklama
Cześć Mamusie :-)

Dziś było pierwsze usg i ..... szok! :szok: Zachodzi poważne podejrzenie ciąży bliźniaczej!!! Za ok 3 tyg. okaże się czy naprawdę będą bliźniaki czy wystąpi syndrom znikającego bliźniaka. W każdym razie serduszka biją jak dzwony póki co. Siedzimy z mężem i nie możemy uwierzyć!!!
 
cluue trzymam kciuki!
mysiak kochana leż i odpoczywaj nie waż się podnosić z wyrka!! będzie dobrze!
dotka ale piekne ciacho!! ochoty narobilas, ja moze jutro sobie zrobie tiramisu ale takie z torebki


my dzisiaj w lidlu byliśmy potem Młody sie pluskał na ogródku w baseniku i już śpi :) zrobiłam ogórkową na obiad i razem z synkiem wcieliśmy 3 miski, tak mi posmakowała, chyba bardziej na kwaśne i mięso w tej ciąży mnie bierze a w poprzedniej raczej na słodkie miałam:)

ja nie mam żadnych drętwien, na szczęście ale w pierwszej ciąży miałam okropne skurcze łydek, szczególnie w nocy, mam nadzieje ze sie nie powtorza, a no i zgage straszna miałam i piłam napój z miodu i cytryny, ochyda :/

ide spać bo jutro na 8.30 do lekarza, dobranoc :)

-----

Kaja o matko!!!!:szok::-)ale suuuper,gratulacje no sama uwierzyć nie mogę w to co czytam!!:-)
 
milusia mój kręgosłup jest ogólnie w kiepskim stanie, w znacznym stopniu przez mój zawód. Bóle, które mam są często powiązane ze spięciem mięśni wokół kręgosłupa i wtedy pomaga rozmasowanie. Ale teraz mąż stanowczo odmawia masowania... jakie ćwiczenia robisz?


edit:
Kaja szok:szok: czyżby czekała was podwójna radość? :) Ja nie ukrywam, że mnie taka wiadomość w tej chwili by całkowicie załamała, z racji tego że córeczka jeszcze roku nie ma... Ale pewnie też by dało radę:)

mysiak leż kochana, leż. Dbaj o siebie bardzo, oby plamienia szybko ustały!

ada narobiłaś mi smaka na ogórkową :-D
 
Ostatnia edycja:
traschka, ada: Na początku oczywiście grad obaw i zastanawianie się jak to będzie. Ale po chwili dociera, że trzeba się tylko cieszyć i trzymać kciuki, żeby ciąża była bezproblemowa. Żeby było śmieszniej, to musimy do jesieni znależć nowe mieszkanie i się przeprowadzić :) Jestem bardzo ciekawa co pokaże usg za 3 tyg. Wtedy na 100% będzie wiadomo. Nie wiem czy zasnę z tego wszystkiego.....
 
kaja jsane, że dacie radę! Bliźniaki wychowują się inaczej niż pojedyncze maluchy, siłą rzeczy od początku sa bardziej samodzielne. Niedawno na naszym zlocie czerwcowek 2011 mieszkalam w pokoju z kolezanką i jej bliźniakami i przeżyła,m prawdziwy szok! Bo jej maluchy same znajdowaly sobie zajęcie, same jadły, same usypiały a kolezanka miała najwięcej czasu z nas wszystkich :-D
 
kaja jsane, że dacie radę! Bliźniaki wychowują się inaczej niż pojedyncze maluchy, siłą rzeczy od początku sa bardziej samodzielne. Niedawno na naszym zlocie czerwcowek 2011 mieszkalam w pokoju z kolezanką i jej bliźniakami i przeżyła,m prawdziwy szok! Bo jej maluchy same znajdowaly sobie zajęcie, same jadły, same usypiały a kolezanka miała najwięcej czasu z nas wszystkich :-D


Nie powiem, pocieszające :-) Jeszcze jakby usposobieniem poszły w mojego meża, który był bardzo spokojnym dzieckiem, to byłoby idealnie. Zobaczymy. Życie bywa bardzo zaskakujące :)
 
kaja ja też pewnie bym była pewna obaw z początku ale to dwa razy więcej miłości!! ale wtedy wolałabym mieszkać w PL bo tutaj z rodziny mi nikt nie pomoże za bardzo, jakoś to będzie, zobaczysz:))) i trzymam kciuki za mieszkanko, a gdzie dokładniej mieszkasz jak moge spytać? pisałaś kiedys na miom profilu o psiaku, my mieszkamy u prywatnego landlorda, bo przez agencje strasznie ciężko żeby chcieli z psem niestety:(

my jutro idziemy oglądać jedno mieszkanie, mam nadzieje że bedzie wszystko ok w środku, lokalizacja dobra, cicha ulica:) mam już dosyć mieszkania tu gdzie teraz, ech wiecznie jakieś problemy, jak nie zepsuty boiler to kafelki odpadają albo grzyb wyłazi a właściciel wcale nie śpieszy się z naprawami:wściekła/y:

ok teraz to już ide na bank spać :))
 
Cześć
Kaja28 gratuluję podwójnego szczęścia:) U mnie ciąża przebiega narazie spokojnie. Nie mam mdłości ani wymiotów, ogólnie oprócz senności czuję się nieźle oby tak dalej! Jutro mam wizytę u lekarza trzymajcie kciuki!
 
reklama
kaja ja też pewnie bym była pewna obaw z początku ale to dwa razy więcej miłości!! ale wtedy wolałabym mieszkać w PL bo tutaj z rodziny mi nikt nie pomoże za bardzo, jakoś to będzie, zobaczysz:))) i trzymam kciuki za mieszkanko, a gdzie dokładniej mieszkasz jak moge spytać? pisałaś kiedys na miom profilu o psiaku, my mieszkamy u prywatnego landlorda, bo przez agencje strasznie ciężko żeby chcieli z psem niestety:(

my jutro idziemy oglądać jedno mieszkanie, mam nadzieje że bedzie wszystko ok w środku, lokalizacja dobra, cicha ulica:) mam już dosyć mieszkania tu gdzie teraz, ech wiecznie jakieś problemy, jak nie zepsuty boiler to kafelki odpadają albo grzyb wyłazi a właściciel wcale nie śpieszy się z naprawami:wściekła/y:

ok teraz to już ide na bank spać :))


Obecnie mieszkamy w Coventry, wcześniej w Plymouth, przeprowadziliśmy się ze względu na pracę oczywiście. Chcemy przeprowadzić się do Warwick, ale zobaczymy czy znajdziemy coś sensownego w dobrej cenie. Jak sama zauważyłaś, żę Angole nie są ekspertami w budowlance :) ani w naprawach. My teraz mieszkamy w domu po remoncie, ale to jest tak zrobione, że ręce opadają. Daj znać jak to mieszkanie, które macie jutro oglądać :-) A jakiego masz psiaka?


Abby: Dzięki! Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę. Daj znać co i jak.


Dobranoc wszystkim!
 
Do góry