reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Wiatm Was Kochane, widzę że grono z dnia na dzień się powiększa:-) niedługo ktoś pewnie założy wątek lutowy;-)
Jeżeli chodzi o mnie to od razu jak się dowiedzieliśmy z mężem że jestem w ciąży poinformowaliśmy naszą córcię że mama ma dzidzię w brzuszku radość przeogromna bardzo się cieszy:-)
 
reklama
I ja witam nowe stycznióweczki :)

Wy tu o ogórkach, a ja wczoraj miałam takie parcie na kapuśniak i kwaśnice, że aż płakać mi się chciało... Jadłam kapuche ze słoika, ale za to dzisiaj mój mąż zaprosił mnie do karczmy i ta jadłam kwaśnice i grilowane warzywa :D :D :D Jeju jak mi się "gemba" cieszyła... Ogólnie to pierwszy raz dzisiaj mi się słabo zrobiło, ale po 15 minutach przeszło, a no i już 3 dzień drzemka popołudniowa murowana. Wczoraj usnęłam z gazetą o 13 i spałam do 16, a mimio to padłam po 22 :szok: Szok zawsze była e mnie sowa, wolałam wszytsko robić w nocy. Mdłości póki co nie mam.... i myśle, że jest całkiem ok :) Pije soczki ze świeżo wyciskanych owoców, musli jogurty, chudgo mleko, warzywka i jestem bardzo z siebie dumna :)
 
W ramach rozrywki zamieszczam chińskie tablice planowania dzieci. Wiem, że to tylko przesądy i nie ma podstaw do tego, aby w to wierzyć, ale jestem też ciekawa, czy styczniówkom, które mają dzieci się potwierdziło. Tak więc proszę Was o komentarz

Wiek matki
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Styczeń
K
M
K
M
K
M
M
K
M
K
M
K
M
M
Luty
M
K
M
K
M
M
K
M
K
M
K
M
K
K
Marzec
K
M
K
K
M
K
M
M
M
K
M
K
K
M
Kwiecień
M
K
M
K
K
M
M
K
K
M
K
K
K
K
Maj
M
K
M
K
M
M
K
K
K
K
K
M
K
K
Czerwiec
M
M
M
K
K
K
M
M
M
K
K
M
K
K
Lipiec
M
M
M
K
K
M
M
K
K
M
M
M
K
K
Sierpień
M
M
M
K
M
K
K
M
M
M
M
M
K
K
Wrzesień
M
M
M
K
K
M
K
M
K
M
M
M
K
K
Październik
M
M
K
K
K
M
K
M
K
M
M
K
K
K
Listopad
M
K
M
K
K
M
K
M
K
K
K
K
M
K
Grudzień
M
K
M
K
K
K
K
M
K
M
K
K
M
M

 
Tabela dla matek będących w chwili poczęcia w wieku 32 do 45 lat
Wiek matki
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
56
Styczeń
M
K
M
M
K
M
K
M
K
M
K
M
M
K
Luty
K
M
K
M
M
K
M
K
M
K
M
K
M
M
Marzec
M
M
M
K
M
M
K
M
K
M
K
M
K
M
Kwiecień
K
M
K
M
K
M
M
M
M
K
M
K
M
K
Maj
K
K
K
K
M
K
M
M
K
M
K
M
M
K
Czerwiec
K
K
K
K
K
M
K
K
M
K
M
K
M
K
Lipiec
K
K
K
K
K
K
M
K
M
M
K
M
K
M
Sierpień
K
M
K
M
K
M
K
M
K
M
M
K
M
K
Wrzesień
K
K
K
K
M
K
M
K
M
K
M
M
K
M
Październik
K
K
K
K
M
M
K
M
K
M
K
M
M
K
Listopad
K
K
M
M
M
K
M
K
M
K
M
M
K
M
Grudzień
M
M
M
M
M
M
K
K
K
M
K
M
K
M
 
A ja tak szczerze mówiąc nie mam zachcianek na ogórki czy kapustkę:sorry2: w pierwszej ciązy od samego początku miałam mdłości i kilogramami zjadałam jabłka a teraz nic zero objaw ciążowych z tym ze tak ogólnie dużo jem:-)
 
titilaya tabelka fajna wiem, że pewnie nie daje to 100 % pewności ale w moim przypadku się sprawdziło jak miałam 28 lat urodziłam Zosię w maju a teraz wychodzi że w styczniu powitamy chłopca:-) bardzo licze na chłopca wiadomo to taka zabawa ale ja lubię takie rzeczy, jeszcze raz dzięki za tą tabelkę:-)
 
co do pierwszej córki to nie mogę sprawdzić bo nie ma takiego wieku, z drugą się nie sprawdziło bo powinna być chłopcem , z trzecią się zgadza
 
Witam się weekendowo :-D
Jutro robimy małe przyjęcie urodzinowe córci. Niby grill, ale i tak będzie trochę szykowania :tak:

Abby
powodzenia w poniedziałek na wizycie

bella83, dardnaskela Baśka_28 witajcie :-D


Dziewczyny,
A kiedy mówicie swoim starszym dzieciaczkom o rodzeństwie?
Ja jakoś nie mam pomysłu, kiedy dzieciom, kiedy w pracy...
Ja w pracy powiedziałam już tydzień temu (po wizycie u lekarza), bo pracuję w szkole i muszą na przyszły rok szkolny poszukać zastępstwa. Córci też już mówiłam, że mam w brzuszku dzidzię. Co chwilę przychodzi odkrywa mi brzuch, całuję i głaszcze, mówiąc przy tym "aja, aja". Bardzo się cieszy, że będziemy mieć w domu małą dzidzię.

Z tabelki mi wyszło, że moja córcia powinna być chłopcem :-D:-D
Gdzieś czytałam, że po 10 tc można zrobić test z sody oczyszczonej. Robiła go któraś kiedyś?
 
Titilaya wychodzi na to, że będzie Marysia ;)


nie ważne czy dziewczynka czy chłopiec byle było zdrowe.
Wydrukowałam sobie i powiesiłam nad łóżkiem modlitwę do św. Gerarda patrona ciężarnych i co wieczór będę się modlić. Jestem panikarą :( :-D
 
reklama
Dziewczyny pomóżcie. Mam kłucie w dole brzucha naprzemian z kłuciem w lewym jajniku z kąd nastąpiła owulacja, ale drugi jajnik nie daje znaków. Czy to jest normalne?
 
Do góry