reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

reklama
madziamadzia musimy spróbować w 10 tygodniu co z tego wyjdzie, a później weryfikacja ;) ja też jakoś tak lubię te zabawy, testy itd.
szylwias witaj ;-)

Dziewczyny, tak jakoś raźniej mi dzięki temu forum :-) Wiele radości mi sprawia czytanie Waszych postów i ogólnie rozmowy, zawsze jest się z kim podzielić wątpliwościami, dolegliwościami, zawsze ktoś doradzi.
Dzięki, że jesteście ;-)
 
Hej kochane............

mnie wstyd jest tylko machać rączką, ale dzisiaj prowadziłam 8h szkoleń plus 300 km zapchanym pociągiem z Wawy echhhhhhh. Sama nie wiem jak ja daję radę..............

Życzę Wam duuuużo sił i braku mdłości


Postaram się jutro nadrobić............
 
Witam moje mile Panie:-)
jak dzis samopoczucie?Bo ja mam swietne:) (przepraszam za brak polskich znakow ale pisze z kom. I mam z tym klopot)
Chcialam Was zapytac o picie kawy?
czy pijecie? Ja uwielbiam kawe ale boje sie ja troche pic:(
 
Hej ! :) dotka ja mam wizytę 8 czerwca czyli tydzień po Tobie , więc koniecznie napisz jak i co :). bella przerzuciłam się na kawę zbożową - nie mam ochoty na kofeinkę a wcześniej piłam dużo kawy i lubiłam. titilaya - tabeleczki w dwóch przypadkach wskazują prawidłowo , mylą się raz :) :) według nich w brzuszku siedzi M :) :) :).
Witam wszystkie nowe mamusie :) . Powoli maj się kończy więc za chwilę ruszy wątek luty 2013 :) :) .
Od wczoraj mam nieodparty pociąg do nabiału - jaja , mleko , jogurty , sery ... chyba mam jakieś braki . Miłej soboty !!!
 
Witam, długo mnie ostatnio nie było ale cały tydzien w pracy i pogoda taka cudna że wolny czas z Rodzinka spedzalam. W ogóle nie mogę ostatnio usiedziec w miejscu a potem nawet zmęczona nie jestem:) w dodatku chodzę spać ok 24 a bydze sie ok 7 a dla mnie to wyczyn:p

Witam wszystkie nowe mamy :):):)

Dzięki za rady co rzucenia palenia, teraz już tylko raz, dwa dziennie mi sie zdarzy zapalić i mnie nawet nie ciągnie :)
Co do tej tabelki to mi sie sprawdziło z Konradem i teraz pokazuje że też będzie chłopak, zobaczymy:)
Ok trzeba wstać i młodemu śniadanie podac, miłego dnia :)
 
Hej :-D
Zrobiłam sobie małą przerwę w sprzątaniu na BB :-D
Zostały podłogi do poodkurzania i powycierania, a potem zabieram się za szykowanie jedzonka na wieczór.

Szylwias witaj :-D

madziamadzia musimy spróbować w 10 tygodniu co z tego wyjdzie, a później weryfikacja ;) ja też jakoś tak lubię te zabawy, testy itd.
:tak::tak::tak:

Zapominialam :) - Kochane Wszystkiego Dobrego w Dniu Matki :-D

I nawzajem :-D Moja córcia dzisiaj dała mi różyczkę, którą kupił jej tata, a zadowolona była jak nie wiem :tak::-D Świetny widok :tak::-D
 
reklama
Do góry