reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

reklama
gocha1986 ja mam takie kłucia od ok 2 tygodni, czasem silniejsze, czasem słabsze, lekarz powiedział, że to normalne, bo macica się przygotowuje do wysiłku jakim jest ciąża i "luzuje" swoje więzadła czy coś takiego.
Cluue modlitwa zawsze pomaga, chociażby uspokajająco

Wszystkie macie rację, najważniejsze, żeby urodziło się zdrowe, a czy będzie chłopak czy dziewczynka - i tak będziemy kochać tak samo. Ale zabawa ciekawa :-)
 
Heja
Titilaja mi się nie potwierdziło :( w lipcu 2009 urodziłam chłopca miałam 26 lat a teraz wychodzi że będzie dziewczynka fajnie by było:)
 
nie ważne czy dziewczynka czy chłopiec byle było zdrowe.
:tak::tak::tak::tak:

Gocha, ja tez mam te bóle i jak Titi lekarz powiedział, ze to ok.

Madziamadzia - o co chodzi z tym testem z sody oczyszczonej?

Jedna łyżeczkę sody wsypujemy do jakiegoś pojemnika i zalewamy moczem (najlepiej porannym) ...na syna ma się pienić, a na córkę nie.
W poprzedniej ciąży nie robiłam go, bo go nie znałam, ale teraz sprawdzę :-D:-D:-D:-D
 
gocha1986 ja mam takie kłucia od ok 2 tygodni, czasem silniejsze, czasem słabsze, lekarz powiedział, że to normalne, bo macica się przygotowuje do wysiłku jakim jest ciąża i "luzuje" swoje więzadła czy coś takiego.



Trochę się uspokoiłam tylko mnie zaniepokoiło to że kłuje tylko jeden jajnik, ale może jestem przewrażliwiona bo tak bardzo nie chcę kolejnej ciaży pozamacicznej.
A co do tabelki to powinien być chłopiec :happy2:



 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry